Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kinder tojás figura gyűjtők ide! :-) fórum

Kinder tojás figura gyűjtők ide! :-) (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5
2015. febr. 15. 20:42

Sziasztok!


Én a Csingilinges tündérkéket gyűjtöm és van egy felesleges Csingilingem.


[link]


Bárkinek szívesen odaadom, Miskolcon személyesen vagy postán elküldve. Cserébe én kérem: Szivárvány, Gida, Zúzmara vagy Zarinát.


zsofle14@gmail.com


Előre is köszönöm! :)

2015. febr. 10. 17:49

Sziasztok!

Elég sok kinder tojás figuráink vannak.Kérésre küldök képet.

137. matai
2014. dec. 27. 16:23

Sziasztok!



Az alábbi figurákat cserélném funnyversary figurákra, vagy akár el is adnám őket:


[link]



Az alábbi figurákat keresem:


[link]

136. Kivico
2014. okt. 14. 20:50

Sziasztok!

Lenne egy eladó kinder figura gyűjteményem. Rengeteg darab, figurák, ólom figurák, város, hozzátartozó városlakó ólomfigurák, ólom figura sorok, illetve összerakós kinder játékok is. Akit érdekel, írjon rám az alábbi e-mail címemre: fittfej@gmail.com és akkor küldök képet, ár megegyezés tárgyát képzi.

2014. okt. 10. 21:49

Sziasztok!

Cserére ajánlok Barbie figurákat: 2db filmsztár, 1db teniszező, 1db szakács. Papírral együtt tudom őket adni.

Amire nekem szükségem lenne értük: baywatchos, rock sztár és festő, nekem nem szükséges a papír hozzá.

134. Tati21
2014. júl. 28. 13:51

A Mickey egeres sorozatból elcserélném a focis Mickey egeret lány kacsára, Daisy-re.

A Barbie-s sorozatból a piros ruhás lányt cserélném a szürke ruhás Barbie-ra vagy a kék balerina Barbie-ra vagy a Baywatch-os Barbie-ra.


A cserét postai úton tudom megoldani.


Kérlek privátba írjatok! Köszi!

133. vitya71
2014. júl. 17. 22:17
Sziasztok!van egy 10-12 ezres gyüjteményem és eladnám,de csak egyszerre az egészet.Csak komoly érdeklödök irjanak.
132. puci930
2014. júl. 7. 12:25

Sziasztok!


Kinder hercegnőket keresek.

Akinek van írjon privátban! Köszi!

131. Tati21
2014. júl. 4. 16:07

A Mickey egeres sorozatból elcserélném a focis Mickey egeret lány kacsára, Daisy-re. A cserét postai úton tudom megoldani.


Kérlek privátba írjatok! Köszi!

130. youlcsi
2014. jún. 26. 09:43
kidobom, ha nem kell senkinek...
129. youlcsi
2014. jún. 24. 10:51

sziasztok!

van egy kisebb zacskónyi kinder alkatrészem. mindenféle, régi, új, kerekek, alapok, kezek, lábak, szárnyak, stb... tehát tényleg mindféle.


szívesen megválnék tőlük, hátha valakinek szintén vannak ilyen hiányos darabjai ;)

2014. jún. 12. 23:01
Tudok adni spáros matricákat kinder figurát kérnék helyette.
2014. máj. 29. 19:07

Sziasztok,


keresem a Mickey sorozatból a kék sapkás kacsát és a baby ázsiai állatok sorból a tigrist.


Csere /eladó:


gitáros Barbie

Pete hokis

zöld sapkás kacsa

baby fekete párduc

rózsaszín póni karkötő

kék póni lakat


terez.marton@gmail.com

126. Nanda (válaszként erre: 125. - Freebirds)
2014. máj. 26. 15:41
Igen az van meg nekünk.
2014. máj. 26. 13:53

A Szépség és a Szörnyetegből a hercegnő. Ő a Bell.

Sárga ruhás a haja kiengedve de a feje búbján van egy kis konyt sárga szalaggal körben.

124. Nanda (válaszként erre: 123. - Freebirds)
2014. máj. 26. 11:02
Melyikül Bell?
2014. máj. 24. 17:21
Sziasztok! A kinder tojás hercegnős sorozatból keresem BELL-t cserébe van Jázmin és Aranyhaj figuráim. A válaszokat előre is köszönöm! Kizarólag a kinder tojás kollekciós hercegnőt keresem.
2014. máj. 20. 21:29

Sziasztok,


a baby ázsiai sorból keresem a kis tigrist.

Cserébe van rózsaszín póni karkötő, kék póni lakat, fekete párduc baby.


terez.marton@gmail.com

2014. máj. 13. 17:06

Sziasztok!


Szeretne még vki törpöket és jégvarázsos figurákat cserélni?

Minket érdekelne:-)

120. Andicia0906 (válaszként erre: 112. - Alii)
2014. máj. 6. 18:23
Hogyan?
2014. máj. 6. 16:15

Sziasztok!

A Mickey egér és barátaiból Donald kacsát, Minnie-t, Disney hercegnőkből Jázmint, lila búgócsigát,narancssárga ecsetes figurát, felnőtt natoonsból tigrist, struccot és kacsacsőrű emlőst cserélnék natoons bébi krokodilra, kengurura vagy tigrisre illetve az eggyel korábbi artic animals natoons kölykökből pingvinre, fókára, szarvasra, rozmárra és jegesmacira. Akár meg is vásárolnám ezeket az állatkákat.

Akit érdekel, priviben írjon lécci.

118. Adri06
2014. máj. 1. 19:26

Sziasztok!

Walt Disney herecegnős sorozatból keresem Bellét (elsősorban), Arielt és Hófehérkét. Tudom érte adni Jázmin hercegnőt ebből a sorozatból, valamint Hupikék Törpikékből: Ügyifogyit, Törpillát. Ezen felül vannak még törpdominóim, és sparos matricáim: dzsungeles, óceános, Mo. mániás és hegymániás, + még a pennys Mi Földünkből is van. Egy figura=5 matrica, vagy 1 dominó, v. 1 törpfigura v. az az 1 hercegnő. Személyes átvétel érdekel, M3 metro vonalánál! ;) Írjatok bátran privátban! :)

117. Adri06 (válaszként erre: 101. - Kinder07)
2014. máj. 1. 14:30

Szia! Megvan még Belle? Tudnám érte adni Jázmint!

Üdv: Adri

116. Adri06
2014. máj. 1. 14:26
Sziasztok! Walt Disney herecegnős sorozatból keresem Bellét (elsősorban), Arielt és Hófehérkét. Tudom érte adni Jázmin hercegnőt ebből a sorozatból, valamint Hupikék Törpikékből: Okoskát, Törpillát, de vannak még törpdominóim, és sparos matricáim: dzsungeles, óceános, Mo. mániás és hegymániás, + még a pennys Mi Földünkből is van. Egy figura=5 matrica, vagy 1 dominó, v. 1 törpfigura v. az az 1 hercegnő. Személyes átvétel érdekel, M3 metro vonalánál! ;) Írjatok bátran privátban! :)
2014. ápr. 26. 11:55

keresek goofy figurát, cserébe szinte bármelyik másik fugurából tudok adni.

akit érdekel légyszi ide írjon:

hitchins1@gmail.com

2014. ápr. 24. 19:39

Sziasztok!


A Mickey és barátai sorozatól cserélnénk Donald,

Dagobert és jéghokis figurát kék és zöld ruhás gördeszkás kacsára.


Az új Zaini Hófehérke sorozatól herceg és öreg király figurát cserélnénk királyné, vagy törpe figurára.


Julianus

2014. ápr. 22. 12:03

Szia!


Arra gondolsz, hogy a simákat a kézzel festettektől? :)

112. Alii
2014. ápr. 21. 12:49

Sziasztok!

Először írok ide, de már párszor olvasgattam ezt a fórumot. :) Ti tudjátok, hogyan lehet megkülönböztetni az általános tojást a "minden 5.", azaz a különleges tojástól? :) Én rájöttem a trükkre. ;)

2014. ápr. 17. 18:34

Sziasztok újra remélem utolsó felvonás :) már csak 1 hiányzik a mickey egér és barátaiból

Csere tárgyaim: -focizó mickey egér, vagy kék pulcsis gördeszkás kiskacsa (papírral)mindkettő, nekem lényegtelen a papír!!

Amit keresek: -zöld pulcsis gördeszkás kiskacsa

amennyiben valakinek ez a típusú csere variáció megfelel az kérem a kica7@freemail.hu e mail címemre írjon.

ha lehetséges postai úton cserélnék.Melinda.

110. Tati21
2014. ápr. 14. 23:19

Kinder Hercegnő sorozatból Hamupipőkét cserélném az alábbi Barbie valamelyikére: úszós, doktornő, balerina, piros ruhás, teniszező


A cserét csak postai úton tudom megoldani.

Privátba írjatok vagy az orka21.21(kukac)gmail.com-ra. Köszi!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook