Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó
 

Tudásbázis - Ha fogamzásgátlót szed valaki, mégis mitől lehet, hogy rendszertelen a menstruációja?

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egészség


A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

22. moncsicsi832008-12-01 22:42
Harmonetet
(válasz fogyika 20. hozzászólására)

21. reni80182008-09-09 10:14
Biztos hogy a gyógyszer nem a megfelelő a számodra!!!Lehet másikkal kéne próbálkoznod.


20. fogyika2008-09-08 23:57
Megkérdezhetem milyen gyógyszert szedsz? Nekem is ezek a panaszok kb fél éve..
(válasz moncsicsi83 5. hozzászólására)

19. kleca2008-09-08 20:57
NŐGYÓGYÁSZT keress, de azonnal!

Mert ha nem, kicsit később egyre furcsább dolgaid lesznek.

Higgy nekem, az öreg nyanyának, aki volt olyan hülye, hogy tök természetesnek fogadott el természetellenes dolgokat.
Akkor még egy-egy pirula rendbetette volna a dolgaimat. Manapság csak a műtő maradt.

Szóval siess ahhoz a dokihoz!

18. Laryan2008-02-01 20:09
nőgyógyász pontos választ ad!

17. moncsicsi832007-10-30 20:34
az azt mondja, hogy nem tudja, a gyógyszer nem lehet hibás
(válasz do33 16. hozzászólására)

16. do332007-10-17 18:13
Az orvosodat kellene megkérdezned!!!!!!

15. moncsicsi832007-09-08 22:18
Harmonet
(válasz Antea 14. hozzászólására)

14. Antea2007-07-15 21:46
Melyiket szeded?
(válasz moncsicsi83 13. hozzászólására)

13. moncsicsi832007-07-15 20:48
Váltottam, de az sem csinál semmit. Mondván nem a gyógyszer a ludas, hanem az életvitelem. Nem értem. Sokkal nyugodtabb vagyok, mint ezelőtt bármikor és mégis rendszertelen... Akkor most mit tegyek?
(válasz figarina 12. hozzászólására)


12. figarina2007-03-18 19:14
Válts dokit mielőbb!!!
(válasz moncsicsi83 11. hozzászólására)

11. moncsicsi832007-03-18 17:05
Rendesen mindig ugyanabban az időpontban veszem be, épp ezért is nem értem a dolgot! Az orvosnak mondtam amikor felírattam a gyógyszert de csak legyintett egyet. Egyszer nyáron kérdezte a doki, hogy nem szüntették be a gyártását? Majd felírta. Másik dobozban, másik kiszerelésben kaptam. Azóta vannak ezek a tünetek. Na de mivel az orvosok ahova járok tojnak rá, most megpróbálkozok utána kérdezni egy interneten rendelő nődokival!
(válasz figarina 10. hozzászólására)

10. figarina2007-03-17 21:23
Szia!
Csatlakozom a többiekhez,menj el a dokidhoz!A gyógyszerszedés mellett nem menstruálsz,ennek más a neve,de a 7 napos szünetben kellene jelentkeznie.Mindig ugyanabban az időben veszed be a gyógyszert??Az is lehet,hogy túl gyenge (nem úgy értendő,hogy nem véd!!!)számodra ez amit szedsz,a minimális hormontartalmúak is szoktak ilyen köztes vérzést produkálni!

9. ancsi1052007-03-17 14:02
Ez furcsa számomra is. Fordulj orvoshoz!

8. Tereza2007-03-17 13:58
Ezt itt neked senki nem fogja megfejteni. Menj el dokihoz, majd ő megvizsgál. Nem akarlak riogatni, de nem biztos, hogy a bogyó az oka (ha mégis, akkor egyszerűen kapsz másik fajtát).
(válasz moncsicsi83 5. hozzászólására)

7. kispite2007-03-17 13:48
Hát... Én elég régen szedek fogamzásgátlót, már 4-5 éve, de ilyet nem tapasztaltam, normális esetben nem szabadna, hogy rendszertelen legyen. Hisz a fogamzásgátló "beállítja".

6. fruzsen2007-03-17 13:31
Mindenképpen menj el a nőgyógyászhoz....És szerintem tuti ajánlani fog másikat ha beszámolsz a panaszokról!
(válasz moncsicsi83 5. hozzászólására)

5. moncsicsi832007-03-17 13:23
Hát már majdnem 6 éve szedem és most az elmúlt fél évben amióta a gyógyszeromnak új csomagolása van, rendszertelen. Hol késik, hol időben megjön. Baromira görcsölök. Hol 2 napig tart, hol meg 8..... Ilyen sosem volt még...


4. Ildikócska2007-03-17 13:22
Menj vissza a nőgyógyászodhoz.

3. fruzsen2007-03-17 13:19
Mióta szeded?Mert ha csak most kezdted kell neki idő hogy ráálljon a szervezeted.

2. letty282007-03-17 13:02
gondolom, nem a megfelelőt szedi....

1. moncsicsi832007-03-17 12:58
Ha fogamzásgátlót szed valaki, mégis mitől lehet, hogy rendszertelen a menstruációja?