Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Köldöksérv műtét, tapasztalatok! fórum

Köldöksérv műtét, tapasztalatok! (tudásbázis kérdés)


2010. febr. 19. 21:20
Ma voltunk vissza kötözésre, és láttam a végeredményt. Nagyon szép, bár még dagadt, de majd lelohad, és akkor csodaszép lesz. Kb. 15 perc alatt végeztünk, nagyon gyorsak voltunk, a doki is aranyos volt, tényleg kitett magáért, pedig nem volt fogadva, mégis mindent frappánsul megcsinált, és tényleg odafigyelt Benikémre:)
27. brózsa (válaszként erre: 26. - Kobagabi)
2010. febr. 19. 12:55

Ez szuper!

Hamar meggyógyul,meglátod :)

Jobbulást a manónak!

2010. febr. 18. 22:13
Túl vagyunk a műtéten. Minden rendben ment, bár rossz volt látni a gyermekemet ilyen elesetnek. Már itthon vagyunk, mostmár szinte szalad, pedig 2 napja volt a műtét. Részletek a naplómban:)
25. brózsa (válaszként erre: 23. - Kobagabi)
2010. febr. 14. 22:00

Nagyon szorítok!!!

Nem lesz semmi gond,hamar túl lesztek rajta.

24. kobagabi (válaszként erre: 22. - Ancsyangel)
2010. febr. 14. 21:31
Köszi:)
2010. febr. 14. 21:30

Hát túlvagyunk az altatóorvoson is. Benikém altatható, és nemis beteg. Holnap reggel 10-re kell jelentkezni a kórházban, és 16-án műtik...

Szorítsatok..

22. ancsyangel (válaszként erre: 21. - Kobagabi)
2010. febr. 9. 10:00
drukkolok nagyon nektek :)
2010. febr. 8. 21:40

Hát sajna Decemberben nem műtötték meg a kicsikénket, mert megkapta a H1N1 elleni védőoltást, és így 1 hónapig nem volt altatható:(


De most ismét elérkezett a műtét.. Február 16-án műtik. Ezt az időpontot kaptuk dec. 1. helyett.

Ma voltunk vérvételen, és szerencsére nem is beteg Benikém. Holnap már csak az anesztesen kell túllennünk újra, aztán remélem sinen leszünk.

15-én fekszünk be a kórházba, és 16-án lesz a műtét.

20. ancsyangel (válaszként erre: 19. - Kobagabi)
2009. nov. 10. 23:22
Ne aggódj hamar tul lesztek anehezén :) Sok erőt kivnok neked :)
2009. nov. 10. 22:50
Ma voltam a kórházba, hogy megnézzem hová fog a kisfiam kerülni. És tudakozódtam, meddig lehetünk ott vele, és este maradhatok-e mellette. Mindenre igennel feleltek, és ha este hazamegyek, akkor is napközben végig vele lehetek. Így megnyugodtam egy kicsit. Már nemsok idő van a műtétig. Kezdek ideges lenni miatta:(
18. kobagabi (válaszként erre: 17. - Brózsa)
2009. okt. 27. 13:25

Köszi, hogy leírtad:) Igazság szerint nem is gondoltam arra, hogy betegség miatt esetleg tolódik.

Nekünk kell vérvétel előtte, meg nov. 24-én aneszteshez menni. Majd dec. 1-én fekszik be, és 2-án műtik:(

Én arra gondoltam, azon a héten, meg a következőn lenne itthon.

Sajna többet nem tudunk megoldani, mert mindketten dolgozik, segítség meg nem nagyon van:(

De akkor úgy látom a kicsik jobban viselik ezt, mint az anyukák...

Nekünk a sérv cseresznye-nagyságú..

17. brózsa (válaszként erre: 2. - Kobagabi)
2009. okt. 27. 10:40

Szia!

Nekünk még nagyon frissek a tapasztalataink,10.12-én műtötték a kislányom köldöksérvét.

Az eredeti időpont korábban lett volna,de akkor pont megbetegedett és halasztanunk kellett,majd 8-ra kaptunk időpontot és 9-én lett volna a műtét de egy szívzörej miatt 12 lett belőle.

Eredetileg úgy volt,hogy 8-án megyünk és 9-én műtik. Első nap felveszik,alaposan megvizsgálják,elmondták hogyan lesz az altatás meg a műtét,de haza lehetett jönni. Vérvétel sem volt.

A műtét napján reggel be kellett menni,fél 11-kor műtötték és délután 4-kor már haza is jöhettünk.

Másnap még pihengetett,de harmadnap már ugyanúgy rohangált :)

2 hetet volt itthon,tegnap már ment oviba.

Neki elég nagy volt a sérvkapu,bő 1 cm-es.

16. ancsyangel (válaszként erre: 15. - Kobagabi)
2009. okt. 26. 17:24

bizom benne hogy ilyen lesz és hamar el fogjátok felejteni az egészet :)

Nagyon szivessen és örülök hogy segíthettem :)

2009. okt. 26. 17:21
Megnéztem. Nagyooon széép!!! Alig látszik az a heg! Remélem a miénk is lesz ilyen. Köszönök mindent, azért sokat segítettél nekem:)
14. ancsyangel (válaszként erre: 13. - Kobagabi)
2009. okt. 26. 17:16
egyuj életesbe feltettem a képet ha lemented és kinagyitod elvileg a heget is látni de távolrol nem :D Egészen a köldök aljánál található :)
13. kobagabi (válaszként erre: 12. - Ancsyangel)
2009. okt. 26. 17:11
Köszi:) Annyira aranyos vagy:) Megyek megnézem..
12. ancsyangel (válaszként erre: 11. - Kobagabi)
2009. okt. 26. 17:08
bettim nem szereti nem tetszik neki de szerintem gyönyörü lett mindjárt csinálok róla képet és felteszem a naplomba :)
11. kobagabi (válaszként erre: 10. - Ancsyangel)
2009. okt. 26. 17:06

Köszi:) Kicsit azért nyugodtabb vagyok: Bár teljesen akkor fogok megnyugodni, ha a gyermek már jól lesz.

A köldököt egyébként rendesen helyretették? Vagy látszik rajta?

10. ancsyangel (válaszként erre: 9. - Kobagabi)
2009. okt. 26. 16:59
szerintem igen de ez a sérv nagyságátol is függhet! Bettimnek borsónyi sérve volt!
9. kobagabi (válaszként erre: 7. - Ancsyangel)
2009. okt. 26. 16:57
akkor szerinted, ha 1-én műtik, az kedd, akkor a következő héten hétfőn már mehet? Mindketten dolgozunk, és sajna én most voltam itthon 2 hónapot táppénzen, engem is műtöttek. És nem akarom azt se, hogy kirúgjanak a munkahelyről!!!
2009. okt. 26. 16:56
december 1-én kell befeküdnie, de azt mondta a doki, csak 2-án műtik, meg a papírra is az van írva, aznap még ehet.
7. ancsyangel (válaszként erre: 4. - Kobagabi)
2009. okt. 26. 16:55
huha pontossan nem emlékszem de azt hiszem azon a héten még nem mehetett utána már igen de azért jelezni kellett az ovónéniknek hogy figyeljenek rá kicsit fokozottabban.
6. kobagabi (válaszként erre: 5. - Ancsyangel)
2009. okt. 26. 16:55
Miskolc Megyei Kórházban és cseresznye-nagyságú
5. ancsyangel (válaszként erre: 2. - Kobagabi)
2009. okt. 26. 16:54
hol fogják müteni? mekkora a sérv?
4. kobagabi (válaszként erre: 3. - Ancsyangel)
2009. okt. 26. 16:54
jajj, de megnyugtattál:) Kööszi!! Én azt hittem hetekig tart:) Köszi!!! Oviba mikor ment először?
2009. okt. 26. 16:53

szia

nekem 5 éves volt a lányom a mikor mütötték vele! 9 re mentünk be a korházba 11 kor mütötték és 2 kor már hazajöhettünk aznap még feküdt itthon másnap már virgonc volt! :)

2009. okt. 26. 16:52

Ma derült ki, hogy 4 éves kisfiam köldöksérvét műteni kell!

Igazából arra vagyok kíváncsi, hány napig kell ezzel kórházban lenni? Mennyi a lábadozási idő? És magára hagyhatok-e egy 4 évest ott a kórházban, vagy ott kell legyek éjjel-nappal?

Tapasztalatokat várok!

A gyerekek hogy viselik ezt?

2009. okt. 26. 16:51
Köldöksérv műtét, tapasztalatok!!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook