Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Földönkívüli élmények fórum

Földönkívüli élmények (beszélgetős fórum)


1 2
44. csontsovány (válaszként erre: 42. - Tünci3)
2020. okt. 23. 18:24
Hasonló volt nálam is . Ébren voltam , s nem tudtam megmozdulni . Szerencsère csak egyszer fordult elő.
43. globus
2020. okt. 23. 18:20
Annyit még nem ittam soha.
2020. okt. 23. 18:18
Nekem olyan volt hogy félálomban mintha szorítottak volna le az ágyra,és se mozdulni se kiabálni nem tudtam.. elég rossz érzés volt..
41. csontsovány (válaszként erre: 40. - 0c4eeadbce)
2020. okt. 23. 16:53
Azt én is szeretném tudni , de nagyon.
40. 0c4eeadbce (válaszként erre: 39. - Csontsovány)
2020. okt. 22. 19:00
Kik?
2020. okt. 22. 18:13
Szemèly szerint , én elfelejtek mindent ..van , hogy dereng valami , de konkrétumot nem tudok mondani . Kb 2 hete az órám elállítodott pontosan 1 órával . Szerintem üzenni szerettek volna így .
2009. jan. 25. 21:24
Hahó!Ide már nem ír senki?
2008. júl. 8. 10:18
Nekem nem ilyen élményem volt.Volt egy időszak,amikor sokszor álmodtam olyat,hogy repülők,és arra ébredtem,hogy háton fekve zuhanok lefelé,és mindig arra ébredtem,hogy,becsapódom az ágyba ,és megmarkolom magam alatt, hogy le ne essek.
36. clauh
2008. júl. 8. 00:27
ez hülyeség :)
35. Librigabi (válaszként erre: 3. - MARIMAMA)
2007. szept. 10. 14:35
Ez valószínűleg gömbvillám volt. Ez 1 ritka és érdekes jelenség. Én is láttam már ilyet, de az csak ping-pong labda nagyságú volt.
2007. jún. 30. 10:32

Történnek furcsa dolgok, aztán hozzászokunk.

Sokat olvastam erről. De vannak saját történeteim is.

Kíváncsi vagyok a tietekére.

33. LoLiNa
2007. jún. 30. 07:02
de mst így idősebben, azért kiwáncsi wagyok, xiwesen találkoznék welük, csak nem exnek meg :-):-)
32. LoLiNa
2007. jún. 30. 07:00
én is hixem, hogy wan rajtunk kíwül is élet. sajnos nem láttam, nem éltem át semmi ilyesmit. vixont a nagymamám /már nix köztünk/, rengeteget mesélt anno. nem egyxer ,,elwitték,,. gyűjtögette az ufó újságokat is. kiskorom óta hallgattam a ,xtorijait, olwastam az újságjait. féltem már hozzá menni :-) pláne hogy egy ilyen úgymond ,ufóbázis, rajz wolt a falán, amit állítólag ő látott..
31. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 30. - Tündibündi)
2007. jún. 5. 17:22
szia!en a korhazashoz tudnék hozzaszolni!nekem csak olyan -most alom vagy nem alom volt,nem tudom- tortenetem van!azt álmodtam, h korhazban vagyok,e s valaki kivagja az egyik szervemet a testembol, verzek meg minden, ujraelesztettek, es ugy keltem fel, mint akit tenyleg,hatalmas levegovetellel, fájo mellkassal, gyors szivveressel!ennyit szerettem volna irni!
30. tündibündi (válaszként erre: 29. - 2bc7365ec9)
2007. máj. 23. 11:58
az jó lenne, érdeklődéssel várjuk szia
2007. máj. 22. 12:30
Nem hiszem, hogy csak ilyen kevés embernek vannak ilyen élményei! Nekem sajnos nincsenek, de a férjemnek igen. Majd megpróbálom rávenni, hogy írja le.
2007. ápr. 22. 11:48

Szia!

Én is kérek meghívót.Köszi!!!!!

27. badonyimariaeva (válaszként erre: 23. - Tündibündi)
2007. ápr. 21. 20:54

Szia!

Én megköszönném,ha küldenél meghívót.

2007. ápr. 21. 15:02
A mi fiúnk kb.12 éves koráig mondogatta,hogy éjszaka elvitték az ufok,/ma már 20 éves/ először nem hittünk neki,de egyszer lerajzolta hogyan vizsgálták meg és kb. 1 hónap elteltével vettünk egy újságot melynek hátulján volt az ismerős kép,melyet Ő rajzolt le.
25. tündibündi (válaszként erre: 24. - Weberkitti)
2007. márc. 21. 20:01
engem a kisfiam ébresztett fel éjszaka, hogy nagy fényt lát. nem igazán foglalkoztam akkor vele, később meg is bántam.
2007. márc. 21. 17:02

Sziasztok!


Én kb 6 éves koromban, most 21 vagyok, láttam vmit. Éjszaka feléredtem és kinéztem az ablakomon. Láttam, hogy vmi nagyon erős fényű vmi, elsuhan felettünk, és villám gyorsan eltűnik az űrben. Akkor nagyon megijedtem.

2007. márc. 21. 16:56
lányok ma kaptam egy meghívót ,olyan oldalra ,amelyik asztrológiával ezotériával és hasonlókkal foglalkozik.én már beregisztráltam. akit érdekel meghívom. emil cím kell.
2007. márc. 21. 12:38

Tavalyelőtt történt.

Álmomból ébredtem, s úgy éreztem, valaki van a szobában. Próbáltam a fejem oldalra fordítani, de nem ment. Akkor még volt egy díszfenyőnk, az ágai az ágyam felett volt, mozogtak a levelei, de ablak, ajtó zárva volt.A szemeimet nagyon nehezen tudtam, s csak résnyire kinyitni, kezem, lábam nem mozdult. Egyre nehezebben kaptam levegőt, mintha valaki a mellkasomon ült volna. ÉREZTEM, hogy van még más is a szobában, rajtam kívül, de nem láttam senkit. Aztán, becsuktam a szemem, nem erőlködtem, s elmúlt minden.

21. rocker
2007. márc. 21. 12:20

Egyszerre hat.

Par evvel ezelott volt egy kapcsolatom.A sors ugy hozta,hogy 150 km-re sodrodtunk egymastol,de attol eltekintve folytattuk a storyt.Egy nap latni kezdtem dolgokat.Egyszer rengeteg gyogyszert,aztan korhazi agyat meg perfuzios keszulekeket,a nyugtalansagom egyre nott,majd "megjelent"egy telefon is.Tudtam mi tortenik tolem 150 km-re.Masnap elmentem a volt parom lakasara.Senki otthon,egy baratja a korhazba kuldott,hogy ott megtalalom.Hat ugy is volt,ongyilkos akart lenni,beszedett egy rakas gyogyszert,kimostak meg csepegoztettek,az anyuja meg probalta velem felvenni a kapcsolatot telefonon,de akkor meg eleg szarul mukodtek itt a telefonok,es nem sikerult.Akkor szornyen megijedtem,a tette miatt,de magamtol is,mert habar tudtam,hogy van hajlamom a parapszihologiahoz meg ezoteriahoz,eddig csak megereztem dolgokat,most meg "lattam"

20. tündibündi (válaszként erre: 18. - Rocker)
2007. márc. 21. 12:04
szeretném, ha Te is elmesélnéd a dolgaidat, hiszen mások is kíváncsiak!
19. tündibündi (válaszként erre: 17. - Rocker)
2007. márc. 21. 12:02
azt hiszem egyszerre klikkeltünk. előtted már elolvastad?
18. rocker (válaszként erre: 16. - Tündibündi)
2007. márc. 21. 12:01
Mitszolsz,ha azt mondom,en ebren lattam egy s mast?Ahogy leirtad,mozdulatrol mozdulatra,a dolgok nagyon tavol tortentek tolem,es ugyanabban az idopontban ,ahogy en "lattam" oket.
17. rocker (válaszként erre: 9. - Tündibündi)
2007. márc. 21. 11:57

Ne vedd fel a gunyolodasokat!Tudom,az emberek zome furcsanak,esetleg elitelendonek tartjak az ilyensmit ,de ra se hess.Emiatt mar voltam hulyenek minositve,de nem erdekel.Elek azzal a jogommal,hogy elolvashatok barmit,es hozzaszolhatok barmihez.Tedd Te is ugyanigy.

Varom a folytatast!

2007. márc. 21. 11:57
Úgy látom töbségben klasz csajok vannak itt.Folytatom:ahogy tovább beszélgettünk, megemlítettem az én furcsa állmomat.Fekszem egy műtőasztalon , körülöttem több furcsa lény és meg sem bírok mozdolni, sem pedig beszélni. Utána pedig........ és ekkor szólt bele a sógorom, hogy kivülről látod magad és olyan mintha teljesen meg lennél öregedve.Nálam ez volt a felismerés, ezért kezdtem bele ebbe a történetbe. Közölte velem , hogy nem állmodtam, hanem elvittek .Azóta sokszor átéltem még ezt az állapotot és reggel mindig iszonyúan összetörve , faradtan ébredtem.Sok minden furcsaság szokott történni velem, de ezek az úgymond állmok az utóbbi években teljesen elmaradtak. Viszont nagyon fogékony lettem dolgokra. PL. megmondok dolgokat előre, sajnos rosszakat is.Megállmodom bizonyos szituációkat, és az az érdekes, hogy mikor belecsöppenek, próbálom kikerülni, mást mondani,csinálni, de nem lehet. Olyan mintha béna lennél.Ugyanaz történik meg szóról szóra , mozdulatról mozdulatra, amit láttam állmomban.Még majd írok. Sziasztok és köszönöm vigasztaló szavakat mindenkinek.
15. Bazsó (válaszként erre: 11. - Tündibündi)
2007. márc. 21. 07:48
Kérlek folytasd,ne vedd a szívedre akit nem érdekel!:))
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook