Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Apeh fórum

Apeh (beszélgetős fórum)

9. panini (válaszként erre: 6. - Zsu1984)
2009. okt. 27. 18:24
késedelmi kamatok, és pótlékok is vannak a papíron?
2009. okt. 27. 18:22

Zsu!!

nekünk is kijött ez. Ezeket csináld:

Küldd el nekik az eredeti illetékes papir másolatát, a kérelem másolatát, az arra kapott válasz másolatát,az ajánlott szelvény másolatát, meg egy levelet fogalmazz meg, amiben leírod, hogy részletfizetést kaptatok, és fizetitek rendesen, stb...

Mi ezt a hülyeséget már második éve csináljuk, úgyhogy számíts rá, hogy amíg le nem jár az illeték, addig minden évben eljátsszák ezt. :SSS

7. zsu1984 (válaszként erre: 5. - Ewwing)
2009. okt. 25. 16:10
Én most kaptam először....
2009. okt. 25. 16:10

Rajta van, hogy: visszterhes vagyonátr. ill.

Persze kis betűvel egy eldugott sorba és igazából máshol nem említik csak mindenféle száraz szöveget amit fogj fel józan paraszti ésszel!

2009. okt. 25. 16:07
Ilyen számlakivonatot küld az Apeh minden évbe,hogy valaki az előző adóévben vallott-e adó,volt e adofizetési kötelezettsége vagy nem Ha van a csekket azért külte.
2009. okt. 25. 16:05

én is volt, hogy kaptam. Nekem minden le volt írva részletesen.

De inkább kérdezd meg! Nagyon tudnak szívózni az emberrel.

Egy kollégámnak 224,- ft nem volt befizetve és addig nem utalták neki az egészségpénztáros adóvisszatérítést, míg ezt nem rendezte:S

3. sheidi (válaszként erre: 1. - Zsu1984)
2009. okt. 25. 16:04
Igen. Ha hallgatsz és igazad van, akkor nem fogják tudni. Segíteni kell magadnak az érdekedben. Lehet egyszerű adminisztrációs hiba, vagy bármi.
2. szimba (válaszként erre: 1. - Zsu1984)
2009. okt. 25. 16:04
Telefonon érdeklődj azért, de ez tutira az illeték lesz.
2009. okt. 25. 16:02

Kaptunk az Apehtól egy "folyószámlakivonatot" ami szerint tartozásom van 2009 06. hói dátummal, és kitöltetlen csekkel!

Tavaly vettünk egy lakást, idén májusba kijött az illeték, amire részletfizetést kértünk, augusztustól kell fizetni, fizetjük rendesen!

Mi ez?Bemenjek megkérdezni?Kell vele foglalkozni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook