Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik a II.női Klinikán szültek vagy szülni fognak fórum

Akik a II.női Klinikán szültek vagy szülni fognak (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2021. jún. 21. 12:49

Terhességem alatt Steiner Tidhar Doktor Úr gondozásában álltam és ez a lehető legjobb döntés volt, amit hozhattam, mert amellett, hogy Steiner Doktornak hatalmas és kiterjedt szaktudása van nemcsak a nőgyógyászat, hanem a radiológia és magzati diagnosztika terén is (ami egy várandós időszakban kiemelt fontossággal bír és nagyon megnyugtató a kismama számára), ehhez nagy lelkiismeretesség, emberség és kedvesség, empátia is párosul, melyek különös értékek, mert ezen tulajdonságok együttes megléte nem minden orvosról mondható el, de Steiner Doktorról igen!


Mivel a terhességem szakmailag összetett eset volt, az a tudás, emberség, időt nem kímélő, mindenre kiterjedő alaposság, amelyet folyamatosan megtapasztaltam a Doktor Úr részéről számomra a biztonságot jelentette.


Minden kismamának szívből ajánlom Steiner Tidhar Doktor Urat és köszönöm ezúton is a fantasztikus és értékes munkáját!

5850. Qnika (válaszként erre: 5832. - Macskagabi)
2021. márc. 16. 16:40
Végül nála szültel? Nekem Ő az orvosom Nála szültem Imádom egyszerűen nem. hiszem el.. az a törődés szeretet amit adott és ilyen fiatalon... szavakat nem. találok Rá
5849. Qnika (válaszként erre: 5842. - Pillangó86)
2021. márc. 16. 16:37
Szia Én a Madách rendelőt ajánlanám onnan igazából bárkit mindneki a Sote 2 tartozik.
5848. Qnika (válaszként erre: 5847. - Qnika)
2021. márc. 16. 16:35

Érdekes Covid ellenére olyan szépen született a Babám a Férjem is bennt lehetett.

Voltak sürgős esetek és azt néztem hogy oldják meg a Dokik es a rezidensek..

normálisan szóltam mindenkihet es olyan jol esett nekik. azt hiszik hogy ellenség akár egy apolo akár a takarító.. nem szabad igy élnünk..

5847. Qnika (válaszként erre: 5843. - Jozsi85)
2021. márc. 16. 16:33

Sajnálom a történetet.Én novemberben szültem SOTE 2.igazából amig bennt voltam a kórházban azt néztem hogy ezekaz emberek minden nap bemennek dolgozni hogy segítsenek... akár milyen a körülmény. ha jol megnézted egy Egyetem és mennyi hallgató is van ott. nem semmi inkább hálásnak. kell lennünk nekik es ahol tudunk segíteni... ők ott 1000 felé vannak..


Az a baj hogy mindenkinek vannak elvarasai.

Neked milyen munkád van?


Semmi jót nem tudsz írni a szzkesrol?


Érdekes Covid

5846. Qnika (válaszként erre: 5844. - Maju)
2021. márc. 16. 16:29
És aki nincs regisztrálva facebookra?
5845. fanni95 (válaszként erre: 5845. - Fanni95)
2021. jan. 4. 22:49
Nincs ember átvezényelik a covid osztályra öket!!!!!!!!!
5844. maju
2020. dec. 29. 16:31
Gratulálok a babához és sajnálom a történteket. A csoport atköltözött a facebookra a SOTE II. Sz. Női klinikán szülők /szültem csoportba. Ha gondolod írd le ott is a tapasztalatod.
5843. jozsi85
2020. dec. 27. 00:23

Sziasztok. Látom itt már jó ideje nem írt senki sem, de most megtöröm a csendet. Én apuka vagyok és most érkezett a babánk 2020 dec 25-én. II-es női klinikán voltunk és bár csak ne lettünk volna. Nagyon bunkók és trehányak voltak. Lehet, hogy a karácsony miatt, de engem ez nem érdekel. Szent este mentünk be és fektették a feleségemet míg ők partiztak, trécseltek. Másnap reggel hétkor mondtam, hogy akkor most már bemegyek, ugyanis eddig nem engedtek be így utcán voltam egész este. A szülőszobán egy szülész nő talán aki nagy ritkán bejött érdeklődni, hogy mi a helyzet. Nem kapott a feleségem fájdalom csillapítot, orvos egyszer látta reggel és ennyi. Na jött a nagy alkalom és képzeljétek el senki sem volt az osztályon ezen a hölgyön kívül, aki ahogy bejött, mert már harmadjára szóltam és a negyedik az azonnal jöjjön volt, meglátta mi a szitu kiült az arcára egy kis pánik és valami Julcsinak szólt ki de Julcsi nem jött. Kérdeztem tőle hogy mit csináljak, mondta, hogy keressem meg Julcsit - azt sem tudom kiaz - és kikiabáltam mentem egy kis kört mire vissza értem már a babánk anya pocakján volt. Ott maradtam már és akkor ment ki a hölgy szólni Julcsinak egy ajtó mögött volt nem tudom mit csinált. Ez után jött szülésznő tuti meg orvos és a hölgy mondta, hogy hát elnézést mi közbe megszültünk. Szégyen és gyalázat ami ott benn van, a feleségemet teljes mértékben én láttam el én cseréltem a lepedőit és egyéb női dolgokat, mert láttam honnan vette ki egyszer a hölgy, de ő kb háromszor cserélt. Nagyon nem tetszett nekik hogy ott vagyunk. Egyszerűen nem tudtunk kivel érdemben beszélni bármiről is pedig a baba bekakilt a magzatvizbe és attól meg voltunk ilyedve de még azt sem tudtuk kérni, hogy legyen császár nehogy baja legyen valakinek. Igazán bunkó és embertelennek éreztem ott mindenkit!!!!!!!!!!! Nem tudok elég felkiátó jelet tenni ide!!!! Maga a hely, na az undorító. Vérfoltos plafon, a falak is, kosz és kosz és kosz. Velem felvetetik a lábtyűt, de tiszta retek van benn. A zuhanyzó törött volt stb.. hát sorolhatnám elegem van... nagyon szégyen ez. A csecsemősök is bunkók kivéve egy idősebb hölgyet, egyedül ő normális. Gyerekek ha nekem így szolna hozzám valaki ki is ütném... nem normálisak ezek ott benn. Információnk alig van, gyerek orvosért balhéni kellett, de be nem mehetek mert covid van, de azt is mindenki leszarja magasról... kitöltetnek papirt de senki nem nézi meg de töltsem ki mert kötelező... utána nem mehetek már be de eddig bemehettem aztán megint nem... káosz és diliház. Ami nagyon felháborít, hogy ez azért van mert nem úgy kezdtem, hogy itt van százezer ennek annak????????????? Szégyeljék el magukat mélységesen!!!!!!!!!! ha nem tetszik a szakma keressenek mást, de ne a kiszolgáltatott anyukákkal szívózzanak!!!!!! Szívem szerint telibe verném ott mindegyik seggfejt! Ja és nincs fűtés és meleg víz! Rendesen konvektort kellett bevigyek, hogy a babám ne fázzon. Szégyen!!!!!!

Kimerültünk, fáradtak lettünk és elegünk van. Pénzt pluszba itt senki sem kap, nem érdemlik meg!

Egyetlen dologgal tartozom: köszönöm innen is a hölgynek, hogy volt lélekjelenléte egyedül kollégái nélkül az utolsó pillanatban segiteni, de ez volt a minimum tőle is. Oda ne menjetek ha jót akartok!!!!!!!!!!!

2019. nov. 8. 22:16

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. A Sote II szülészetet szeretném választani. Érdekelnének friss tapasztalatok a kórházról. Melyik orvost, szülésznőt ajánljátok? Esetleg tudtok ajánlani olyan orvost akinek van magánrendelése? Sajnos senkit nem ismerek, de a kórház felszereltsége miatt szeretném őket választani. Előre is köszönöm a válaszokat.😊😊

2019. okt. 14. 19:08
Sziasztok! Én 4 évvel ezelőtt szültem a Sote 2-n és csak jót tudok mondani,akár melyik oldalról nézem! Innen az elkeseredésem is,mivel elköltöztünk és nem oda tartozunk..ami azért légyeges,mert most 37-38.hétben vagyok és nincs orvosom..különböző okok miatt..Ahova tartoznék,ott úgy beszélnek a kismamákkal,mint a kutyával..annyira,de annyira szeretnék ott szülni a Sotèn,nem tudom elérni az előző doktornőm és fogalmam sincs mit csináljak..közel az idő és nem tudom,hogy tudnék valakihez tartozni ilyenkor már...
5840. sutotok88
2019. jún. 24. 15:54

Sziasztok! 7 hetes terhes vagyok. Ez az első terhességem, így nem sok tapasztalatom van - különösen orvos- és szülésznő választás és különösen árak terén.


Ha jól tudom, abban az esetben, ha a SOTE II-n szeretnék szülni, ki kell választanom ott egy orvost, akihez terhesgongozásra fogok járni (javaslatokat szívesen fogadok). Ha egy mód van rá, szeretnék magánrendelésre járni, nem szeretnék egy orvosra órákat várni munkaidőben, hiszen dolgozni is szeretnék.


Múlt héten voltam dr. Bőze Tamásnál, aki az Uzsokiban dolgozik, de kicsit elment a kedvem tőle. Időpontot kaptam, ehhez képest másfél órát kellett várnom egy 45 fokos váróban, ahol még víz sem volt kitéve, emellett a ciklusom adatait a váróban, a recepciós előtt kellett egyeztetnem mindenki előtt. A vizsgálat díja 18 ezer volt, állítólag havonta kötelezően járni kell hozzá (a következő időpontot 2 hét múlvára kaptam). A terhesgondozás átlagos díja elmondása szerint 12-13 ezer forint alkalmanként. Kicsit lehúzásnak érzem, mit gondoltok? Ez máshol is így működik? Mennyibe kerül átlagosan egy orvosi vizsgálat és hányszor kötelező menni?


Minden segítséget szívesen fogadok és előre is köszönöm!

2019. máj. 9. 07:16
Sziasztok. Mashol terveztem szulni, de magas vernyomas miatt PIC-el rendelkezo korhazat keresek SOS es persze orvost, akihez atmennek, konzultalhatnek. AKIHEZ TARTOZHATNEK VEGRE. Nincs mas eü problemam, ez is stabilizalodott, de most magamra maradtam igy 34 hetesen. Nem a penz vagy barmi szamit, hanem a szakmai felkeszultseg, emberi, segitokesz, kedves hozzam-allas es persze a kornyezet (tisztasag, viszonylagos nyugalom, normalis korulmenyek). Barmilyen javaslatot orommel fogadok!
5838. Angyajka (válaszként erre: 5837. - Babettt)
2019. márc. 28. 15:53

Szia!

Igazából a kérdéseid illenek rám, így gondoltam válaszolok. :)

Vleskó doktornál fogok szülni, 33. héten járok. Az előző terhességem 2 éve császárral zárult a 36. héten, úgyhogy 2 hét tapasztalatom a pic-ről is van.

Az 1 és 2 ágyas szobák felárasak, 2 éve 10ezer/nap volt az 1 ágyas. Jelezni kell, hogy azt szeretnéd és, ha szabad, akkor kapsz olyan szobát.


2 évvel császár után természetesen szülni kérdés engem is egyre jobban foglalkoztat. Eddig mindig azt mondta, hogy meglátjuk, nem vetjük el. Most a 33. héten is azt mondta, hogy nagyon-nagyon optimális körülmények esetén, de ne arra számítsak. Azt nem szeretné, hogy a heg nyíljon vajúdás során. Mivel még nem szültem, tágultam természetesen így a heg szétválása szinte borítékolható, de meglátjuk. Én egyelőre itt tartok.

5837. Babettt
2019. márc. 27. 09:53

Kedves Lányok,

Segítsetek kérlek a tapasztalataitokkal. Vleskó doktorról jókat hallottam a klinikán, hozzá megyünk konzultációra, a várandósságom elején vagyok.

Aki esetleg nála szült megosztaná a tapasztalatait?

Természetesen szeretnénk szülni (nem császárral, gátvédelemmel), viszont nekem fontos a koraszüléssel kapcs.tapasztalat, mert 2 éve volt egy koraszülésem. Azt olvastam nála ez megvan.

A sote 2 kétágyas szobáiba hogy lehet bekerülni? Feláras? Van egyágyas szoba egyébként? Milyenek a körülmények? Kezdem olvasgatni a tapasztalatokat is ám.

Köszönöm a segítséget!

5836. 96e4cb8ca7 (válaszként erre: 5834. - SzTina2)
2019. márc. 26. 22:07
Szia, A másodikat én is a SOTE II-n szültem mert a fogadott orvisom ott dolgozik :) Teljesen meg voltam elégedve a dolgozók munkájával/hozzáállásával, a szobával ( az 5 ágyasnak is olyan saját fürdőszobája volt, hogy néhány hotelnek nevezett intézményben rosszabb van) többé-kevésbé még a kajával is. Csak ajánlani tudom :)
5835. maju (válaszként erre: 5834. - SzTina2)
2019. márc. 3. 02:55
Szia. Szerintem ha területileg oda tartozol akkor igen, amúgy meg ha magánba jársz orvoshoz aki ott dolgozik.
5834. SzTina2
2019. febr. 28. 13:40

Sziasztok,


Azt szeretném kérdezni, hogy a Sote II-re bárki mehet nőgyógyászhoz?

2019. jan. 10. 08:49

Sziasztok.

Segítséget szeretnék kérni, mert neten sajnos nem találok infót.

Dr.Steiner Tidhar telefonszàmàt eltudja valaki küldeni nekem privát üzibe?

Köszönöm előre is.

2018. nov. 20. 09:49
Sziasztok! Dr. Lajtai Krisztinát ismeri valaki? Előre is köszi, ha valaki megosztja a vele kapcsolatos tapasztalatát.
5831. valulu
2018. okt. 4. 17:00

Pozitív vélemény Dr. Stiner Tidhar : Már 5 hónapja kezel minket, ráadásul egy bonyolultabb ikerterhességgel. Rengeteg rossz tapasztalatunk volt más orvosokkal, ezért nagyon örültünk, mikor rátaláltunk. Az első pillanattól kezdve egy végtelenül kedves és figyelmes orvos, szakmai alkalmassága megkérdőjelezhetetlen, rendkívül alapos orvos. Az ultrahangvizsgálatok minden perce hatalmas élmény vele, mert mindent pontosan megmutat és elmagyaráz, mindezt a nagyon kedves humorával fűszerezve. Eddig nem volt olyan pillanat, mikor ne értük volna el, még hétvégén és nyaralása közben is elérhető volt. Számunkra a legpozitívabb cselekedete, mely egyértelműen a figyelmességét és emberközeliségét támasztja alá, az volt, mikor ő hívott fel két vizsgálat között és érdeklődött, hogy, hogy vagyok!

Mindenkinek ajánlom, még az igen kritikus férjem szerint is a legjobb kezekben vagyunk!

5830. VeDi84
2018. febr. 19. 16:14

Szia!

Javaslom inkább a Facebook SOTE II csoportban érdeklődj, ott szinte azonnal kapsz választ.

Jó babavárást!

2018. febr. 1. 19:13
Sziasztok! Nekem majusban fog megszületni a kisfiam. A Sote II. klinikán szetetnék szülni,orvost nem szeretnék választani viszont szülésznőt igen. Nem tudom mi a menete a szülésznő fogadásnak és nem tudom kinél lennénk a kisfiammal a legjobb kezekben. Ebben szeretnék segitséget kérni.
5828. Vikkidoll (válaszként erre: 5827. - Enccc)
2017. szept. 28. 14:43

De jó!!! Nagyon örülök!

Most már csak remélem, hogy az első elvesztett babónk visszajön mielőbb. Két hete kaptunk megint szabad utat.

5827. enccc (válaszként erre: 5826. - Vikkidoll)
2017. szept. 21. 22:38

Hát, azért kell hozzá egy jól felszerelt kórház is.:) de ha a SOTE II-t választod, szerintem maximálisan megkapod! A facebook csoport hasznos, sok új infót kaphatsz, olyat is amit eszedbe se jut megkérdezni, aztán örülsz, hogy bakker de jó is ezt tudni! Több mint 2ezer tagja van már. Illetve van fent elég sok kép a szülőszobáról, kórtermekről.

Én kétszer szültem a SOTE II-n, első kisfiam sajnos azonnal intenzívre került, de milyen jó hogy a SOTE-n ez is van! Így végig mellette tudtam maradni. 4 hétig voltunk bent, a kórház végig biztosított nekem is ellátást (ágy+ étkezés). Ha szülnék, újra csak itt szülnék. :)

5826. Vikkidoll (válaszként erre: 5825. - Enccc)
2017. szept. 21. 15:08
Szuper! Megnyugtatott most mindenki. Meg tényleg úgy gondolom, hogy ez elsősorban nem kórház, hanem orvos függő, hogy milyen élményben lesz részed.
5825. enccc (válaszként erre: 5823. - Vikkidoll)
2017. szept. 21. 00:11
SOTE II.sz. Női klinikán szültem/szülök :)
5824. Vikkidoll (válaszként erre: 5820. - Telifánt)
2017. szept. 19. 12:11
Szia! Köszönöm a sok pozitív infót! :))
5823. Vikkidoll (válaszként erre: 5819. - Magni1)
2017. szept. 19. 12:11
Köszi! Mi a csoport neve?
5822. cukianyu92 (válaszként erre: 5811. - Bogyó0225)
2017. szept. 17. 22:29

Szia! Minden rendben velünk. Zsófi cica már 4 hónapos.

Ti hogy vagytok? Puszi

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook