Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fül-orr-gégészekről Debrecenben kinek milyen tapasztalata van? Kit tudtok ajánlani, mandulakivétel előtt állok sajnos. fórum

Fül-orr-gégészekről Debrecenben kinek milyen tapasztalata van? Kit tudtok ajánlani, mandulakivétel előtt állok sajnos. (tudásbázis kérdés)


2014. ápr. 28. 18:30
Tudnátok jó fül-orr-gégészt ajánlani Debrecenben?A kenézy-ben vagy az otiban rendelő orvos érdekelne.
2013. júl. 11. 06:06
Sziasztok!újraéleszteném ezt a topikot,kérlek,ha tudtok valamit dr. Papp Zoltànról,írjatok.Kisfiamat pàr hét múlva ő fogja műteni.
2010. júl. 1. 11:11
Én Dr.Rezes Szilárdot ajánlom.Ő mütőtte a kisfiamat nagyon rendes,lelkiismeretes orvos sokszor benézett,hogy minden rendben van-e.Rá egy évre egyértelmű volt,hogy a lányomat is hozzá vigyem,sőt az öcsémék is az Ő kislányukat.Volt a szobába egy hölgy akit érzéstelenitésben mütőtt, és félelmében megrúgta,mikor bocsánatott kért tőle,csak annyit mondott,hogy nem történt semmi egyébként is ami a mütőbe történik az ott is marad!Nyugodt szívvel csak ajánlani tudom mindenkinek!
2010. jún. 30. 19:26
Dr. Deák Attila Kenézyben nagyon aranyos.
2009. nov. 19. 12:26
Dr Papp Zoltán , ő szőke 40 év körüli pasi.
2009. nov. 19. 12:25

Nekem kb 1 éve vették ki, altatásban. A műtét után nem nagyon fájt, de a rákövetkező 2 hét...na azt mégegyszer nem bírnám ki.

A dokim neve: Dr Papp Zoltán. Nagyon aranyos és kedves.

12. málnuska20 (válaszként erre: 11. - D01de5aebf)
2009. okt. 28. 16:32

Az orrmandulámat nekem is kevették kiskoromban. Csak a garatmandulám akkor nem volt indokolt kivételre. Pedig de jó lett volna akkor ezen is túl esni. Ahogy vissza emlékszem az orrmandula kivétel cseppet sem viselt meg annó.


A Tóth Zoltán nem egy szőke hajú fiatalabb doki?Látásból már ismerem őket, sajnos:(

Csak véleményeket nem tudok róluk.

2009. okt. 27. 19:51
Dr.Tóth Zoltán fül-orr gége szakorvos.Nekem ő műtötte a fiamat.Igaz neki az orr manduláját vette ki de nagyon rendes és aranyos orvos.Napjában többször is be jött meg nézni a fiamat.
10. c95c921ae7 (válaszként erre: 4. - Málnuska20)
2009. okt. 27. 17:46
Mert elég öklendezős volt. Úgy éreztem ha nem veszi ki belőlem a műszereit hányok, mert közben a vér is folyt le a torkomon. De fájni nem fájt. Csak a hangok, mikor a brutál tűvel lidokaint beadta a torkomba az recsegett. De ez sem fájt, mert előtte befújta spray-vel. Mindenesetre ki lehet bírni, de én már csak altatásban vállalnám.
2009. okt. 27. 17:32
Nézelődtem a neten, Rezes Szilárdot többen dícsérik, valakinek van tapasztalata vele?
8. Ildi0325 (válaszként erre: 7. - Málnuska20)
2009. okt. 27. 13:24
12 éves volt.
7. málnuska20 (válaszként erre: 6. - Ildi0325)
2009. okt. 27. 13:23

Szia!


És hány évesen volt a lányod mandulakivétele? Én is érdeklődtem tegnap az altatásról és érzéstelenítésről, és inkább azt vettem észre kisgyermekeknél altatnak, egyébként érzéstelenítésben szeretik végezni a klinikán.

2009. okt. 27. 13:14

Szia!

A lányomat pár éve DR. Tóth László adjunktus operálta, altatásban. Nagyon rendes volt velünk.

2009. okt. 27. 13:13
Szia! Nekem is felnőtt koromban vették ki Miskolcon és én is az altatást választanám utólag...:o( Fájdalmat nem érzel, nem kell félni, sokan túléltük. Nem mesélek mert elmegy a kedved :o)
4. málnuska20 (válaszként erre: 2. - C95c921ae7)
2009. okt. 27. 13:08
Miért az altatást választanád? Az érzéstelenítés mennyire hatott? Nagyon öklendezős érzésed volt?
2009. okt. 27. 13:05

Sziasztok!


Tegnap derült ki, hogy már az egy éve általam halasztgatott mandulaműtétet nem ajánlatos már sokáig húznom.

Az orvos tegnap azt mondta, (bár jelzem semmi különösebb szövődmény nincs, és a mandulámat pedig egészségesnek érzem, még a torkom sem szokott fájni), szóval a doki szerint "rohadó gennyes büdös beteg szövet" a mandulám. Igy fogalmazott.

Elképzelhetitek, ezek után hogy nyelem le a kaját, a különböző gondolatokkal forogva a fejemben.


Akinek van tapasztalata, illetve tud dokit ajánlani, várnám.

2009. okt. 27. 13:04
Ne félj, annyira nem gáz:) Nem vagyok debreceni, de nekem is kivették felnőtt fejjel. Mondjuk utólag már olyat keresnék, aki altatásban végzi.
2009. okt. 27. 13:02
Fül-orr-gégészekről Debrecenben kinek milyen tapasztalata van? Kit tudtok ajánlani, mandulakivétel előtt állok sajnos.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook