Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hallott-e már valaki férfi betétről?Egyik ismerősöm mondta hogy van ilyen. Kerestem a neten de sajnos semmit nem találtam róla.:( fórum

Hallott-e már valaki férfi betétről?Egyik ismerősöm mondta hogy van ilyen. Kerestem a neten de sajnos semmit nem találtam róla.:( (tudásbázis kérdés)

21. kriszta773 (válaszként erre: 14. - Anry07)
2014. nov. 1. 17:02
szép is lehet egy nejlonharisnyás fütyi látványa :) ha elvileg férfi vagy, ugye tudod, hogy nemcsak boxer és fecske típusú alsógatyák vannak?
20. kriszta773 (válaszként erre: 10. - Inportante)
2014. nov. 1. 17:00
szerintem a nők higiénia miatt fürdeni szoktak :) betétet meg menstruáció alatt vagy különféle eü problémák miatt használnak. csak úgy diliből nem, és minek pasinak is? de ha már kell és valami probléma van, simán lehet azt is, amit a nőknek készítettek :)
2014. nov. 1. 15:48
Pfff! :/
18. rewt (válaszként erre: 11. - Inportante)
2012. aug. 29. 20:55

Nahát...?!!! És mire van...? Mire jó?


De én is utána néztem - és ötletem is támadt (a formája alapján): biciklire - ha elég kemény és egyben rugalmas.


Egy német házaspár most tért haza két éves biciklitúrájáról Németország - Ausztrália - onnan hajóval Dél-Amerika csücske - USA , talán Kanada egy része - és haza Németország.


Én meg 20 kilométer után képtelen vagyok nyeregben maradni...:-)

17. anry07
2009. nov. 11. 10:28

Pont a pamutot nem szeretem. Legalábbis onnantól hogy elkezd bolyhosodni. Az pedig általában 2-3 mosás után bekövetkezik. Meg igazábol pont azt élvezem a harisnya viselésében, hogy az alig érezhető vékony anyag ráfeszül az egész lábamra. Még zoknit sem zoktam hordani. Tudom furcsán hangzik, nekem is elég sok időbe tellet, mire letisztáztam magammal, de valószínűleg ez az én keresztem. Jah, és még annyit fűznék hozzá, hogy csak harisnyanadrágot hordok. Abból is általában egyszínűt, esetleg olyan mintázatút, ami a férfi kollekciókban is megjelenik(pl rombuszmintás). De combfixet, neccharit, meg ilyen nagyon mintás dolgokat fel nem vennék! Még kedvesem kedvéért sem, pedig egyszer-kétszer már peddzegette a témát, de nekem az már nem fért bele.

Mondom, csak az az egy kellemetlenség volt vele, amit az előbb leírtam, de most úgy ltszik ezt a problémát sikerül orvosolni. Szégyen-nem szégyen, ez van. Én így jól érzem magam a bőrömben. Jah, és még ami egy kis plusszt ad ezeknek a dolgoknak: rajtam és kedveskémen kívül senki nem tud róla(hogy mi van a nadrág alatt). Pedig, ha tudnák, biztos sokan furcsán néznének, meg lebuzznának,bár az sem érdekelne különösebben.

De hogy a témával kapcsolatban is írjak, remélem ez a betétes ötlet megoldja az egyetlen kis kellemetlenséget a harikkal kapcsolatban. Még ha nem is férfibetétről beszélünk. Mert már annyiszor beigazolódott, hogy a női dolgok sokkal kényelmesebbek, és jobbak, mint a érfi változataik.

További szép napot!

16. simple (válaszként erre: 14. - Anry07)
2009. nov. 11. 09:07

Miért nem veszel pamutharisnyát? A műanyag a lábadnak sem jó.

Irigyellek hogy kényelmesnek találod a harisnyát. Nekem egy kín abban eltölteni egy napot. Mármint harisnyanadrágban. Harisnyában nem.

2009. nov. 11. 07:17
Van, igen és meglep, hogy ezen van aki csodálkozik. Gyógyászati segédeszköz boltban tudsz vásárolni, de ha gyógyszertárban kéred, ők is meg tudják rendelni.
14. anry07
2009. nov. 11. 01:26

Na akkor én leszek az első!xD Nekem nincs mit féltenem, hiszen már több mint 3-éve kiegyensúlyozott párkapcsolatban élek. Egyébként is pont kapóra jönne a dolog, ugyanis van egy problémám. Szeretek harisnyát hordani. (Szerintem a lehető legjobb ruhadarab, ami létezik. Nagyon jó érzés hordani, praktikusnak, és kényelmesnek is tartom. És persze "legálisan" ez is a nők kiváltsága...:S Bár én vagyok annyira egoista, hogy ennek ellenére én is hordom, ha egyszer ebben érzem jól magam, és be is vált. Bocs az off-ért) Csak az a problémám vele, hogy nem tudok alá alsógatyát venni, mert boxerral kényelmetlen, fecskét meg nem hordok.. Ezért általában a harisnya tölti be nálam az alsógatya szerepét is. Ezzel csak az a baj, hogy a njlon nem igazán nedvszívó... Sőt. És erre a problémára eddig nem találtam megoldást. De most, hogy olvastam ezt a topicot szöget ütött a fejemben a gondolat. Kipróbálom a betétet harisnyában. Kedvesem véleményét is kikértem, és nem idegenkedett a dologtól, sőt, még azt is mondta, hogy biztos higiénikusabb, mint egész nap a műanyaggal érintkezni. Szóval valamelyik nap beruházok valami betétre, és majd leírom a tapasztalatokat!

További szép estét!

13. inportante (válaszként erre: 9. - Anry07)
2009. nov. 2. 19:05
Én is valami hasonlóra gondoltam!De sajnos elkeseredtem, hogy a férfiaknak még csak betegség miatt gyártanak és még fejlődhetne ez is picit tovább!Nem mernek használni betétet még akkor sem ha betegek (féltik a férfiasságukat a nők szemében)!
12. inportante (válaszként erre: 5. - 319cd6978b)
2009. nov. 2. 18:57
Van amit az alsógatyára (de nem boxerre), és ami érdekesebb azt meg a szerszám köré kell tekerni!
11. inportante (válaszként erre: 8. - Szamóca01)
2009. nov. 2. 18:55
Tena for men a helyes neve, megnéztem! Elvileg lehet már itthon is kapni a nagyobb üzletekben és a gyógyszertárakban!
2009. nov. 2. 17:45
Ezt a kérdést csupán kíváncsiságból tettem fel mert mint írtam, hogy az egyik ismerősöm mondta hogy van de még ő sem látott (csak hallotta ő is).És gondoltam utánajárok egy kicsit mert szerintem fontos lenne a férfiaknak is. Elgondolkodtam azon, hogy ha a nők használnak a higiénia miatt tisztasági betétet akkor a férfiak miért ne?
2009. nov. 2. 08:23
Hallani még én sem hallottam róla, de érdekes lehet..Higiéniai, vagy akár csak komfortosság szempontjából is. Bár mondjuk a kérdés kiírásának az okát még mindig nem tudjuk, de egyáltalán nem tartom abszurdnak a mai világban már ha valaki nem egészségügyi gondok miatt használna ilyesmit. Hiszenn annyi ilyesmiről hallani már: férfitanga, férfi harisnya... És különben is, elég sok nő emlegeti a "jaffás" és "sportszeletes":) kifejezéseket. Ezek ellen megoldást nyújthat végülis. Bár tény, hogy furcsán hangzik, de minden csoda 3 napig tart!
8. Szamóca01 (válaszként erre: 6. - 0cec113ec4)
2009. nov. 1. 22:42

Tena men, jól mondod :)

Eddig csak külföldön láttam a boltokban.

7. Dorka29 (válaszként erre: 5. - 319cd6978b)
2009. nov. 1. 00:55
Azért a férfi nemű egyedek nagy része is visel alsóneműt.
2009. okt. 31. 18:21
Tena for men a neve!
2009. okt. 31. 17:04
Még ha lenne is ilyen, hova ragasztanák?
4. 656f03db60 (válaszként erre: 3. - 656f03db60)
2009. okt. 31. 16:59
mert már nincs minden rendben *
2009. okt. 31. 16:58
Nem arra gondolt, hogy idős embereknél van ilyen, akiket például műtöttek, mert már nincs rendben velük, s hordaniuk kell? Mert mást nem tudok elképzelni. Az én nagyapámnak is kell.
2009. okt. 31. 16:57
minek is kéne az neked? :) már bocsi, csak nem értem a kérdést.
2009. okt. 31. 16:56
Hallott-e már valaki férfi betétről?Egyik ismerősöm mondta hogy van ilyen. Kerestem a neten de sajnos semmit nem találtam róla.:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook