Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A hasamon és a combomon van némi felesleg? Mivel tudom eltüntetni? fórum

A hasamon és a combomon van némi felesleg? Mivel tudom eltüntetni? (tudásbázis kérdés)


2010. nov. 3. 19:37
callanetics
2009. nov. 2. 14:22
És hol kap az ember tuti jó zsírégetőt és kondícionálót?(abszolút járatlan kérdése)
2009. nov. 2. 14:14
Kell egy tuti jó zsírégető krém,az egyszer biztos.Tökéletes a folpack is.De miután letörölted!nem mostad!magadról a krémet,kell egy kondicionáló is,ami ezt az állapotot lefixálja egy jópár napra.
2009. nov. 2. 09:22
Valaki segítene abban, hogyan kell hatásosan tekercselni és kell-e valami spéci fólai vagy a folpack is jó?
2009. nov. 1. 21:00
Szerintem is a futás vagy a biciklizés a leghatásosabb!! De ha nincs kedved kimozdulni a házból vagy túl hideg van (bár szabad levegőn a legjobb mozogni) akkor én a DVD-k közül Béres Alexandra "200% alakformálás mesterfokon" c. dvd-jét ajánlanám. Itt ki tudod választani, hogy melyik tetstrészedet szeretnéd megmozgatni. Én sokkal jobban bírtam, mint a Rubint Réka dvd-ket, kicsit pörgősebb és talán hatásosabb is. Az étkezésről én nem nyilatkozom, egyszerűen képtelen vagyok betartani amit eltervezek ilyen téren, szerintem ezért nem is hatásos a fogyás nálam, pedig eleget mozgok..
2009. okt. 30. 12:52

Fuss!Annál globálisabb mozgásforma nincs a világon!

Ha csak otthon tudsz mozogni valami miatt ,akkor az egyszerű alegjobb alapon,felülések/millió változatban/és a combodra guggolás-kitörés.Bár nem írtad a combod melyik része,eleje-háta vagy a bricsesz?!

De ha teheted tényleg a futás a legjobb!

12. judit6006 (válaszként erre: 10. - Kiskesztyű)
2009. okt. 29. 11:03
Hogyan kell tekercselni?Avassatok be!
2009. okt. 28. 21:22
hát nekem nem sokat kéne leadnom. 53kg vagyok és úgy 50kg szeretnék lenni.
10. kiskesztyű (válaszként erre: 4. - Zsiicii)
2009. okt. 28. 21:00
pihenés közben is hatásos,2-3-4-cmt is le lehet faragni 1-1,5 óra alatt.Persze annak,akinek van is miből.
9. knezsu (válaszként erre: 8. - 5e48d37001)
2009. okt. 27. 15:11
hát igen, nem mindegy, hogy mennyi a felesleg. minél több, annál hamarabb van eredménye.
2009. okt. 27. 07:31

Rubint Réka 4-es és 5-ös Dvd-éin vannak ezekre a területekre célzottan 20 perces intenzív tornák.

Nálam ezek válltak be,de kell pár hónap mire elkezd kockásodni a has és formásodik a popsi.Nálam még a narancsbőrt is eltünttte.

Délután 2 után már ne nagyon menjen szénhidrát csak fehérje.

7. knezsu (válaszként erre: 2. - Zsiicii)
2009. okt. 26. 22:27

a táplálkozással kapcsolatban annyit tudok tanácsolni, hogy egyél teljes kiőrlésű kenyeret, durumtésztát, kevés zsíros ételt, húsból pulyka és csirke, és felejtsd el a nasit, étkezz rendszeresen!


mozgás: szerintem Rubint Réka és Czanik Balázs tornái elég jól megmozgatnak, de egy kiadós futás, biciklizés is jó. combra és fenékre lépcsőzés, guggolás.


hogy mennyi idő alatt történik, az függ az anyagcserédtől, attól, hogy mennyi munkát fektetsz bele, stb. nekem 2-3 hét után már látszott az eredmény, de nem kilóban, hanem kinézetre. és nekem se sok feleslegem van, csak formálni akarok.

2009. okt. 26. 22:15

A rúdtáncot ajánlanám.

A csillag születik-be láttam.

Állítólag hatásos.

5. 480a1bea09 (válaszként erre: 2. - Zsiicii)
2009. okt. 26. 22:11
Nekem a Norbi duci trénin Fannival jött be! Nagyon komoly comb és fenék gyakorlatok vannak benne, 30 perc az egész, de hatásos! Ez igazából nem is dagiknak való, hanem annak, aki formásodni akar! Hidd el JÓ!
2009. okt. 26. 22:07

Még nem próbáltam.

Például futáshoz? Vagy bármilyen mozgásnál?

2009. okt. 26. 21:59

Tekercselést próbáltál már?

Nagyon hatásos,és a narancsbőrre is tökéletes!

2009. okt. 26. 21:58

Nem sok, csak némi felesleg van, de engem zavar. Szerintetek milyen feladatokat végezzek illetve milyen dvd-re tornázzak?

Akinek vannak tapasztalatai egyes dvd-kkel kapcsolatban légyszíves írják meg

És arra is kíváncsi lennék, hogy mit lehet enni és mit nem.

Mennyi idő alatt történik változás?

2009. okt. 26. 21:57
A hasamon és a combomon van némi felesleg? Mivel tudom eltüntetni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook