Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ismertek olyan kórházat, ahol Apa is a kórházban lehet a szülés utáni napokban? fórum

Ismertek olyan kórházat, ahol Apa is a kórházban lehet a szülés utáni napokban? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. okt. 7. 14:36
A békéscsabai kórházban is van VIP szoba, ott lehet a család (fizetős).
72. salabakter (válaszként erre: 71. - Ápolt)
2010. okt. 7. 14:29
Atyaúristen!!!Ez nem lehet igaz!!És honnan tudod,hogy ez megtörtént?Nem lehet,hogy csak egy rémálom volt?!Mert ha igaz lett volna,biztos nem hagyod annyiban,és persze ha altattak,hogy tudnád bizonyítani?
71. Ápolt
2010. jan. 4. 22:02

A magyar egészségügyről szeretnék itt szólni. Tabu témát érintek, amelyről mindenki beszél, de csak halkan suttogva. Leírom saját tapasztalataimat. Kérek mindenkit, aki ezt olvassa, hogy gondolja végig hol is állnak most azok az intézmények, amelyeknek a gyógyítással és az életmentéssel kellene foglalkozniuk. Kik azok a társadalmilag okkal vagy ok nélkül megbecsült emberek, akik ezekben az intézményekben dolgoznak.

Saját történetemmel kezdeném. Mivel Gödöllőn lakom, a hozzánk legközelebb álló kórház a kerepestarcsai Flór Ferenc Kórház. Egy pár évvel ezelőtt ennek a kórháznak a dolgozói egy műtét során, altatásba megerőszakoltak, fajtalankodtak velem, aminek következtében a klinikai halál állapotába kerültem. Azt, hogy hány perc telt el, míg sikeresen újraélesztettek nem tudom. A műtét után a kórterembe szállítottak vizet hoztak, melynek igen csak vegyszer íze volt, mivel járni nem tudtam a műtéti seb miatt, ezt ittam. Mint kiderült lúgot itattak velem melynek következtében gyomorfekélyt és nyelőcsőfekélyt kaptam. Szégyellem magam, de nem tettem feljelentést sem az intézmény ellen sem ismeretlen személy ellen. Ma már bánom ezt. Nemcsak azért mert az ellenem elkövettet bűncselekmény sorozat maradt feltáratlan maradt, de hagytam, hogy ezeket és ehhez hasonló bűncselekményeket másokon is elkövessék. Sajnos esetem nem kirívó, számtalan esetben történt következmény nélkül hasonló bűncselekmény ebben az intézményben. Az altatott betegek, akiket prostituáltként használtak legtöbbször nem is tudnak arról, hogy mi történt velük. A legtöbb esetben az orvosok, nővérek és ápolók hallgatnak, hogy egymást védjék. Ez az én történetem, amit nem kevesen hallottak. Ebben az ügyben eljárni már nem lehet. Mivel a bizonyítási eljárás elmaradt, maradt a vádaskodás. Tudva azt, hogy most már én vagyok büntethető amiatt, hogy ezt a vádat leírom, nem közlöm nevem. Aki ráismert az ügyre úgy is tudja, ki vagyok. Azért teszem, hogy kevesebb emberen követhessék el ezeket a szörnyű tetteket. Magyarországon az egészségügyben elkövetett bűncselekmények 96% felderítetlen marad. Én már nem keresek igazságot ebben az ügyben, próbálom élni az életemet. Kérek, mindenkit ne kacsintson össze gyilkosokkal, tolvajokkal, nemi erőszaktevőkkel. Tudom vagy remélem, hogy dolgoznak rendes becsületes emberek is az egészségügyben. Ám a tisztelet kijár a betegeknek is, akik rájuk bízzák egészségüket, életüket.

70. mery99 (válaszként erre: 69. - Bar-Bara)
2009. nov. 9. 12:28
kissé gúnyosnak éreztem a megjegyzésedet ezért gondoltam erre . ha nem így volt akkor bocsi :-)
69. Bar-Bara (válaszként erre: 68. - Mery99)
2009. nov. 6. 16:13
nem tudatlanságnak nevezném...:)
68. mery99 (válaszként erre: 31. - Bar-Bara)
2009. nov. 6. 12:05

Bar-Bara .

Ha tudatlan vagy szólj .... segítek :-))

Ha Kerpestarcsának írom akkor beugrik :-)))

67. Krisztina13 (válaszként erre: 65. - Bar-Bara)
2009. nov. 4. 12:22

Én ott szültem...

Szülészet 5****

Csecsemőosztály minősíthetetlen!!!

66. Gavrilo1 (válaszként erre: 65. - Bar-Bara)
2009. nov. 3. 22:44

Péterfy szülészetét nem láttam, nem tudom milyen. Magát a kórházat ki nem állhatom, csak rossz tapasztalatom volt vele, de nem szülés, nőgyógyászat hanem baleseti terén.

Jánost nagyon szerettem és mindennel meg voltam elégedve. A Sote II-vel szintúgy, itt tavaly szuper szülésznőm volt (az éjszakai ügyeletes), de azt mondták hogy mindegyik kedves.

65. Bar-Bara (válaszként erre: 64. - Gavrilo1)
2009. nov. 3. 21:27
És mik a tapasztalataid...? Péterfy esik hozzánk közel, kb 10-15min.
2009. nov. 3. 21:22
Babaintenzív biztos hogy van a Sote I és II klinikán és a János kórházban ( én a Jánosban és a SoteII-n szültem a gyerekeimet) És van a Péterfyben is
63. Bar-Bara (válaszként erre: 61. - Mimmo33)
2009. nov. 3. 20:59

És az a szék mégis hogy műxik...?:P:))

jajjj de jó a hugodnak!!!!!!!!!!

2009. nov. 3. 20:34
Igen ismerek. Pl. a Tatabányai Szent Borbála kórház szülészetén is van 2 darab 1 ágyas szoba. Ezért külön fizetni kell napi ára van, és ott egész nap bent lehet az apa. De ha éjjelre is ott akar maradni akkor azért külön kell fizetni.
61. mimmo33 (válaszként erre: 58. - Bar-Bara)
2009. nov. 3. 20:29

Összeszedem a gondolataimat és írok, de lehet hogy csak holnap lesz rá időm;)

A sárga köteles izé,a szülőkerék;)Én nem bírtam beleülni, de a páromnak tetszett:D

Egyébként meglehet nézni a szülészetet;)Talán élőben jobb lenne,mint leírva, vagy képeken.

Baba intenzív...5 éve nem volt.Úgy tudom most sincs.A húgom mindennapos, órás, majd megkérdezem tőle

2009. nov. 3. 20:24
Amúgy az egyik képet tökre nem értem, az a sárga "köteles" szülőalkalmatosságszerűség mi, vagy mik rajta azok na "kötelek" :d Valaki esetleg...?
2009. nov. 3. 20:21

Köszi :)

Csak kevésnek találom a képet a honlapon, meg hogy nincs babaintenzív :(

2009. nov. 3. 20:19
Írtam neked privit :)))
57. mimmo33 (válaszként erre: 53. - Bar-Bara)
2009. nov. 3. 16:34

Minden van;)

A látszat csal, mert maga a kórház nem tűnik kívülről valami szupernek, de a szülészetet nagyon szépen megcsinálták, persze alapítványi pénzből, így sokkal több jutott, és sokkal színvonalasabb is lett;)

Ami nincs, az a csecsemő intenzív Ha bármi gond van akkor onnan tovább viszik a babát

56. mimmo33 (válaszként erre: 53. - Bar-Bara)
2009. nov. 3. 16:30

[link]

Gyógyító osztályaink-Szülészet

2009. nov. 3. 16:28
keresd Flór Ferenc Kórház oldalát.
54. Gavrilo1 (válaszként erre: 53. - Bar-Bara)
2009. nov. 3. 16:27
Én ott lakok Pest határán a tarcsai kórházhoz (Flór Ferenc kórház)közel. Attól függ hogy ti hol laktok. Az Őrs-ről csak egyenesen a Kerepesi Úton oda visz hozzá. Éjjel gyorsan oda lehet érni, nappal forgalom függő (de van nagyon sok lehetőség, nem kell végig a Kerepesin menni, mert arra napközben elég nagy a forgalom)
2009. nov. 3. 16:04
Ez jól hanzik, van oldaluk? És ott mik vannak, labda, stb...? Pesten lakunk, mennyi idő odajutni?
52. mimmo33 (válaszként erre: 51. - Bar-Bara)
2009. nov. 3. 15:32

A kerepesi Flór Ferencben az alapítványi két ágyas szoba, saját fürdővel(klíma, hűtő,mikró, tv) napi 3000.- ft.Igaz itt nem apukával, hanem egy másik kismamával vagy együtt.

A családi szoba 10000.-

51. Bar-Bara (válaszként erre: 50. - Mimmo33)
2009. nov. 3. 13:56
Hol napi 3000 amúgy? Mindenfelől 10eket hallok...de amúgy maximálisan egyetértek
50. mimmo33 (válaszként erre: 37. - Kiscsirke)
2009. nov. 3. 11:07
Napi 3000 ft, az hogy nem egy 8 ágyasban fekszem, ahova ágyanként legalább 3-4 látogató jön...Nem egy közös zuhanyzót használok...és nem egy függöny választ el a másik vajúdótól...Szerintem ez annyira nem luxus. Inkább így kéne működnie mindenhol...
2009. nov. 2. 16:58
Mindennel úgyse lehet/lesz az ember lánya elégedett.
48. Bar-Bara (válaszként erre: 47. - Krisztina13)
2009. nov. 2. 15:26
Ez alapvető feltétel.
2009. nov. 2. 15:24

Szerintem...

inkább az emberi tényezőket próbáld minél jobban megválogatni (orvos, szülésznő, csecsemősök), mert hiába a csoda-kád és a csilivili szülőszoba, ha a nagy pillanatba egy bunkó ember belerondít...

46. Bar-Bara (válaszként erre: 45. - Kiscsirke)
2009. nov. 2. 15:00
Értjük szerintem, de mindenki más miatt érzi magát biztonságban, a szülés nem betegség, vagy ilyesmi, én pl nem bánom, ha nem kell kórházban éreznem magam, de nyilván nem ez az életcélom. :)
45. kiscsirke (válaszként erre: 44. - Bar-Bara)
2009. nov. 1. 18:50
Persze nekem is fontos volt, hogy olyan kórházban szüljek, amiben bízom, és látom előtte. Nem azt jelenti, hogy kicsik az igényeim. De mindegy is ide nem tudom úgy leírni, hogy megértsétek.
2009. nov. 1. 18:47

Szerintem kiscsirke...

Nagyon is fontos, hogy az intézmény szimpatikus legyen nekem, nekünk, és igen,szerintem simán lehet jelentős egy-két "luxus" dolog, mert pl.valaki a kádban hisz,hogy úgy könnyebb neki, és ha ebben a hitben van, talán tényleg úgy is alakuk majd. Nyilván nem az a legfontosabb, hogy luxus legyen, de szép és kultúrált mindenképp!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook