Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Petefészek gyulladás, mindenképpen kell antibiotikum? Nektek mi segitett? fórum

Petefészek gyulladás, mindenképpen kell antibiotikum? Nektek mi segitett? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. okt. 30. 21:59

sziasztok.

én 21évesen még nem voltam nőgyógyásznál mert mindig csak húztam az időt. Most viszont megelégeltem és kértem időpontot(16.án megyek)magándokihoz és az az igazság hogy most így kicsit bepánikoltam és haragszom magamra hogy ennyi idősen még nem jártam nődokinál:-(Most gondoltam bele abba hogy mekkora baj is lehet ebből. Jó hülye vagyok igaz?

Eddig kb 1hónapja annyi panaszom van hogy néha viszket ott és talán egy kicsit több folyásom van..

Tegnap előtt elkezdtem görcsölni ott lent de nagyon,még ülni is alig tudtam.Ez mitől lehet? Meg a pisilés is fájt..

Azt hozzátenném hogy eléggé meg vagyok fázva pár napja.. Tegnap már csak picit éreztem és ma már csak néha.. A doki akihez megyek nem tudott előbbi időpontot adni és mindenképpen hozzá akarok menni.Szerintetek ez csak a megfázás miatt volt vagy mitől lehet? Kicsit megijedtem de sztk-ba biztos hogy nem megyek. Lehet baj abból ha még majdnem 3hétig nem lát doki?

13. 3374d74025 (válaszként erre: 11. - Makrai.lilla)
2009. okt. 30. 21:44
Igen!Bár ebben nagy részt az játszott közre hogy 6 héttel előtte szültem.És ugye nem olyan volt még a méhem és ott lent mint egy "egészséges".Így kicsit erősebbre sikerült a felfázás.Otthon én már volt hogy fel se tudtam kelni.DE utána egy hét alatt helyre raktak.
12. makrai.lilla (válaszként erre: 8. - Kezdőanyu)
2009. okt. 30. 21:28
nekem is de hétfö v kedd megyek vissza egy másikhoz
11. makrai.lilla (válaszként erre: 9. - 3374d74025)
2009. okt. 30. 21:28
kórház ???
10. makrai.lilla (válaszként erre: 4. - Christineee)
2009. okt. 30. 21:27
igen hallottam róla mi ez?
2009. okt. 30. 21:27
Én még meg nem szültem soha nem volt ilyen gondom.Terhesség alatt se.De utána felfáztam,petefészekgyulladásom lett.Addig húztam ,még a doki közölte KÓRHÁZ!Azóta nincs olyan hónap hogy ne érezném hogy gond van.Ha időbe észlelem segít a meleg vizes fürdő,sóval.De néha kevés.Olyankor antibi..........
2009. okt. 30. 21:25
Minden esetre nekem kicsit furcsa, hogy kúpot kaptál...mármint hüvelykúpot -gondolom.
2009. okt. 30. 21:25

A cickafark és körömvirág teaként + ülőfürdőként + svéd csepp, napi 3 x 1 kanál

Tuti bevállik

2009. okt. 30. 21:23
Bioptron lámpa ....
2009. okt. 30. 21:23
Szia!Cickafark és körömvirág gyógytea keverék!Meginni napi kb.2 litert!Nagyon rossza az íze, mézzel kicsit jobb.Ülőfürdőt is készíthetsz belőle!
2009. okt. 30. 21:20
Nekem nagyon nagyon sokat segített a Gynevac inekciókúra. Azóta semmi bajom sincsen.
2009. okt. 30. 21:20

Nekem az antibiotikum segített anno.

dE előtte már vettem be egy erős fájdalom és gyulladáscsökkentőt is, mert menni nem bírtam annyira fájtam.

2. Zizisicc (válaszként erre: 1. - Makrai.lilla)
2009. okt. 30. 21:19
Köldökben testgyertya .....
2009. okt. 30. 21:18

hát sajna ujra fáj alul,áll.kezdödö,de egész nyáron ezzel szenvedtem...doki szerint immunrendszer legyengül is elöhozza,hisz semmiröl nemtudok ami miatt elöjöhetett volna,nemvoltam senkivel,fel vagyok Öltözve.


sajna kezdem azt hinni,valaki irta,akinek egyszer van egy felfázása vagy nöi baja az elég gyakran visszajön.

kúpot kaptam stb de antib, nem.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook