Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tud valaki Pásztó - Hatvan környékén jó masszőrt? fórum

Tud valaki Pásztó - Hatvan környékén jó masszőrt? (beszélgetős fórum)


2013. dec. 10. 16:45
Íme egy gyógymasszőr :)
2009. nov. 11. 18:33
Van starjánban is manualterapeuta csontkovács 1 kezelés6000ft nem érdeklödted meg a pásztóit akit irtam hogy én jártam hozzá? A ceragem ágy a nyugati városrészben van abban ahol a penny itt Starj ban oda namkell semmi .Váltóruha fehér fehér lepedö mert a fény ami az ágybol meg a kezelöböl jön csak az engedi át.
2009. nov. 11. 17:01
Esetleg Aszód,Gödöllő vagy környékén is jó a legjobb ha gyógymasszőr,lehet csontkovács is.
8. hableány24 (válaszként erre: 7. - Judyt640)
2009. nov. 2. 16:45
Be kell jelentkezni előre? Kell orvosi kártya meg ilyenek? Merre van ez Starjánban? És ez a fajta masszázs mennyire jó?
2009. nov. 2. 16:33
Starjánban ceragem masszázs centrum müködik ingyenes .
2009. nov. 2. 12:37
Ráér persze. És a Kartali az elég jó? Az sincs nagyon messze :)
2009. nov. 2. 11:59
Elég sok masszőr van Hatvan környékén. Én Kartalra jártam sokat...meg van még egy jó.. de azon gondolkodnom kell, mert oda az édesanyám jár, én meg nem tudom a telefonszámát. Ha ráér 1-2 napot, akkor addigra megszerzem. :)
2009. nov. 2. 11:56
semmi?
2009. nov. 1. 17:26
Nem is nekem hanem a páromnak nagggyon fáj mindene,alig birja mozgatni a testrészeit,ő úgy érzi mintha egy nagy darab kő lenne az egész teste,jól fel kéne lazitani az izmait,mindent! Lehet,hogy gyulladásban is van neki. Sok tapaszt használt rá,kenőcsöket,gyógyszereket sőt injekciót is de még ígyis fáj. Sokszor aludni is alig bir rajta. Nehéz fizikai munkát végez. Sajnos nem teheti meg,hogy abbahagyja. Szóval nagyon jól jönne egy jó masszőr vagy valami jó készülék amivel én tudnám neki csillapítani ezt az állapotot. :(
2. judyt640 (válaszként erre: 1. - Hableány24)
2009. nov. 1. 17:14
Mi a problémád?
2009. okt. 31. 22:15
Vagy olyan készüléket ami nem drága otthon is lehet használni,könnyen kezelhető és nagyon jó!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook