Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Összetört szívek klubja fórum

Összetört szívek klubja (beszélgetős fórum)


1 2
2014. ápr. 1. 11:33

Elképesztő ! 1297 oldalból áll a fórum. A legrégebb fórumok nyolc esztendősek.

Ezuttal előre hoztam ezt a témát.


Összetört szívek klubját 2oo7- ben indította be egy csalódott ember.

Az eltelt évek alatt minössze 31- en érzeték, hogy összetörték aszivüket.

Ez remek dolog.

Ha hinnék a számoknak, azt mondanám ez a világ legboldogabb országa, ahol csupán enni a szerelmi csalódott.

2007. szept. 9. 19:05
Az én problémámhoz hasonló a világon nincs! Ezen senki nem tud segíteni! :((
2007. márc. 20. 11:31
Az én problémámat megoldottuk.Ha valakinek hasonló gondja van, szerintem itt ugyanúgy számíthat a többiekre mint én.Úgyhogy,szerelmi bajokkal mindenki ide:D
2007. márc. 18. 21:17
Belekerült egy kiadós "tányértörős"veszekedésbe, de sikerült mindent tisztázni...
2007. márc. 18. 20:42
Még most is azt mondom,hogy akit szeretünk nem okozunk neki fájdalmat. Akkor meg döntsétek el ti hogy mi van köztetek,ne másra halgassatok.Sok sikert a folytatáshoz.
27. ica! (válaszként erre: 25. - Alexcheca)
2007. márc. 18. 16:51
Örülök neki! :)
26. mandella (válaszként erre: 25. - Alexcheca)
2007. márc. 18. 16:32
hurrá! :-)
25. alexcheca (válaszként erre: 24. - Ica!)
2007. márc. 18. 16:27
köszi, asszem megtörtént:)
24. ica!
2007. márc. 18. 14:10

Én is bocsi, hogy beleszólok, és nem is kell nagyon foglalkozni a véleményemmel, csak annyit mondanék, hogy én megértem Alexet, persze tényleg nem jó a féltékenykedés, ha igazából konkrétan megcsalás nem történt, de a barátja tudta, hogy nem esne jól neki amit tesz, ennek ellenére mégis megbántotta, ráadásul még őt is kérte meg, hogy tanítsa meg keringőzni, hogy a partnere lehessen a csajnak...szóval ez engem is pont úgy érintett volna, mint Alexet.

Mbr84 én azt is megértem, hogy nem akarsz választani barátok és kapcsi között, de talán a barátod megértette volna a dolgot, és szerintem ha akart volna, mással is tudott volna táncolni, szóval nem hiszem hogy őt különösebben megbántottad volna ezzel, sőt, ha a csaj egy kicsit belegondolt volna Alex helyzetébe, akkor nem is kért volna tőled ilyet. A lényeg, hogy most megbántottad a barátnődet (amit én nem csodálok) és ezt nem kellett volna. Ki lehetett volna jönni úgy a dologból, hogy ne bánts meg senkit! Szerintem.

Mindezek ellenére ez azért még nem olyan nagy dolog ám Alex, úgyhogy beszélgessetek a dologról és béküljetek ki!!! :)

23. mandella (válaszként erre: 22. - Mandella)
2007. márc. 18. 13:15
nagyon fiatalok vagytok még...
22. mandella (válaszként erre: 21. - Alexcheca)
2007. márc. 18. 13:15
bocs, hogy beleszólok: szerinted mi lett volna a jó megoldás?
21. alexcheca (válaszként erre: 13. - Mbr84)
2007. márc. 18. 13:06
volt jó megoldás, de elcseszted édesem!
20. alexcheca (válaszként erre: 19. - Mandella)
2007. márc. 18. 13:05
igyekszem és köszi a tanácsot
19. mandella (válaszként erre: 18. - Alexcheca)
2007. márc. 18. 12:07

jó, én értem, hogy most mit érzel, csak jusson eszedbe az, hogy ő PONT azért nem szólt neked a "helyzetről", mert pontosan tudta, hogy reagálnál.

még egyszer mondom: ne csináld ezt, ha szereted. Én borzasztó ostobaságnak tartom, én is ilyen voltam, nem győzöm hangsúlyozni. Mindenre, mindenkire féltékeny voltam, már a vége felé a fiú haverjaira is...

akkor alázott volna meg, ha más is történik köztük. szerintem.

próbáld meg kicsit higgadtabban átgondolni a dolgot.

18. alexcheca (válaszként erre: 17. - Mandella)
2007. márc. 18. 11:44
Engem kért meg, hogy tanítsam meg keringőzni, h táncolhasson vele(mint utóbb kiderült) és kikísértette magát a vonathoz is.Mikor megtudtam az igazat, úgy éreztem, iszonyúan megaláztak...
17. mandella (válaszként erre: 16. - Alexcheca)
2007. márc. 18. 11:38

de hát megtartja a három lépés távolságot, nem?


Alex. Ha rám hallgatsz, abba hagyod sürgősen a féltékenykedést, és megpróbálsz megbízni a párodban. Én is féltékeny típus voltam, rettentően, de elromlott miatta a kapcsolatunk, nem tudtam kordában tartani a zöld szeműt... és ezt azóta is nagyon sajnálom, és ma már másképp csinálnám. Úgyhogy ha tényleg szereted, változtass, és bízz magadban, és benne is.

2007. márc. 18. 11:34
1 ember, még lemondani sem kéne róla,csak a 3 lépést megtartani, de ennyit sem érek...
15. mbr84
2007. márc. 18. 11:22
én mindennél jobban szeretem a bnőmet, de 1x már 1 másik lány miatt feláldoztam a barátságaimat, és nem szeretnék senkit elveszíteni,se a bnőm se a barátaimat
14. mbr84
2007. márc. 18. 11:19

Zolko talán ha ezt elolvasod azért tsztább lesz a sor

és kérlek ne hülyézd le a bnőmet, tudod ha lenne alapja a féltékenységének,lenne bennem annyi gerinc ,h nem könyörgöm vissza magam,de mivel,nincs az adott lány közt és köztem semmi,ezért kiállok

érte

13. mbr84
2007. márc. 18. 11:18

gondolom kijár nekem is ,h megvédjem magam.

az a baj,h így olvasva télleg én vok a hibás, és nem tagadom,azt se h hibáztam.

az egész úgy kezdödött,h kapcsolatunk eleje után nem sokkal Alex megkért ,h mindent mséljek el neki a multbeli kapcsolataimról, én meg megtettem,mert azt hittem ha így kitárulkozom,akkor láthatja h megbízhat bennem.

elmeséltem azt is,h ezzel a lánnyal összesen 1 hetet jártam,utána szakítottunk,mert nem müködött a dolog, azóta eltelt pár év barátok lettünk ismét.tavaly húsvétkor valamivel kapcsoaltban sikerült a lányon összevesznünk,szerintem aélaptalanul,és innentől kezdve nem tudam mit tegyek.hiszen nekem fontosak a barátaim és szerelmem is,de nem akartam választani köztük.hiszen miért kéne az embernek barátok és szereelem között választania, ezért úgy gondoltam,h külön külön csinálom őket,gondoltam abból nem lesz veszekedés.akkor jött a szalagavató amire meghívott,mivel tudtam,h nagyon féltékeny rá a bnőm,nem mertem elmondani,h az ővére szeretnék elmenni,mert féltem a veszekedéstől,hiszen tudtam mennyire féltékeny rá,de mivel barátok vagyunk mégis csak szerettem vna elmenni.hiába hangsúlyozom neki is 1000x h csak baráti viszony van köztünk,és nem érdekeljük 1mást.nem hisz nekem. az iwiw.re felkerült 1 kép ami a szalagavatón készült alatta az a felírat,h nyúlammal van rajta a lány. a nyúlazásnak viszont az a sztorija,h kaptam töle 1x 1 képeslapot,és azon két állat volt .és é lettem róla a nyúl, nem tagadom télleg félreérthető eset,de télleg így történt, és ez nagyjából sokhiányossággal a sztori, nemharagszom a bnőmre meert tudom,h szeret és tudom h féltékeny fajta, tudom,h a rosszat választottam,de azt hiszem itt nem is igazán volt jó megoldás

12. zolko96 (válaszként erre: 10. - Alexcheca)
2007. márc. 18. 11:11
Már bocs de te tényleg hülye vagy hát ez nagyon durva,te ezek után még szóba álsz vele,szeret egyáltalán ez a fiú téged,ha szeretünk valakit nem okozunk neki fájdalmat.Állítsd kész tények elé,gondolom csak meg látod hogy igazat mond e.
11. ancsi105 (válaszként erre: 10. - Alexcheca)
2007. márc. 18. 11:02
Én nem foglalkoznék vele! Elhajtanám a pics...ba
10. alexcheca (válaszként erre: 8. - Zolko96)
2007. márc. 18. 10:46
na most néztek majd hülyének, de mind1:Lerázorr engem, h elmehessen a hölgyike szalagavatójára januárban.Azt mondta, tudta, h fájni fog, ezért nem mondta meg.De annyira azért nem zavarta, h a seggén itthon maradjon velem:(
9. ancsi105 (válaszként erre: 7. - Alexcheca)
2007. márc. 18. 10:39
Én nem a csajt hibáztatnám. Nem szabad betegesen féltékenynek lenni. Én is féltékeny vagyok. De melyik ember nem? Egy kicsi egészséges, sok pedig beteges. Ne mutasd előtte, hogy ideges, vagy mérges vagy rá. Hallgasd végig és türelmesen beszéld meg vele, ha annyira ragaszkodsz hozzá.
8. zolko96 (válaszként erre: 7. - Alexcheca)
2007. márc. 18. 10:34
Tanuld meg a féltékenység betegség,tönkre teheti a kapcsolatot.Próbálj emelt fővel járni a csaj előtt,igenis a te barátod ,és nincs semmi vita köztetek miatta.Megtudhatjuk mi volt az örömszerzés tárgya?
2007. márc. 18. 10:24
Az a baj, hogy én szeretem és vagyok olyan vak, hogy hiszek neki.És abban részben igaza van, hogy a féltékenykedésem miatt kellett titkolóznia.Bár ez azon nem változtat, h a csajt szét tudnám tépni...:(
6. ancsi105 (válaszként erre: 5. - Zolko96)
2007. márc. 18. 10:20
Milyen igazad van!
2007. márc. 18. 10:19
Szia ha nincs meg a bizalom köztetek annak már semmi értelme,van még ezer fiú aki meg fog téged becsülni.Te tudod mit érzel iránta, de ne hagyd magad hogy más tönkre tegyen.Szerintem ez egy direkt kitolás volt a részedre.
2007. márc. 18. 10:17
ÁÁ Te csajszi!! Járj utánna! Nehéz tudom, de emlt fővel járj és nyitott szemmel!
3. alexcheca (válaszként erre: 2. - Ancsi105)
2007. márc. 18. 10:14
Igen, de vagyok annyira hülye,hogy hiszek neki:(
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook