Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Digi tv - tudna valaki segíteni, nem tudom mi a hiba? fórum

Digi tv - tudna valaki segíteni, nem tudom mi a hiba? (tudásbázis kérdés)


2009. okt. 27. 21:34

Már írni sem tudok

kellet-kellett akart lenni :)

2009. okt. 27. 21:33

Sziasztok!

Nekem azóta minden oké este hazajött sz ügyes kezem és megoldotta:))Az időjárási problémákat(ami nálunk max 10 perc volt eddig) leszámítva egyébként én nem panaszkodom a netünket(ami nem digi)viszont gyűlölöm a tempója halálos:(Az új kártya aktiválásához nekünk egy éjszaka kellet azóta minden oké(kop-kop)persze ha nem piszkálom:))

14. Mariann7533 (válaszként erre: 13. - Gummy)
2009. okt. 27. 19:10
Hát igen.Betelefonáltál?
13. Gummy (válaszként erre: 12. - Mariann7533)
2009. okt. 27. 17:44
Csak az a baj, hogy azért elég sokszor felhős, főleg télen. Na mindegy. Nem tudom, hogy hány éven van piacon a digi tv, de elég gyenge, és remélem hogy végre javulni és erősödni fog.
12. Mariann7533 (válaszként erre: 10. - Gummy)
2009. okt. 27. 17:21
Amikor nekünk bekötötték,megmondta a srác,hogyha összefüggő esőréteg,vagy felhőtakaró van az tárnyér előtt,akkor el fog menni az adás,amíg az el nem vonul.
11. Mariann7533 (válaszként erre: 8. - Lissa20)
2009. okt. 27. 17:20
Igen telcsizz.Mert nálunk már volt olyan,hogy eltünt az adás,akkor meg kell adnod a kártya kódot,és minden oké lesz.
10. Gummy
2009. okt. 27. 16:34

Egyébként kiváncsi lennék rá, hogy máshol is rossz a vétel, amikor havazik, vagy esik, vagy köd van, vagy vihar van....stb...

És ahogy néztem 1-2 napja egyáltalán nem stimmel néhány adónál a műsor kiírása.

Ja és az új kártyával elkezdet mostanában, hogy nézek valamilyen adót, és egyszer csak kiírja -pontosan nem tudom a szövegét- de valami olyasmit, hogy le van tíltva (mint azoknál az adóknál, ami nincs benne az árában). De aztán elkapcsolom és vissza, és megint jó.


Szóval van egy pár amatőrség.

2009. okt. 27. 16:30

Nekünk is megjött kb. 2 hete az új kártya. Benne volt egész éjszaka, majd egész nap, de semmi. Fel kell hívni a kis ....-ög digiseket, és akkor aktiválják.


Egyébként már tele van velük a t...-köm. Túl sokat variálnak szerintem.

2009. okt. 27. 16:13
Sziasztok! Ma kaptam meg az új kártyát. Bele is tettem a beltéribe több mint 3 órát volt benne és semmi. Szerintetek mit csináljak telcsizek?
2009. okt. 26. 22:07

Köszönöm mindenkinek a segítséget a kártya kivétel és áramtalanítás megtörtént ,de semmi:(sajna.

Belle Morte ez a bajom ,hogy egyáltalán nem tudom megnézni ha látnám amit csinálok akkor már képbe lennék én is de sajna csak hangya háború a tv szerintem dvd okés.Még abban bízom hogy szét csúszott valami a tv és digi között.Apud segítségét előre is köszönöm ha tud persze.Mindjárt jön a "főnököm":)Hátha ő is ügyes lesz.Jó Éjt mindenkinek

2009. okt. 26. 18:43
Nyomd le a MENÜ gombot, aztán GYÁRI BEÁLLÍTÁSOK VISSZA-ra mész rá, aztán OKÉ-zd le, és megkérdezi a gép, hogy biztos visszaállítod-e, ott igen, ha kéri a kódot az 4 DB NULLA (0000), aztán megjelenik a MAGYAR felirat, ezt válaszd ki, aztán 2-szer OKÉ-zd le. Apu ezt mondta. De szerinte ha a tvddel van gond nem a beltéri a gázos, hanem a tv hülyéskedik. Remélem segítettünk.
2009. okt. 26. 18:37
Szia.Két dolgot tudnék ajánlani,meg kellene próbálni.Az egyik,hogy vedd ki a kártyát,vagy kártyákat/nekünk két tévére van elosztva,ezért két kártya van/és törölgesd meg,majd tedd vissza.Ha akkor se jön rendbe,akkor áramtalanítsd az egészet,majd 15 perc mulva kapcsold vissza.
2009. okt. 26. 18:17
Este apum hazaér és majd mondom neki írja meg priviben mi van, ha addig jó. Ő ezeket szereli, meg a UPC-t. :)
2009. okt. 26. 18:16
hívd fel őket, és kérdezd meg mi a megoldás
2009. okt. 26. 18:11
Dulifuli én értem,ilyet tud a 22 hónapos fiam is,meg mindent kitörölni is tudunk,csak sajna segíteni nem tudok:-( Én is kb ennyire értek hozzá,mint te.
2009. okt. 26. 18:06
Sziasztok!A problémám a következő mivel ránk köszöntött a borús idő kicsit ráérősebb anyuci lettem mivel a kisfiam a délutáni pihijét töltötte ráértem tvzni illetve(mivel nem nagyon köt le )"programoztam".És fogalmam sincs hogy mit csináltam de azóta nem kell tvzni.Preferencia menü volt az utsó amire emlékszem hogy beléptem.Maga a beltéri működik mert tudok csatornát váltani minden csak a tvnken hangyák háborúznak .Tudom hogy nem elég egyértelmű amir leírtam de ha valaki értett belöle valamit az légyszi segítsen.Örök hálám üldözné:)))))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook