Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Old R.E.D. fórum

Old R.E.D. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2012. dec. 1. 16:54

Sziasztok!!!!

Én kb. két hete kezdtem neki, diéta és sport. Most már nem szedhetek semmit, lassan babapojeckt. Így nem akarok semmi legálisat, nem bevizsgáltat. De eddig nagyon jól haladok.

Nagyon ügyesek vagytok csajok!!

3211. Tündi66
2012. dec. 1. 16:05

Sziasztok!!!

De jó lenne,ha újra jönnétek!!

Örülök Nektek.

Én most 66-67 kiló vagyok.

A max.84 volt a minimum 59,6. De ez csak talán két napig. De akkor tartottuk egymásban a lelket. Így most semmire sem megyek.

Nem szedek semmit sem. A hidának nem sokat köszönhettem. Akármit vennék,olvasom a fórumát,semmi hatás.

Barátnőm káposztaleves kapszulázott,de az sem volt hatásos.

A torna és a diéta lenne jó. Puszi Nektek.

3210. Wendy78
2012. nov. 30. 14:35

Sziasztok!

Hát én is jól eltűntem..de látom már a fórumok zöme sincs meg ahol beszélgettünk.


Tündi66 örülök neked:)


Én még mindig a hoodiát szedem.Pontosabban most elfogyott és gondoltam néznék valami erősebb dolog után ami "még" legális.

Ha tud valaki valamit ajánlani amitől lehet is fogyni szívesen fogadnám.


10kg.ment le a hoodiával aztán 5 vissza jött mert már csak silány vackokat lehet kapni ami gyenge.

2012. nov. 27. 10:56

Húú, szépen "elfogytunk" innen lányok:(

Én is eltűntem, pindurkát el is hagytam magam.... Most viszont megelégeltem magam és egy nagy levegővel megint nekiindulok:) Jó pár kilót le kell és le is fogok dobni:)

3208. Tündi66
2012. aug. 27. 09:46
SZiasztok! Senki nincs már közületek erre?
2011. júl. 23. 12:30

Tegnap céges buli volt. Ha nem éjszaki műszak után lett volna, akkor lehet végig maradtam volna. Így sem az első voltam, de este el kellett jönnöm. Fáj a fejem és a pufi mellény+kispucsi is fáztam, jeges volt a kezem. Ennyi alkoholt rég ittam....

De a mérleg nagyon jót mutatott. 40 dkg plusszom van a dinnyenaptól.

Olvastam valahol hogy a heti egy gyüminap is nagyon jót tesz. Lehet ezt betartom. Nagyon ment, mivel dolgoztam, csak akkor ettem mikor ideje volt.

Eszem a hodi, a sötét belsejűt, de csak arra jó, hogy a wc-n nincs gond. Másra nem.

2011. júl. 21. 08:03

Sziasztok!


Örülök nektek, hogy itt vagytok.


pintyo: egyszer szedtem valamilyen kápikapszulát, de már nem is emlékszem rá.


Nekem tegnap előtt volt dinnye napom. Na ennél sincs olcsóbb, mivel egy felelet anyuéktól, egy felet anyóstól kaptam. Szóval nekem semmibe sem került. És le is ment egy kiló, amiből a fele jött vissza, hiszen csak víz ment ki belőlem.

De lehet majd még fogok ilyet csinálni gyümölcsnap címszóként.


Tündi: én is most a maradék bogyóimat szedem, mert egy fillérem sincs. Így legalább nem romlanak rám, igaz a hűtőben tartom már ezek is, nehogy kicsapódjanak belőle az anyagok.

3205. pintyo577
2011. júl. 17. 14:37

Most látom, hogy mennyire leült a fórum, de majd én felpörgetem.

Csak figyeljetek.!!!!!!!!!!

3204. pintyo577
2011. júl. 17. 14:35

Sziasztok Lányok!


Nagyon régen jártam erre, remélem hiányoztam.

Sok gondom van mostanában, a fogyókúra most a alegkisebb problémám.


Úgy döntöttem, hogy most már ideje magammal is foglalkozni, így


4 napja elkezdtem egy 1000 kalóriás diétát, eszem mellé a káposztaleves kapszulát kiegészítés képpen.

Remélem hatásos lesz, olvadni fognak a kilók.

3203. Tündi66 (válaszként erre: 3201. - Szöszipanna)
2011. júl. 14. 11:47
Vettem olcsó műanyag karikát. Szétfeszegettem,ahol össze van rakva és tele töltöttem vízzel. Így elég jó. Már csak használni kéne minden nap.
2011. júl. 13. 10:43
Olyan jó lenne ha újra élednénk egy kicsit. Még ha ritkán is, de beszámolnánk ki hol tart. :(
2011. máj. 28. 21:30

Hát nekünk egy van csak, anyu a terhességek után használta, azaz majdnem 30 éves :):)

De tényleg jó lenne venni, mert ugye nem romlik meg és tényleg hatásos, ha tudja az ember használni.

Én szoktam figyelni, de a nagy sportboltokban is csak műanyag van. Bár ha abba lehetne homokot, vagy vizet rakni, akkor már más lenne. :)

3200. Tündi66
2011. máj. 28. 19:22

A neten találtam.4990+1800 a postakültség. Elég húzós. Nem mintha a sok bogyó meg por meg vacak,amit megvettem és talán már meg is romlott nem került volna sokba.

Jövő héten körülnézek a sport boltokban.

3199. 0e9d6cd002 (válaszként erre: 3197. - Tündi66)
2011. máj. 28. 18:46
Tündi, ha találsz feltétlenül írd meg nekünk! Fát én sem láttam sehol! Ha szereztek lányok beszállok én is a karikázásba! :)
2011. máj. 28. 17:01

A fa hullahop a tuti. Azzal nagyon megy a dolog lefelé, de nagyon nem lehet kapni mostanában.

anyuéknál van, de így nem tudom hazsnálni, pedig nagyon jó lenne.

Nekem a legmag. vált be a combomra és a fenekemre, meg az alsó hasamra. De az feljebb már nem hazsnál, de nagyon szeretem.

3197. Tündi66
2011. máj. 28. 14:34

Most elhatároztam,hogy veszek fa hullahopp karikát. A műanyag olyan könnyű nem tudom tekerni. Talán lemaszírozná a derekamról a zsírt. Mia véleményetek?

Mikor jártam masszőrhöz olyan szépen lenyomkodta a pocimat. jó drága azt tudom,de hátha megérné.

2011. máj. 27. 20:14

Már rég írt a naplójába, remélem hamarosan jelentkezik.

Na én most dúrtam be 2 fagyit. De az a holnapi nap miatt van, ennyi belefér most.

3195. Tündi66
2011. máj. 27. 16:32

Sziasztok!

Pintyó merre van?

Hogy sikerül neki ezzel az új csodaszerrel,amire rátalált?

2011. máj. 27. 13:04
Holnap nyelvvizsga. Gondoljatok rám. :)
2011. máj. 25. 10:41

Nekem nem volt mellékhatása eddig. Bár nekem a többinél sem volt szinte, max. nem hatott.


Most Vicnek már írtam, hogy úúgy felhúztam magam, hogy csak na. Sehova nem haladok, semerre. Nem baj ez, csak hogy tavaly óta ugyanott... Tudom, meg kell szoknia a szervezetnek a fogyást szintenként.. Na de ennyire. És az a fura, hogy nagyon sokan dicsérnek, hogy milyen szépen fogytam tavaly óta... De semmi nem ment le, csak cm-ben és gondolom átrendeződtem a sport miatt.

Tavaly csináltam fürdőrucis képet, na hétvégén megint. És majd megvizslatom én ezt.

2011. máj. 23. 11:07

Köszi Panna!


Mellékhatás?

Valaki szédülésre panaszkodott...

3191. szöszipanna (válaszként erre: 3190. - 961e8a42bc)
2011. máj. 23. 10:56

Beírod a gogliba és rögtön azt dobja ki.

Éhes vagyok egy kicsi, de nincs farkas éhség. Ennyi. nekem nagyon bevált.

2011. máj. 22. 20:57

Helló szöszipanna!


És ezt a kakis Hoodiát honnan szerzed?

Köszi ha priviben! :)

Éhes nem vagy?

Jó lenne valami új és hatásos.

2011. máj. 22. 20:52

Hugomnak most a zen nagyon bejön, pedig előtte a lint szedte és red-et is kipróbálta, de egyik sem. Nekem meg a zen nem használt. Érdekes, ezért szokták mondani, hogy ahányan annyi féle a jó. :)

Most a hodit szedem, da a hasmenőset. Hát nincs gond a wc-vel. :D Remélem menni fog lefelé még, mert már majdnem kényelmes a régi gatyám amit 5 éve nem bírtam hordani.

3188. 961e8a42bc (válaszként erre: 3187. - VictoryS)
2011. máj. 22. 08:24

Nemtom! valahol olvastam, hogy megint lehet kapni, csak más formula. Nekem eddig csak az Old Red. jött be!!! Annyi szart kipróbáltam azóta...

Slim, Zen, Adi stb. Semmi nem jött be. Azzal viszont 17 kg. fogytam!

3187. VictoryS (válaszként erre: 3185. - 961e8a42bc)
2011. máj. 20. 09:32
Igen arra vonatkozik. Melyik újra gondolsz?
3186. Izsoldedit (válaszként erre: 3184. - VictoryS)
2011. máj. 20. 09:15
Akkor nagyon vigyázz,hogy gyönyörű legyen ám az a pocak!!! :)
2011. máj. 20. 08:07

Sziasztok!


Ez az Old R.E.D. elnevezés a Reductra utal? Hát igen, annó az egy szuper gyógyszi volt! Kár, hogy már nem lehet hozzájutni. Ezt az újat szedte már valaki?

3184. VictoryS (válaszként erre: 3183. - Izsoldedit)
2011. máj. 20. 07:23
Igen, nagyon várom már. Észrevettem, hogy ha sokat vagyok fenn, akkor pufi a hasam, úgyhogy oda kell figyelnem a pihire, még ha jobban is bírom már a fent létet, meg a hétköznapi jövés-menést. Megnéztem a zen oldalt, és egy új bogyót hoztak be. Annak is utána néztem, és a fogyis naplómba leírtam amit találtam róla eddig.Elég biztató így elsőre.
3183. Izsoldedit (válaszként erre: 3182. - VictoryS)
2011. máj. 19. 20:43

Szia!

Köszönöm,hogy orülsz nekem :)

Hát ez az örök harc,hogy jól érezzük magunkat soha nem fog végetérni :)

Nagyon ügyes vagy,de vigyázz nagyon,nehogy bajod legyen :)Alig várom,hogy lássalak,gondolom,hogy már te is a végső eredményt!!!!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook