Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Atkins - Tippek a kezdéshez fórum

Atkins - Tippek a kezdéshez (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Atkins - Tippek a kezdéshez

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
424. Jennybb
2017. jan. 24. 20:15

Sziasztok, valaki van meg itt?

Nem reg elkezdtem az atkins dietat , 6 nap vegenel jarok 1 kilo ment le ... ahogy olvastam masoknak 2-3 kilok is le mentek mit csinalhatok roszul? A szendhiratbevitelemet kovetem egy aplikacioval , sot a kaloria bevitelt is nem csaltam a dietaval ( mondjum ma ettem 2 turo rudit) mac kaloriamat le csokemtetem 1000 re ,mozgok min 30 percet tanacs?

2010. júl. 26. 10:17

Sziasztok!

Én ma kezdem az Atkins, de tanácstalan vagyok mit lehet mivel...Hétvégén grilleztünk csirkét, a maradékot elhoztam a dolgozóba, de pl a reggeli kimaradt, mert nem tudtam mi ehetek...Persze most éhes vagyok...

Tudnátok segíteni egy két ötlettel az első fázishoz?

Köszönöm

422. Hermici
2010. júl. 24. 18:27

Sziasztok:)))


Nem feledkeztem ám meg rólatok:)

Csak szeretnék pár tanácsot adni:)

1 hónap alatt fogytam 4 kilót.

Ugye felhagytam az Atkinssel, mert nem bírtam szénhidrát nélkül:D közben pékségben kezdtem dolgozni, szal nehéz lenne betartani...

Mindössze annyit csinálok, hogy eszek mindent, de mellette heti rendszerességgel biciklizek, tulajdonképpen azzal közlekedek, dolgozok is sokat, de 3-4 óránként eszek keveset, zöld-csalán-citromfű tea keveréket iszok napi 1 litert munka közben, ami erőt ad, izzaszt, salaktalanít...lement a hasam és a combom is elkezdett vékonyodni. Nagyon kevés cukrot eszek, próbálok inkább húst és zöldséget, de a munkahelyen pl mindig tésztát. A kávét nem hagytam el, napi 1 hosszút iszok, az energiámat meg a zöldtea adja napközben, citrommal ízesítve minden más nélkül. Odafigyelek a lúgosításra is, ami szintén segít, mert a narancsbőr egyik fő okozója az elsavasodás. Minél zöldebb annál jobb:)

Puszi nektek, én már jól érzem magam a bőrömben...rámjönnek a régi gatyáim:)

2009. febr. 9. 20:30
Én is kipróbálok, mit veszíthetek? Néhány kilót? :)
420. Marianna1973 (válaszként erre: 419. - 8e9808eac8)
2009. febr. 4. 10:14

Szia!

Gyere Te is ide , ebbe a topikba, a lányok nagyon szívesen segítenek!

Üdv: Mariann

[link]

419. 8e9808eac8 (válaszként erre: 416. - Marianna1973)
2009. febr. 2. 20:24

Szia Marianna,én nagyon-nagyon szeretnék,de eddigi próbálkozásaim:+10kg!!Nagyon el vagyok keseredve.

Most az Atkins diéta nagyon szimpatikusnak tűnik,úgy döntöttem belevágok.30kg-tól szeretnék megszabadulni,6 hónapos a babám,sajnos nem szoptatok már.Minden segítséget,tapasztalatot szívesen,örömmel fogadok.

Üdv. mindenkinek!!!

418. Marianna1973 (válaszként erre: 417. - 2d5a00656a)
2009. jan. 2. 23:07

Szia!

Köszi, már nézem is!

417. 2d5a00656a (válaszként erre: 416. - Marianna1973)
2009. jan. 2. 21:27
van egy fórum a neve "akik atkinsesnek"Ott próbáld meg ha atkinsesni szeretnél:
2009. jan. 1. 12:20

Sziasztok!

Van még valaki, aki velem együtt elhatározta hogy leadja a plusz kilóit legkésőbb nyaralásig?

Gyertek, fogyjunk együtt! Talán együtt könnyebb lesz!

415. varbóc
2008. dec. 5. 03:49
Én estére almát és más gyümölcsöt ajánlok
414. 6532c775dd (válaszként erre: 413. - Studio64)
2008. jún. 3. 13:29
Rendben köszönöm, reggelire épp jo lesz asszem! :)
413. Studio64 (válaszként erre: 412. - 6532c775dd)
2008. jún. 3. 12:37
Azt hiszem az zsíros sajnak számít, mindenesetre ne este falatozz belőle.
2008. jún. 3. 12:09
Szerintetek a mackó sajtot lehet enni az 1. szakaszban? :O
2008. máj. 20. 08:25
kicsit javítanék....nem 12 hanem 2 hónap alatt ment le 10 kg.
410. Studio64 (válaszként erre: 406. - 22f56b42c8)
2008. máj. 20. 08:24

Csajok nem vagytok egyszerűek.Már előre nézegetem a fórumot, mondjuk picit sajnálom, hogy nem vagytok annyira aktív résztvevők.Remélem mire belekezdek a fogyiba már mindenki idegyűlik, hiszen akkor már jövő nyár elejére fogunk készülődni.Jelenleg babát várom, és úgy tervezem, hogy még a kiinduló súlyom alá szeretnék fogyni, hiszen a dohányzás elhagyása miatt már teherbeesés előtt felugrott 7 kg.

Régen én elkezdtem atkinsozni, legalábbis nagyon hasonlított rá, mert az egy saját találmány volt.

A szilvesztei tükör előtt elsírás után 67 kg-ról 12 hónap alatt sikerült lefogynom 57-re.Én is alig hittem el, hiszen görög salit ettem mindenféle fini husival és elmaradt a jól megszokott üzleti ice tea és mellé a nasi a pisztácia.Hááát igen.Ha jól emlékszem alig mozogtam a kutyámmal mentem ki ütemes sétákat tartottam, de azt hiszem, hogy újra elkezdem az általam kreált kis diétát.azért valjuk be kisértetiesen hasonlít az atkins arra ami én műveltem.

Kiváncsi lennék, hogyha ezt követném kb milyen ütemben olvadnak a kg-k?

Tuti, hogy babázás után minden másnap be kell majd a bőröm miatt iktatni elliptikus trainert de nem baj, legalább jobb lessz az állóképességem.

Várom a válaszaitokat!!!!

És gratula a fogyásatokhoz, ilyenkor új lélek születik :o) ÍÍÍÍÍgy tovább......

2008. máj. 15. 19:18

Sziasztok! :)

Én sokat atkinsenztem régen de mostanában már szinte nem eszem hust, nem kivániom. szerintetek igy is lahat atkinsezni hogy nem eszem hust??? :O

2008. márc. 3. 13:43
Sziasztok! Füge, erőt adsz! Holnaptól (mindig holnaptól :-) ) én is elkezdem! Nekem 25 kg-ot kellene leadnom! Minden tanácsot szívesen veszek, kérlek írd meg, hogyan érted el ezt a bámulatos eredményt!
407. 92e4dd22b7 (válaszként erre: 406. - 22f56b42c8)
2008. jan. 11. 17:04

Szia!

Tudnál nekem segíteni a kezdésben? Te miket ettél?

2008. jan. 10. 14:19

sziasztok:)

én uj vagyok ezen a fórumon, nem ugy mint atkins rajongó:) ez a 9. hónapja, hogy atkins diétázom, eddig 31 kilótol sikerült megszabadulnom:) ami amugy nem nagy szám de nálam aki imádtam enni( ami sajnos meg is láccott rajtam, ) nagy teljesitmény. Még nagyon messze van a vége, és reménykedem:) hogy végül sikerül. Töredelmesen bevallom , az elején nem tornáztam, csak hetente 3 szor eljártam sétálni. Az elmult 2 hónapban kezdtem el lépcsőzőgépet használni ami pár nap után abszolut nem fárasztó... hamar hozzászoktam:) pedig én voltam a lustaság borzalmas mintapéldánya , mégis megkedveltem ezt a mozgást. Annyira nem vagyok hajlandó tulterhelni magam mint ezek a gerkőcök a nagy fogyásban... nem hiányzik hogy miközben kiköpöm a tüdőmet még szivrohamot is kapjak...ha mmajd lefogytam akkortol akarok eljárni majd futni, addig viszont marad a lépcső, és a környezetet is megkimélem a borzasztó látványomtol:D ha van kérdésetek csak nyugottan:)

2007. dec. 17. 10:04

Sziasztok!


Új vagyok és a kezdetekhez szeretnék segítséget kérni. Sajnos kb 30 kg-t szeretnék lefogyni.

2007. szept. 15. 15:07

Sziasztok!!!

Én igazából ma kezdtem el az Atkins-t és szeretnék érdeklődni, hogy eddig kinek, hogy használt és mennyit adott le, mennyi idő alatt... Tudom hogy ez mindenkinek változó, engem mégis nagyon érdekelne! Nincs rajtam túl sok felesleg de azért egy 10-est jó lenne leadni vagy egy kicsit többet mert én úgy érezném jól magam! Előre is köszönöm annak aki válaszol nekem!

2007. aug. 3. 21:33

Ígértem a menüt: (ameddig az időm engedi leírom)


Hétfő:

R: 2 tojásos rántotta; 2 vélókony szelet trappista sajt

E: 150g zöldsaláta, grillezett borjúszelet

V:csmell főzve és fűszerezve, 150g zöld saláta, 5 olivabogyó, 3-5 dkg feta

Nass: 8 dkg sonka


Kedd:

R:sonka tormakrémmel, 50 g nyers ubi, 2 szelet pari

E:grillcsire egész combja, 1/2 csésze ubi, 1 teáscsésze z. saláta fűszeres olivaolajjal

V: vajban sült pulykamell, csikerkegomával(4-5 fej), 1 teáscsésze z saláta és olivaolaj

Nass:8 dkg ch szegény sajt


Szerda:

R:Tonhalkrém(majonéz, tonhal cukormentes, 1/2 citromleve, 100 g zöldsaláta)

E:pulykafasírt(20 dkg hús, 1 tojás,fűszer és olajban sütni)+ 50g ubi,2 koktélpari,100g zsaláta,50 g sajt + olivaolajjal összedolgozva

V:sült csmell, 100 g zöldsaláta + 2 ek tejföl

Nass:50g sonka,10 szem olivabogyó


Csütörtök:

R:2 tojásos rántotta+reszelt sajt

E:cézársali

V:pulyka nyárson, 4-5 gombafej, 100g brokkoli párolva,100 g zöldsali olivaolajjal

Nass: majonézes sonka 3 szelet


Péntek:

R:2 sz pari, 80 g sonka,50 g kemény sajt

E: sült tengeri hal, görögsali paradicsom nélkül

V: 1/4 grillcsirke,100 g zsaláta kevés majonézzel

Nass: 30 g kemény sajt piritott sonkával


Szombat:

R: hideg sült pulyka, kevés tejföl, 100 g saláta,4g reszelt sajt

E: levesben főtt szárnyas, tormakrém,100 g brokkoli, karfiol,100 g zsaláta

V: sült hal+100 g saláta +2 koktélpari+olivaolaj

Nass:50 g sonka


Vasárnap:

R: 80 g sült sonka,50 g sajt,50 g ubi

E:spenótkrém(100 g nyers spenót+2 kanál tejszín), grillezett marha

V: tengeri hal 2 szelet, 200 g sali+majonéz, 5 olivabogyó, 50 g ubi

Nass: 30 g kemény sajt


a másik hét ennek a variációja, csak a nassban bele tett ilyet:

pl:

1 főtt tojás+50 g sonka

8 szem olivabogyó

1 főtt tojás+5 szem olivabogyó


Van 40 g-os hét is, de még senki sem tart ott, így most nem fáradozom vele.

Szerintem egész jó

Kicsit furcsállom a sok sajtot. Bár most itt a zöldségi elég sok. Talán ez fontos is, hogy együk.


Jó étvágyat mindenkinek hozzá. Remélem segítségetekre van.

402. dzsozi
2007. júl. 12. 13:44

Sziasztok!

A felkészülés lépései a sikeres Atkins diétához. Nekem beválik, gondoltam megosztom veletek!

Az átállás előtt ajánlatos, fokozatos, néhány napos szoktatási rendet tartani. Így nem hírtelen kezdi meg az új életmódot, és nem sokkolja túlzottan a szervezetét.

Szilárd elhatározás. E nélkül semmi nem megy! Ezután, jöhet az alapos orvosi vizsgálat, vérképpel, és vizeletvizsgálattal. Ez több szempontból is fontos. Először is, hogy tisztába legyen saját állapotával. Az évi egy vér-, és vizeletvizsgálat amúgy is ajánlatos mindenkinek. Most viszont segít felmérni, hogy milyen változások mennek Önben végbe a program során. Akiknek például magas a (rossz) koleszterin szintjük, össze tudják hasonlítani hat-nyolc hét múlva egy újabb vizsgálati eredménnyel. Nagyon sok ember nincs is tisztában azzal, hogy esetleg nem kielégítők vagy rosszak a koleszterin és a triglicerid eredményeik.

2007. máj. 23. 13:03
Én 5 éve találtam az egyik újságban egy fogyókúrás mellékletet: 1hét-mínusz 5kiló by Rubint Réka, azóta megtudtam h ezt nevezik Atkins-diétának. Az 5kilót le is adtam, és azt azóta sem szedtem vissza.Az akkori másik 5kiló feleslegemet nem ezzel a módszerrel adtam le, és az vissza is jött, most a level-lel próbálok megszabadulni tőle.
400. zse pi (válaszként erre: 399. - 9778ca1817)
2007. ápr. 15. 10:52

ööö, ez most kritika?


Szerintem az elhízás, a kövérség sem valami egészséges. Sőt a koplalásos fogyókúra sem!!!


Inkább egyen az ember zsírt, húsokat, és fogyjon tőle, minthogy elhízott legyen...

De ez az én véleményem.

Amúgy csak az első szakasz "zsíros". Én már másfél éve atkins szerint élek, és jóval több zöldséget eszem, mint azelőtt...

Nagyon nagy tévhit, hogy az atkins az zsírdiéta. Csak utánna kell olvasni.

2007. ápr. 5. 16:50
Atkins.. hát az valami csodálatos...!!(egy kolléganőmtől hallottam) nem szabad szénhidrátot enni, illetve nagyon minimálisat, tehát gabonafélék nuku, zöldségek, gyümölcsök szintén,(ill nagyon keveset) viszont számolatlanul lehet tábla szalonnákat jó zsíros cupákokat enni, vajat, zsírt majszolni, vodkát hörpölgetni és még tudomisén mit...szóval ez egy nagggyonnn jó és egészséges diéta....:)))
398. Pofi (válaszként erre: 397. - Babi83)
2007. márc. 12. 15:43

Nem akarlak elkeseríteni, de fokozatosan veheted vissza az étrendedbe a kajákat, egy úgynevezett szénhidrátlétra alapján.

Eszerint aelső 2 hét bevezető

Utána fokozatosan hetente 5-10gr emelve a ch-t:

1, több saláta

2, túrósajtok, sajtok

3, olajos magvak

4, bogyós gyümölcsök

5, bor

6, hüvelyesek

7, más gyümölcsök

8, keményítőtartalmú zöldségek

9, őröletlen gabona

szerintem ha ide eljutsz, megpróbálhatod beiktatni a mézet.


A jó hír, hogy a méz sokáig eláll :)

397. babi83 (válaszként erre: 396. - Pofi)
2007. márc. 12. 15:30
Au, hát ez rosz hír, most vásároltam be, és két hét múlva a másodikban már lehet?
396. Pofi (válaszként erre: 395. - Babi83)
2007. márc. 12. 15:27

Szia!


Sajnos a mézet egy időre ajánlatos elfelejtened.

Csak az édesítőszer a megengedett.

395. babi83
2007. márc. 12. 15:23

Sziasztok!

ma kezdtem Atkinsezni, most ismerkedek vele, még nem csináltam.

Már volna is egy kérdésem, hátha kapok választ: mostanában mézes teát szoktam inni, akkor most ez is tilos?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook