Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vezeték nélküli porszívó! Érdemes lenne vásárolnom? fórum

Vezeték nélküli porszívó! Érdemes lenne vásárolnom? (tudásbázis kérdés)


20. 53 heves (válaszként erre: 17. - Pintyőke72)
2017. jan. 17. 16:01
Nekem minden háztartási gépem Electrolux és kiváló termékek.
19. Lök5
2016. okt. 22. 14:23
Sosem fogok többet venni Elektrolux készüléket, ez volt az utolsó! A garancia lejárta után (1 év) a ventilátorlapát eltörött. Egy műanyag alkatrészről van szó, kb 200 Ft lehet az értéke. Mivel 1 év 3 nap múlva tört el, garancia nincs. A szervizben nagyon készségesek, de ilyen alkatrészt nem tudnak adni, csak az egész morzsaporszívó egységet cserélhetem akkumulátorral, házzal, motorral, stb. Az ára 42e Ft. A porszívó meg újonnan 49,990 Ft volt... Hát valahogy nem érzem érték-ár arányban a dolgot. Heteken keresztül keresgéltem a neten, meg telefonálgattam szervizekbe, de sehol sem tudnak segíteni. Egyszerűen röhej, hogy 50e Ft-os gépet ki kell dobnom a kukába egy ilyen fos műanyag alkatrész miatt! Köszönöm ELEKTROLUX!
2013. szept. 23. 16:23
Időközben a 3. Electrolux vezetéknélküli porszívóját fogyasztom, 5. Akkumulátor hibával! Nem hiszem, hogy van rosszabb választás....
2011. szept. 4. 20:45
Csajok én őszintén semmilyen electrolux-os cuccot nem ajánlok! Kidobott pénz, gagyi mindenük. Tapasztalat. Inkább legyen 2x olyan drága, de 10 évig jó.
2011. szept. 4. 18:23
Az új 2011 Electrolux ergorapidot nagyon ajánlom:pikk-pakk felporszívózól, jó a szívóereje, vastag szőnyeghez is szuper.Órákig nem tudsz vele dolgozni, de mivel én minden nap porszívózok nincs is rá szükség!
2009. dec. 20. 20:37
Nekem volt, kidobtam. A szemétben a helye, alkalmatlan takarításra.
2009. okt. 27. 12:16
Szívesen! Van azóta egy Samsung hepaszűrős porszívom,azzal meg vagyok elégedve.Csak hát ott a zsinór...Lehet,hogy fejlődik még a technika,és képesek lesznek egy erősebb akkus porszívót gyártani,az is lehet,hogy van már.Ezt a tipust,ami nekem van,nem ajánlom!
13. 53b2c7c315 (válaszként erre: 11. - Simple)
2009. okt. 27. 12:12
Köszi a felvilágosítást.
2009. okt. 27. 12:09
Nem elektromos seprű,vagy tilitoli! 2 éve volt,25 ezer,azt hiszem.Elektrolux Ergorapido 2 in 1.Ki lehet venni belőle a morzsporszívót,most is árulják.Ezüstben és vörös színben kapható.A morzsaporszívó sem ér semmit! Gondolom,hogy az akku miatt közvetett módon,nem képes olyan szívóerőt kifejteni,mintha közvetlenűl kapná az áramot.
11. simple (válaszként erre: 10. - 53b2c7c315)
2009. okt. 27. 12:05

Nem az amire te gondolsz az egy seprű. Tudom volt régen nekünk is, az egy ősrégi dolog.


Amiről itt beszélünk az egy rendes vezeték nélküli porszívó.


A kézi porszívót meg morzsaporszívónak hívják és a konyhába való, mondjuk kenyérszeletelés után felszippantani a morzsákat az asztalról.

2009. okt. 27. 11:45

Ez nem az a seprűszerű valami, aminek laposkás dobozszerűség van az alján, ami valahogy beszippantja a koszt?


Jóanyám tili-tolinak hívja, a miénk sárga. Igaz kényelmes, de nem valami hatásos. Bármikor azzal próbálkoztunk utána mégis előkerült a nagy porszívó is.


Én max ilyen kis kézi porszívót vennék, de az szeritem nagyobb tisztogatásra nem alkalmas, csak helyenként jó vele gyorsan eltakarítani a koszt.

2009. okt. 27. 11:28
Nekem van,Elektrolux,akkus,szép piros,és drága volt.Nem használom, mert harmatgyenge,semmire sem jó.Max. egy gyereknek játékporszívónak.Senkinek sem ajánlok ilyet!Vennem kellett egy normális porszívót,és húzom a zsinórt,de az elvárásomnak megfelelően funkcionál.
2009. okt. 27. 10:20
Engem is nagyon érdekelne! Tököm tele van a hülye zsinórral, nem ér el ahová kell, beakad stb. Sok bosszúságtól megkímélne egy ilyen vezeték nélküli.
7. Zselice (válaszként erre: 6. - 021a029148)
2009. okt. 27. 10:20
Nem hiszem, hogy a töltés több energiát fogyasztana, mint a porszívózás maga.
2009. okt. 27. 10:07
Azt vedd számításba, hogy a villanyszámládat mennyire fogja megterhelni a rendszeres töltés. Szerintem ez a legnagyobb hátránya.
2009. okt. 27. 09:20
Nincs sok tapasztalat:(((((
4. Jéghegy (válaszként erre: 2. - Zselice)
2009. okt. 27. 09:09
Pedig létezik. Akkumlátorral működik.:D
2009. okt. 27. 09:08

Igazából azért gondolkodom rajta, mert mint kisgyermekes anyuka, nem múlik el nap, hogy ne kelljen előráncigálnom a porszívót. Gondolom ezt azért könnyebben előkapom, aztán "baleset" esetén csak tolok vele párat, és már kész is.

Vagy rosszul gondolom?

(nem kell valami nagyon méregdrága, valami olcsót, de jót keresnék)

Van tippetek?

2009. okt. 27. 09:08
Nem is hallottam még ilyenről...
2009. okt. 27. 09:07
Vezeték nélküli porszívó! Érdemes lenne vásárolnom?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook