Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Molettebb nőnek, ciki a "tapadósabb" nadrág? fórum

Molettebb nőnek, ciki a "tapadósabb" nadrág? (tudásbázis kérdés)


2011. dec. 6. 22:20
Szerintem nem. Én szeretem és hordom is. Szerintem mindenkin jól áll és ha fekete, slankít is, akit érdekel .:)
2009. okt. 31. 13:29

Divat 2009


Igaz, hogy a nadrágok idén bővebbek lettek. Sőt! Némelyik talán túlzásba is esett bőség terén... Igaz, hogy ismét divatba jött a trapéz is. De ami változatlanul őrzi helyét, és nem engedi kitúrni magát az irányzatok közül – és a szekrényünkből sem! –, az a csőnadrág.

Az az igazság, hogy már megszoktuk, nem volt könnyű, de megszerettük, elhittük, hogy jól állhat 40 kiló fölött is, nem akarjuk hát elengedni olyan könnyen. S a divatot diktálók kedveznek nekünk, érzik az igényt, amely felőlünk árad, és kegyelmet szavaznak. A tervezők masszívan beépítették kollekcióikba, tehát teljes nyugalommal hordhatjuk továbbra is lábra feszülő kedvencünket.

Azért óvatosan megjegyzem, hogy akinek súlyfeleslege meghaladja a „kevés”, a „még elmegy”, a „szinte semmi” jelzőket, az többször nézze meg magát a tükörben minden oldalról mielőtt magáévá teszi az áhított darabot. A csőnadrág gonosz természetű. Kihozza a formákat, kíméletlenül felhívja a figyelmet arra is, amire esetleg nem kellene. Cserébe azonban hosszabbítja a lábat és vékonyítja is, feltéve, ha nem feszül rá túlságosan egy erősebb biciklista típusú vádlira. Idén különösen divatosak a magasított derekú változatok, ezt kisebb mellű és hosszú derekú lányoknak ajánlom.


A csőnadrág hordható hosszú inggel, tunikával, blézerrel, s még sok fantáziadús összeállítás születhet főszereplésével. Tökéletes lehet nappali és esti viseletként, alapanyagtól függően. Ha felveszed, olyan sztárok megjelenésére hasonlít majd kinézeted, mint Lindsay Lohan, Victoria Beckham, vagy Kate Moss.

2009. okt. 31. 13:08
:))))))))
2009. okt. 30. 20:54

Szia!

Szerintem a moletebb nöknek nem nagyon elönyös a passzos felsö és nadrág!A molett nök is tudnak csinosak lenni csak oda kell figyelni a színekre a fazonra...Szerintebb egy molett nön előnyösebb a kicsit bö nadrág és pl ehhez lehetne egy kivágott(ha szereted)és kicsit bö felsö akár rövid akár hosszú ujjú.Nekem ez a véleményem!:)De te tudod hogy mibe érzed jól magad!!:)

20. Christine1979 (válaszként erre: 19. - Panka78)
2009. okt. 30. 18:19
Hát igen, vettem már észre, hogy felkapottabb butikokban is uaz a farmer figyelt, mint amit én vettem a kínaiban, csak éppen nem 4500ft-ért, hanem 11000-ért :D Röhej! :)
19. Panka78 (válaszként erre: 17. - Christine1979)
2009. okt. 30. 18:18
Nem ciki. A "normál" üzletekbe ia a kínaiak gyártják a cuccokat:D
18. Panka78 (válaszként erre: 16. - A6d5a14c21)
2009. okt. 30. 18:18
Hosszú a lábam. 176cm vagyok:)))) A súlyom meg....:(((((
17. Christine1979 (válaszként erre: 14. - Panka78)
2009. okt. 30. 18:17
Hát, ez most ciki, vagy nem, de én pl kínai áruházban (Asia Center) leltem rá ezekre a nacikra :D - mert amúgy én sem találtam sehol semmi normálisat.
16. a6d5a14c21 (válaszként erre: 12. - Panka78)
2009. okt. 30. 18:17

Van persze!Sima egyenes szárú.Sok boltban pl már a címkén nem csak a nadrág mérete van rajta,hanem egy rajz és a nadrág fazonjának a megnevezése,hogy az épp trapéz,cső,vagy egyenes szárú...


De egyébként ha nagyon vágysz csőnacira és ez az 5-7kg pluszod nem pont a lábaidra koncentrálódik,vagy pl az alkatod megengedi,mert hosszúak a lábaid,magas vagy,akkor vegyél bátran ilyet,mert tényleg csőnacin belül is vannak előnyösek-előnytelenebbek...


Rajtam 10kg plusz van,ráadásul rövidek a lábaim én ezért nem vállalom be,meg nem is igazán az én stílusom,de ha kicsit hosszabb lennék,lehet én is beszereznék 1-2 ilyen csőnacit is:)

2009. okt. 30. 18:16
rohadt jó ez a csizma!:)nagyon tetszik
2009. okt. 30. 18:16

Lehet én vásárolok rossz helyeken, de pl. sehol nem látok jó szabású gatyákat, felsőket:((((

:D

2009. okt. 30. 18:14
Most nagyo nagy divat felülre a tunika típusú felső.Ehhez tök jó a csőgatya csizmával,mert a gázos helyeket pont eltakarja a tunika:)
2009. okt. 30. 18:13

Teszek fel képet a csizmáról:)

Van olyan gatya pl. ami nem olyan szűk, de a szára nem "lebeg"?

11. Christine1979 (válaszként erre: 6. - Panka78)
2009. okt. 30. 18:12
Rajtam is annyi felesleg van, és nekem is vannak ilyen nadrágjaim, és szerintem sokkal előnyösebb, mint egy bővebb naci... vhogy jobban összefogja a combom :D
2009. okt. 30. 18:08
próbálj fel egyet-5-6 kiló az nem valami sok...egy jó felsővel lehet igazítani az összhatáson
9. 00346cf747 (válaszként erre: 6. - Panka78)
2009. okt. 30. 18:08

Hmm... évek óta ezért nem hordok csizmát, mert a nadrágokkal nehéz összepasszítani. Inkább zártabb cipőt vastagabb zoknival, így hagyom a nadrágokat.

Bokacsizma a pipaszár lábakon szintén nevetséges.

8. 5e48d37001 (válaszként erre: 6. - Panka78)
2009. okt. 30. 18:08

Szia,

ha hosszú ,lábad van és térd alatt viszonylag vékony akkor nem,optikailag nyújt is!pl Tóth Vera,ő fölül elég molett viszont a lábai vékonyak.Tudom,hogy leírtad,hogy neked nincs nagy súlyfelesleged Őt csak példának írtam.

7. a6d5a14c21 (válaszként erre: 6. - Panka78)
2009. okt. 30. 18:08

Ha 5-7kg van rajtad akkor azért valószínű a molettségtől elég távol állsz!

Ennél több súlyfelesleg esetén tényleg szörnyű tud lenni egy-egy cső nadrág,de ha valóban csak ez a pár kiló pluszod van,akkor akár ilyen csőfazonban is tudsz találni előnyöset,lehetőleg sötétebb színűt,nem agyon koptatottat(az optikailag szélesít)...Egyébként milyen az a csizma amit csak betűrt gatyával lehet hordani?

2009. okt. 30. 18:06

Igazából nincs túl sok súlyfeleslegem, max. 5-7 kg, de nem hordtam eddig "csőgatyákat".

Ma viszont vettem egy nagyon jó kis csizmát, de az meg olyan amibe bele kell tenni a gatyót, de nekem olyan nadrágaim vannak, aminek a szára nem szűk.

Milyen gatyót ajánlanátok?

2009. okt. 30. 18:05
Ha a muffját eltakarja valami, akkor nem :D
2009. okt. 30. 18:05
nem ciki
2009. okt. 30. 18:05
Nem ciki,csak nagyon előnytelen...
2009. okt. 30. 18:05
Nem ha hozzá illő a felső ruházata
2009. okt. 30. 18:04
Molettebb nőnek, ciki a "tapadósabb" nadrág?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook