Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Idén télen mi a divat? (csizma, nadrág, kabát, kiegészítők) fórum

Idén télen mi a divat? (csizma, nadrág, kabát, kiegészítők) (tudásbázis kérdés)


2009. nov. 3. 08:17
Mustáng csizmához, hogy találok megfelelő kabátot, ami azért a derekamat eltakarja?
23. pintyőke72 (válaszként erre: 14. - Panka78)
2009. nov. 1. 21:25

Neeem! Tök jól néz ki vastag harisnyával, kötött ruhával, rá rövid dzseki (bőr). Sál, sapka. Csini és trendi.

Sőt, ha rákeresel, nyáron a celebek az USA-ban toppal és forrónacival viselték a tengerparton. Ugyanis ez a csizma télen meleg, nyáron hideg.

22. klenca (válaszként erre: 5. - Jéghegy)
2009. nov. 1. 16:57

Jó hírem van: Idén télen a legjobb, ha a nagyanyád ruhájában állsz oda.:))


Körülnézve a C&A, TAKKO, New Yorker és hasonló helyeken a következőket tapasztaltam:

Csizma: Divatos a félszárú, a hosszúszárú kb mindenféle színben, de jobban a feketében.

Nadrágokat láttam csípőnacikat és derékig érőket is. Csőnacit is és egyenesszárút, de telis-tele zsebekkel is.

Valóban divatos a harisnya+ lábszárvédő, de inkább csak a jobb lábúaknak ajánlott.

Sok-sok kötött holmival találkoztam, vagy derékig érővel és kimondottan hosszúval is. Sőt, poncsót és pulcsit is.

Sok-sok bizsut ajánlanak mindenféle színekben.


Szóval, legyen egyéni stílusod!

S ne feledd idén is divatos a lila.

21. cm (válaszként erre: 17. - Jéghegy)
2009. nov. 1. 15:02
U nekem nagyon nem tetszenek ezek a csizmák.Biztos kényelmesek,de annyira nem nőiesek.Nekem ha csizma,akkor mindenképp tűsarkú és hegyes orrú.Az minden női lábat kecsessé varázsol.
2009. nov. 1. 09:32

Fiatalos, 56 éves nyugdíjas vagyok. Azt várnák el tőlem, hogy nagyisan öltözködjem. DE NEM AKAROK. 62/158 vagyok. Tehát átlag. Szivesen vennék részt divatbemutatókon - mozgáskészségem talány jó - ahol a hétköznapi középkorosztály öltözködését mutatják, be, de nem kösztümben, hanem lezseren. Több ezren vagyunk így, kik nem tudnak sem vásárolni ilyen holmit, sem megengedetten hordani.

Miért nincs egy olyan ruhabolt, hogy 50 ÉVESEK BOLTJA ÉS AZ ÜZLETBEN RENESZERES DIVATBEMUTATÓVAL?

Lennének kis asztalok és egy-egy tea mellett, megtanulnák viselni a holmikat és meg is vehetnék az üzletben.

19. Jéghegy (válaszként erre: 18. - G1977g)
2009. okt. 31. 23:03
Én sem rég óta tudom a nevét:D
18. g1977g (válaszként erre: 16. - Jéghegy)
2009. okt. 31. 23:02
csak egy overallról találtam ott képet, de a google-t megnéztem,láttam már ilyen csizmát, csak nem tudtam hogy így hívják. kicsit le vagyok maradva.
17. Jéghegy (válaszként erre: 15. - G1977g)
2009. okt. 31. 22:56

Vagy kukk meg itt:

[link]

16. Jéghegy (válaszként erre: 15. - G1977g)
2009. okt. 31. 22:55
Az adatlapomon van róla kép.
15. g1977g (válaszként erre: 14. - Panka78)
2009. okt. 31. 22:52
milyen az az UGG csizma?
14. Panka78 (válaszként erre: 11. - Pintyőke72)
2009. okt. 31. 22:48
UGG csizma, csak csőnacival jó?
2009. okt. 31. 21:45
Nekem sajna nem áll jól a boyfriend. Pedig tetszik - másokon.
2009. okt. 31. 21:19
skinny jeans, boyfriend jeans, bőr cuccok, farmering, hosszú csizma, bőrkesztyű, kötött cuccok
2009. okt. 31. 20:49

csőnaci, leggins, mini farmer szoknya, magasított talpú cipő, UGG csizma, hosszú mszárú csizma, hosszú(combközépig érő) ruha, nagy táska, napszemüveg, szőrös mellény, 3/4-es újjú szőrös rövid állású kabátka, könyékig érő bőrkesztyűvel.

Szerintem.

Én szeretek divatosan öltözködni, de szerencsére a férjem és a 2 fiam is trendi.

10. cm (válaszként erre: 6. - 6b9378941a)
2009. okt. 31. 20:29
En szeretek csinosan öltözni,mert számomra önbizalom növelő.Ja és nagyon bírom a divattal kapcsolatos cikkeket,egyszerűen érdekel.Lehet,h külsőség,de nekem fontos.Ha ajándékozok becsomagolom szépen,nem egy koszos-mocskos újságpapírba,így más a hatása nem?Ugyanez vonatkozik az öltözködésre is szerintem.Igaz a belső a lényeg,na de akkor is.
2009. okt. 31. 13:30

Divat 2009


Igaz, hogy a nadrágok idén bővebbek lettek. Sőt! Némelyik talán túlzásba is esett bőség terén... Igaz, hogy ismét divatba jött a trapéz is. De ami változatlanul őrzi helyét, és nem engedi kitúrni magát az irányzatok közül – és a szekrényünkből sem! –, az a csőnadrág.

Az az igazság, hogy már megszoktuk, nem volt könnyű, de megszerettük, elhittük, hogy jól állhat 40 kiló fölött is, nem akarjuk hát elengedni olyan könnyen. S a divatot diktálók kedveznek nekünk, érzik az igényt, amely felőlünk árad, és kegyelmet szavaznak. A tervezők masszívan beépítették kollekcióikba, tehát teljes nyugalommal hordhatjuk továbbra is lábra feszülő kedvencünket.

Azért óvatosan megjegyzem, hogy akinek súlyfeleslege meghaladja a „kevés”, a „még elmegy”, a „szinte semmi” jelzőket, az többször nézze meg magát a tükörben minden oldalról mielőtt magáévá teszi az áhított darabot. A csőnadrág gonosz természetű. Kihozza a formákat, kíméletlenül felhívja a figyelmet arra is, amire esetleg nem kellene. Cserébe azonban hosszabbítja a lábat és vékonyítja is, feltéve, ha nem feszül rá túlságosan egy erősebb biciklista típusú vádlira. Idén különösen divatosak a magasított derekú változatok, ezt kisebb mellű és hosszú derekú lányoknak ajánlom.


A csőnadrág hordható hosszú inggel, tunikával, blézerrel, s még sok fantáziadús összeállítás születhet főszereplésével. Tökéletes lehet nappali és esti viseletként, alapanyagtól függően. Ha felveszed, olyan sztárok megjelenésére hasonlít majd kinézeted, mint Lindsay Lohan, Victoria Beckham, vagy Kate Moss

2009. okt. 31. 13:28
Sziasztok!Úgy általában nem tudnék nyilatkozni, de tegnapelött pont e célból mentünk sétálni és kirakatot nézegetni.A színekben láttam erös pirosat, lilát, feketét és szürkét, zöldet. Sálban elég sok skótkockásat. De ez nem új, ezek eddig is voltak. Láttam még ezt a kötött,hosszú harisnyafélét rövid szoknyához, térd fölé ér. Csizmában hegyes orrút csak elvétve láttam.
7. Jéghegy (válaszként erre: 6. - 6b9378941a)
2009. okt. 31. 13:25

Most akkor nagyon félreértettetek. Nem azt mondom, hogy mindenemet szeretném lecserélni, értsd: zokni, bugyi, nadrág, felső, pulcsi, csizma, kabát, táska. ..de szerintem egy-két divatosabb cucc igen is kell az embernek.

Vagy Te/Ti pl. nem érzitek jobban magatokat 1-2 új ruhadarabtól?

6. 6b9378941a (válaszként erre: 5. - Jéghegy)
2009. okt. 31. 13:20
Ez az egész divatosdi csak külsőség!!! :(Nekem az a véleményem!
5. Jéghegy (válaszként erre: 4. - 6b9378941a)
2009. okt. 31. 13:18
Nem azt mondom, hogy az ember cserélje le az egész ruhatárát, de azért nem árt néha 1-2 divatosabb darab. Főleg, ha "kirakatban" dolgozol. Mégsem ülhetsz, állhatsz oda nagyanyád ruhájában:D
2009. okt. 31. 13:16
Kinek van divatra pénze? Olyan fölösleges! Mire az eggyik szezonnaK vége jön a másik! éS skkor miot csinálsz a régi rongyokkal???
2009. okt. 31. 13:14
Sztem még mindig a csőgatyó lesz a divat,meg én ugy láttam a tv-be is,meg mondták,hogy a kötött lábszárvédő lesz most. én pont vettem olyat a héten,sztem jól néz ki kis szoknyával vagy cicagatyóval meg bokacsizmával. :D
2009. okt. 31. 13:10
Tudom, ami jól áll. :D
2009. okt. 31. 13:10
Idén télen mi a divat? (csizma, nadrág, kabát, kiegészítők)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook