Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy mellből szoptatok 2 hónapja, a másikba hogy lehetne visszahozni a tejet? fórum

Egy mellből szoptatok 2 hónapja, a másikba hogy lehetne visszahozni a tejet? (beszélgetős fórum)


10. Ildi^^
2009. okt. 26. 15:30
igen mindenképp próbálgasd a másik mellből is. be fog indulni. kitartás!
2009. okt. 26. 15:16

A középső gyerkőcömet csak egy mellből szoptattam, a másikat meg mindig lefejtem....és ha szükség volt rá, mert kevés volt neki az "egyik" cici, akkor próbálkoztunk a "másikkal" :-) Nálunk ez kb 3 hónposan jött el.

Ne add fel, fejd és próbáld a másikból is szopásra bírni a kicsit.

2009. okt. 26. 15:14
Én 3hétig nem szoptathattam az egyik mellemből,bár fejtem nagyon elapadt.Nekem akkor azt mondták a kórházban először etessem pár percet abból amelyikben van rendesen és utána tegyem a másik mellre így nem lesz olyan mohó és türelmetlen.
2009. okt. 26. 15:07
köszi mindenkinek
2009. okt. 26. 15:02
Néha tedd rá erre is, ez az egyetlen módszer!
5. mimmo33 (válaszként erre: 1. - Csibefalat2008)
2009. okt. 26. 14:58
A másikra is rá kell tenni.A tej igény szerint "termelődik".HA csak egyből szoptatsz, és nem kap többet akkor nem is fog több termelődni.Váltogasd,és akkor beindul, talán
2009. okt. 26. 14:53
Szia !Én kilenc hónapig csak 1 mellből szoptattam és a másik az elapadt hát ez van most mejd megprobálom mindkettőböl csak az az igazség a jobb mellemre nem esett a kezemre!:(amugy tedd rá hadd szivja illetve igyál sokat és mellszivoval szivogasd:)
3. 9c74ec0b72 (válaszként erre: 1. - Csibefalat2008)
2009. okt. 26. 14:53
Miért nem szoptatsz felváltva a két mellből? Ha folyamatosan használnád, akkor lenne benne. Ha elég neki egy cici, akkor is felváltva kellene adnod.
2009. okt. 26. 14:52
Sokat tedd a cicidre és próbálj fejni is.
2009. okt. 26. 14:50
Sziasztok! Két hónapja egy mellből szoptatok,eddig elég is volt, de éjszaka 2 óránként eszik mert másképp nem lakik jól. Ha napközben tudok lefejni +1 üveggel akkor elég egyszer enni éjjel szopi mellé elég az az üveg és kihúzzuk reggelig. De sajnos nem mindig jön össze plusz tej, jó lenne ha a másik mellből is jönne vmi, de lehet hogy már késő..5 hónaposak vagyunk. Sajnos hiába szólok a dokinak nem akar tápit felirni, persze tudok venni recept nélkül is,de jobb lenne mégegy kis tej vhogy. Tudtok tippet adni?-előre is köszi:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook