Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az interneten kívül van valami írott könyv a gyermekvállalásról, a gyermekgondozásról amit valaki tudna ajánlani fórum

Az interneten kívül van valami írott könyv a gyermekvállalásról, a gyermekgondozásról amit valaki tudna ajánlani (beszélgetős fórum)


2011. jan. 1. 10:43

Szia!


Sőt még egy ötlet: vannak direkt,ill.elsősorban kismamáknak szóló olyan újságok,amik előfizethetők (némely ezekből is előfordulhat könyvtárban is,de

a neten is és ha esetleg van rá módod, talán ki is nyomtatható belőle,ami éppen érdekel belőle.

(Könyvtárakban is - bár legtöbbször korlátozott mennyiségben és pénzért,de nem annyira drága viszonylag - szoktak nyomtatást vállalni).

2011. jan. 1. 10:41

Szia!

Valóban rengeteg van és én is szívből,tapasztalatból ajánlom az alábbit:

/Az író is leginkább saját tapasztalatait használta fel ehhez,nekem is és tudomásom van róla,hogy sokaknak beválik/.


Spock Spock doktor csecsemő és gyermekgondozás c. könyve


Szegeden bizonyára sok könyvesbolt,talán antikvárium is van, de ajánlanám még ehhez a

www. bookline.hu-t. Bár valóban érdemesebb boltokban körbenézni, hiszen ott bele is lapozgathatsz,olvasgathatsz,így könnyebb kiválasztani és még akár kikapcsolódásnak sem rossz program esetleg. Antikváriumban meg jóval olcsóbban találhatsz.

Vannak neten olyan oldalak,ahol használt dolgokhoz csere vagy ajándékozás útján hozzájuthatsz,ezt is érdemes megnézni esetleg.

www.ad6kap6.hu; www.babaszoba.hu


Ha itt priviben írsz egy E-mail-címet (nem vagyok benne biztos,hogy itt lehet-e),akkor esetleg tudok még további infokkal segíteni,talán még másként is.


Vagy: ha esetleg nincs pénzed könyvvásárlásra,érdemes lehet beiratkozni könyvtárba is - Szegeden biztos van erre mód,kismamáknak talán még kedvezményt is adnak,bár ez nem biztos,viszont ha már vannak nagyobb gyerekeid,akkor ők is hozhatnak ki a Te részedre is,sőt akár Te is az Ő olvasójegyükkel (legalábbis néhány évvel ezelőtt az én fiammal,meg az egyik lány a rokonságban - a saját családjukban) szoktak ilyent csinálni és erre a könyvtáros hívta fel a figyelmünket. Üdvözlettel: methy

10. misz
2009. okt. 31. 19:28

Egyik kedvencem: Eisenberg-Murkoff-Hathawai: Az a 9 hónap.


Én a helyedben bemennék egy nagy könyvesboltba, (ahol 5 polcnyi ilyen témájú könyv van) és rászánnám azt a pár órát hogy végignézegessem melyik könyv milyen, melyik tetszik, milyenre gondoltam.

2009. okt. 29. 21:57
Nagyon köszönöm az ötleteket. Meg fogom ezeket nézni a könyvesboltokban. Szerintetek Szegeden takálok közülük? Mégegyszer köszi.
2009. okt. 29. 11:29
Dr. Ranschburg Jenő pszichológus könyvei is nagyon jók.
2009. okt. 29. 10:51
én is a Suttogó titkai c. könyvet tudom javasolni, a gyakorlatban is nagyon beválik. szinte minden tanácsát megfogadtam, a babám 6 hetes kora óta átalussza az éjszakát, nappal is nagyon nyugodt, önálló, kiegyensúlyozott baba, igazi kis egyéniség.
2009. okt. 29. 10:48
Suttogó c. könyv
2009. okt. 29. 10:42
A Kismamák nagy könyvét kaptam meg én is-nekem nagyon jó volt.
2009. okt. 29. 10:38
Könyvesboltban nézegelődhetsz, nagyon sokféle könyv van! A "legrégibb" talán és legösszefoglalóbb Benjamin Spock Spock doktor csecsemő és gyermekgondozás c. könyve. Minden benne van...
2009. okt. 29. 10:36
Én karácsonyrakaptam még anno két könyvet az a címe "Kismamák nagy könyve" A másik pedig a születéstől a kisgyermekkorig.
2009. okt. 29. 10:36
Ha felmesz az Alexandra vagy Libri oldalara, rengeteget fogsz talalni.
2009. okt. 29. 10:34
sziasztok! Remélem írtok erre a fórumtémára is. Gyermekvállalásra készülünk, ill.a gyermekáldáson dolgozunk a párommal. Szeretnék erről olvasni is könyvet, ami azért összefoglalja a gyermekkel kapcsolatos fontos információkat az (leendő)édesanyjának, és -apának. Ha tudtok vmi hasznos könyvet, folyóiratot megköszönném a javaslatotokat. És az se baj, ha tudjátok hol tudnám beszerezni! Előre is Köszike! Gabi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook