Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Füvezés - leszokás fórum

Füvezés - leszokás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
11. Virus
2007. márc. 21. 10:10
A könnyú drog hatása egyénenként változó..Mindenkire másképp hat.Lelkiállapottól is függ. Ha pl.valaki csak azért sziv, mertjól érzi magát benne, de egyébként semmi baja, pl. nincsenek problémái:családi, munkahelyi stb. akkor másképp hát a fű is.Akkor pozitiv energiákat szabadit fel:röhög,jókedvü.Az én haverbarátomnak rengeteg probléája volt:éveken át fizette a gyerektartást,rendszeresen, nem is akármennyit.Erre mit csinált az asszony:feljelentette a biróságon, hogy 1 ft-ot nem kap.Mititélt a biróság:visszamenőleg fizesse ki.Kézbe adta a hüyegyerek a pénzt.Ráadásul még a gyereket sem látogathatta.Gyakorlatilag a nő nem is akart a pasival együtt élni.csak a gyerek kellett neki.de ezen kivül még volt más is.Vannak emberi történetek, elég kemények. Mondom ebben dolgoztam és éltem.Nekem 1o oldalas orvosi prospektusom van a drogokról,Kihoztam 1-2 embert ebből a szituból.De ez hosszú téma.Személyes találkozás a lényeg.Telefon, levél személytelen.
10. Mókica (válaszként erre: 9. - 5464505f6a)
2007. márc. 20. 19:51

Nem tudom....

Mikor leszokott, vagyis megpróbálta, akkor meg olyan hiperaktiv volt, hogy azzal vitt a sirba...

Azt ő se tudta elviselni, igy inkább viszaszokott:(


ő is már lassan 10 vagy lehet több éve is sziv, napi rendszerességgel...ahol dolgoztak a kollégái is csinálták..munka közben is..na gondolhatod...igy mondhatni reggeltől estig be volt állva:'(

2007. márc. 20. 19:47
És nem lehet,h ha nem szivott volna,akkor is uilyen passziv lett volna?
8. Mókica (válaszként erre: 7. - 5464505f6a)
2007. márc. 20. 19:37

Nem ivott, sose birta ...

Igen dolgozott...és miután hazajött bedöglött a tv elé, és elkezdett szivni..utána csak punnyat, sose mentük sehova....csak ehhez volt kedve, semmit nem csinálni...pénze nem volt, mert elszivta...meg még sorolhatnám, csak nem akarom őt se lealázni...ő ilyen....ezért is hagytam el...

7. 5464505f6a (válaszként erre: 6. - Mókica)
2007. márc. 20. 19:04

És biztos,h cak füvet szivott?Nem ivott vagy egyéb más?

És milyen életet élt?Dolgozott,stb..?

6. Mókica (válaszként erre: 1. - Ec63a7fc29)
2007. márc. 20. 18:38

Én ezért léptem most ki a volt kapcvsolatomból, 6 éve voltam vele együtt....nem tudta letenni...egy évben ha nem próbálta meg letenni 5-6 alkalommal akkor egyszer sem:(

Ez van...valaki le tudja tenni, valaki nem...

Ő is kb 2-3 óránként szivja...szüksége van rá a napi léáthez....

Bár, most hogy elhagytam állitólag nem sziv...kiváncsi vagyok meddig...hm....


Én nem tudtam ezzel együtt élni, hiába is próbáltam.

5. 5464505f6a (válaszként erre: 4. - Virus)
2007. márc. 20. 18:14
Arra voltam kivéácsi,h mik azok a mellékhatások,amiket ők észrevett,de a haverja nem, nem pedig általánosságban.
2007. márc. 20. 11:59

Volt egy haver barátom, napi 6 joint, kk. 10 doboz sőr, alig kaja. 2 éve szortuk a porait a Dunába.

Mellesleg memóriakiesést okoz.Hosszútávon személyiségzavart.De ha szivsz jót alszol tőle.Fű minőségétőé függ.A Marokkoival vigyázni kell.Ebben éltem és dolgoztam 8 évig.Csak füvesekkel voltam körülvéve.Ha én 1x elkezdek mesélni........se vége, se eleje.Életemet kiséri a "fűkarma"

2007. márc. 18. 18:46
Milyen mellékhatások jelentkeztek?
2. ViBo
2007. márc. 18. 10:14

Helló,

hát szomorú hogy a volt barátod enyire ráment a fűre! 2-3óránként az azért nagyon sok, sztem még a napi rendszerességgel is sok.

azthiszem van tapasztalatom, 4 évig éltem együtt volt barátommal aki 2-3spanglit szivott naponta, és azt kell mondanom nem egyszerű, még nekem se pedig én sem vetettem meg időnként.

De ez attól is függ hogy ő hogy viselkedik vagy hogy tolerálja a spanglit, menyire tudott megtanulni bánni vele, meg viselkedni a hatása alatt.

A fűről le lehet szokni ha valaki le AKAR, akár 10 év utánn is, a lényeg hogy sajnos neki kell akarni és elviselni azt az néhány napot amig alig tud aludni és egy kicsit ingerlékeny v. letört(ezek az ugyn. "elvonási tünetek") Sosincs késő csak akarni kell, könyebb leszokni róla mint a cigiről.

Ő használja a tudatát, attól hogy esetleg nem mondja. És azért nem mondja mert annak aki nincs olyan állapotban az úgysem érti csak egy nagy zagyvaság az egész :D.

Van egy másik fórum "kábítószerek" a cime, ha van kedved keresd meg ott már nagyon sokmindent leirtunk, valahol a közepetáján azt is hogy mért szeretjük. Mondjuk a barátod más mert akik ott beszélgettünk csak alkalmi használók vagyunk/voltunk, vagy még azok se. De ha gondolod majd leirom ide is!

Ha a szagától is allergiás reakcióid vannak akkor nem a legjobb választás együttélni vele(:

béke

2007. márc. 18. 06:24

Találkoztam egy nagyon régi barátommal, aki most 10 éve füvezik. Látom a mellékhatásait, amiről ő nem is tud, csak szívja, szívja.


Hogyan lehet együtt élni ilyen emberrel? Van tapasztalototok? Mi a nehéz velük a mindennapokban? Milyen előnyei vannak? (Én ilyet nem láttam.)


Le tudnak szokni? Mikor? Hogyan?


Félek, hogy az ismerősömnek már késő.


Amit láttam: Kb 2-3 óránként rá kell gyújtania a folyamatos érzéshez.


Abszolute koncentrációzavarban él. Szét van esve. Ugyanakkor azt mondja, a tudatát tágítja vele.


Miért, ha a tudata tág, de nem használja?


Nagyon okos, ügyes ember volt. Most roncsnak láttam, ő élvezi ezt.


Sajnos nagyon könnyen jut hozzá, s önállósította is magát.


Ha van véleményetek, ötletetek, osszátok meg lszí.

Vagy ha te is fogyasztod, értetsd meg velem, miért.


Én biztosan nem fogom a példáját követni, mert nem vicc: allergiás vagyok erre a növényre vagy 20 éve. Annyira intenzív az illata, h a szagától allergiás reakcióim vannak. Így még tapasztalataim sincsenek, vag lesznek.


MINDEN vélemény segít! Köszi

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook