Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hisztis pasik fórum

Hisztis pasik (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. máj. 28. 17:28
Az én pasim is rendkívüli módon hisztis. Mivel abszolút felelőtlen is, ebből fakadóan sok kellemetlensége adódott már, és persze mindenért én voltam a bűnös.. Akkor tud nagyon kiborulni, ha valamilyen ellentmondásba keveredik, és szembesítem vele, olyankor ő is ezt a megfordítós módszert alkalmazza ill. alkalmazná, vagy rosszabb esetben mindent a fejemhez vágva, vádaskodva, szépen, arrogánsan leordítja a fejemet.. Úgyhogy lassan búcsút is veszek tőle..
2011. máj. 28. 14:19
egy csomó hisztis pasi van...csak átfordítják a nőkre..csomószor besírnak...
67. hanna_hanna (válaszként erre: 1. - 53b2c7c315)
2009. nov. 6. 08:02
Fúúú, tudnék mesélni a párom hisztijeiről... :DDD Pláne ha beteg, olyan nyűgös mint egy gyerek. Ja, és természetesen én vagyok az oka egy sima megfázásnak is - amibe épp aktuálisan bele akar halni :D -, mert "nem vigyáztam rá". :DD Annyira mókás, mikor egy meglett férfi nyűglődik. :D
2009. okt. 27. 12:35

Múltkor kivettem a könyvtárból egy könyvet, mert izgalmasnak tűnt a címe (A nehéz ember). Vicces is volt egy ideig, de sok okosságot nem mondott, így végig se olvastam. Arról szólt (vagy akart szólni), hogy hiába nehéz eset a szerelmünk, hiába keseríti meg sokszor az életünket, akkor is ragaszkodunk hozzá valamiért.


Ez nagyon poénosan le volt írni, úgy emlékeztem, hogy be is gépeltem... de nem találom. Ha esetleg mégis meglesz, begépelem.

65. nalkahaj (válaszként erre: 60. - 656f03db60)
2009. okt. 27. 01:14

Ha nem fogadja el a segítséged, hát nem... nem erőszak a disznótor, ahogy mondani szokás; szerintem a párodnak tudnia kell mi okozhatja ezt;lehet, h csak szimplán szeret mindent maga csinálni a kedves anyuka, vagy úgy van vele, mint az én nagyim, aki megmondta, h addig nem fogad el segítséget, míg 1 teát meg tud főzni magának; majd ő szépen elrendezi a kis dolgait, mert nem akar semelyikünk nyakába akaszkodni, inkább segít amíg tud, meg megcsinál mindent egyedül...

Vannak olyan idősek, akik nem akarnak teherré válni a környezetüknek; lehet, h a kedves anyóspajti is ilyen.

64. nalkahaj (válaszként erre: 58. - Princildi)
2009. okt. 27. 01:06

Ne hibáztasd magad emiatt, örülj, h túl vagy rajta, az ilyenek sajnos tudják hogy vegyenek le a lábadról, csak utána pokollá teszik az életed sajnos. Párom húgának 5 évig volt 1 olyan pasija, aki jóformán még a legyet is röptében, és nem zavartatta magát, h amúgy van barátnője, és tudja mit csinál, aztán mikor megunta a lány ezt az egész huzavonát és végleg szakított vele (bár ez már a sokadik szakításuk volt) a srác elkezdte zaklatni, de ilyen nagyon durván... meg, h menjen vissza hozzá, stb... mert neki kell vki, akit elővehet a tarsolyból bármikor, amúgy meg pofátlanul megy amerre lát, meg dug, akit tud, bezzeg ha a lánynak nem tetszik vmi, és meg meri említeni az aztán az égbekiáltó bűn... a legjobb az ilyet elkerülni, vagy a lehető leghamarabb megszabadulni tőle;legalábbis sztem.

És hidd el találni fogsz 1 normális, neked való pasit, aki tényleg szeret, meg odafigyel és miegymás.

nem is tudom ki mondta, h "ahhoz hogy az ember értékelni tudja a jót, előbb meg kell tapasztalnia a rosszat" ... vedd úgy, h neked megvolt a rossz, mostmár jöhet a jó is:) Én azért sok sikert kívánok hozzá, csak ne add fel:)

63. 53b2c7c315 (válaszként erre: 61. - Tacsi87)
2009. okt. 26. 15:57
Az enyém is ezt csinálja feszt. Tényleg jó lenne eltanulni tőlük ezt a trükköt.
62. Csigusz 79 (válaszként erre: 61. - Tacsi87)
2009. okt. 26. 14:04

Ilyen öblítős dolog már nálunk is volt :)))))


Meg igen,ugy csinálják hogy te érezd magad rosszul,és még bocsánatot is kérsz,ezt tényleg tanulni kell :DD

2009. okt. 26. 13:52

Az enyémnek milliónyi oka van hisztizni(legalábbis ő így gondolja).Utoljára azzal borított ki,hogy azt mondta ne használjak annyi öblítőt,mert "büdösek" lesznek tőle a ruhák.Hiába magyaráztam neki,hogy azért van az öblítő,hogy illatosítson...:D

Egyébként hogy csinálják szerintetek azt,hogy mikor tudod hogy neked van igazad,valahogy megfordítják,hogy a végén frankón te érzed magad hibásnak(és még bocsánatot is kérsz...)?Jó lenne megtanulni,és ellenük fordítani a "fegyverüket".:D

60. 656f03db60 (válaszként erre: 57. - 5a5c6c6a02)
2009. okt. 26. 12:39
A problémám csak annyi vele, hogy más reakciói miatt sem tudok rajta kiigazodni. Kedvel engem vagy sem? :( Nyilván szeretnénk jó viszonyban lenni a párunk családjával. De már igyekszem ráhagyni a dolgot. Csak nem szeretném, ha a Párom szenvedne emiatt, mert Őt érinti a leginkább.
2009. okt. 26. 11:29
Nincs hisztis pasi-csak kimerült pasi...:)
58. princildi (válaszként erre: 56. - Nalkahaj)
2009. okt. 26. 11:27
Igazad van és végül is jobb, hogy nem alakult olyan komollyá a kapcsolat, ahogy azt ő a legelején hangoztatta fennen, mennyire ilyenek a szándékai. Még a kacsóimat is megkérte a 3. randin! Namost ehhez képest ezután enyhén szólva elhanyagolt, de nem is ez a legdühítőbb. Hanem az, hogy amikor ezt szóvá tettem többször, neki állt feljebb és ezekért a "kirohanásaimért" nem hajlandó folytatni velem. Tudnék mesélni, mennyi mindent megtettem érte, csak hálával tartozik "drága". Hülye voltam, megérdemlem...
57. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 46. - 656f03db60)
2009. okt. 25. 23:25
Akkor ne foglalkozz az anyjával, Benned megvan a jószándék mindig, ez a lényeg, ha nem él vele akkor az az Ő baja, sztem!ezért ne legyen lelkiismeret furdalásod! Ilyen, vannak ilyen anyósjelöltek! :) sőt még rosszabbak is!
56. nalkahaj (válaszként erre: 28. - Princildi)
2009. okt. 25. 22:29

Sajnos vannak ilyenek... :S bezzeg, ha fordított helyzet van, és te tojsz rá magasról, akkor aztán rögtön vérig van sértve, meg te mégis hogy képzeled azt, h nem számolsz be mindenről, biztos vmi simli van a dologban, stb...

nem tudom mennyi ideig voltatok együtt, de sztem jobb ha az ilyen összeférhetetlenség minél hamarabb kiderül,még akkor is, ha beleesett az illetőbe az ember lánya, mert az idők folyamán egyre csak romlik a helyzet, és a végén az őrületbe kerget... bár sosem lehet teljesen általánosítani, de nekem ez a tapasztalatom.

2009. okt. 25. 22:22
szóval nálunk vagy én főzök, és nincs beleszólás, vagy ő, de addig be se megyek míg kész nincs a kaja, és rendet nem tett, mert pillanatok alatt képes bármilyen rendet katasztrófaövezetté alakítani akár egyszerű dolog kedvéért is... még nem jöttem rá hogyan csinálja, de ha valaki tudja szóljon XD
54. nalkahaj (válaszként erre: 27. - 53b2c7c315)
2009. okt. 25. 22:18
hát kb... látod, én pl már csak kés közelébe sem engedem a párom, csak úgy, ha én nem látom, mert különben frászt kapok... XD képes majd centi vastag szeleteket vágni a szalámiból pl, ami így nem igazán tart sokáig, de persze múltkoriban mikor szeleteltem (amúgy is mindig vékony szeleteket vágok) megszólal a lelkem, hogy nem tudnék-e vékonyabbat vágni, mert még nem pont olyan, mint az előre csomagolt... meglepő módon közöltem a drágával, h ha nem tetszik csinálja jobban, persze ilyenkor, ha jól megmutatja tuti, h elvágja az ujját vagy vmi hasonló "katasztrófa" történik és pillanatokon belül abbahagyja, úgyhogy nem sűrűn próbálkozik... de hát pasi, mit várjunk XD
53. 53b2c7c315 (válaszként erre: 52. - 656f03db60)
2009. okt. 25. 19:48

Én nem sokáig, de ők már 3,5 éve tolerálják egymást. :-D

Mondjuk nálam alap, hogy semmilyen jelszót nem adok meg senkinek.

52. 656f03db60 (válaszként erre: 49. - 53b2c7c315)
2009. okt. 25. 19:26
Aha, csak te meddig tolerálnád, hogy a szeretett férfi hülyeségeket terjesszen, s zaklassa az ismerőseidet? Bele olvas a leveleidbe, és mivel az emberek változnak, ki tudja nem-e durvább dolgot is megtesz. Később meg jön a panaszkodás, hogy már az elején tenni kellett volna valamit.
2009. okt. 25. 17:44
A klimaxszos pasiknál nincs hisztisebb!!!!!
2009. okt. 25. 10:58
Sziasztok! Az én párom 25 éves, és a múltkor berágott valami miatt, és letiltotta a hoxát, sőt, ártatlan arccal mondta hogy ő nem érti miért nem nyílik meg az oldal... Persze pár nap után kiderült a turpisság, nem győzött bocsánatot kérni, és mentegetőzni... :D
49. 53b2c7c315 (válaszként erre: 48. - 656f03db60)
2009. okt. 25. 10:20
Ilyen szinten az összeset ott lehetne hagyni, mert mindegyiknek van olyan hülyesége, ami tutira bármelyik nőnél kiveri a biztosítékot.
2009. okt. 25. 07:43
Az ilyen férfiakat azonnal ott kell hagyni! Mert ennél csak rosszabb lesz!
47. 656f03db60 (válaszként erre: 36. - Csigusz 79)
2009. okt. 25. 07:39
Jó, de azért szerintem az nem akkora bűn, ha van némi természetes önbizalmuk. Nem egyenlő azzal, hogy mert rosszul érintette az, hogy kizáródott a beszélgetésből, ő mekkora egoista ember. Némely pasit rosszul érint, hogy kizárul a körből, más pedig például büszke arra, ha a kedvese is 'lehengerli' a beszélgetőtársakat. Akkor jobban kiakadnak, ha ez egy ismeretlen, de ami fontosabb, hogy pasi a másik!
46. 656f03db60 (válaszként erre: 25. - 5a5c6c6a02)
2009. okt. 25. 07:32

Nálam az a helyzet, hogy inkább csinál valami kinti melót, mintsem elmosogasson. DE ha olyan helyzet van, akkor megcsinálja. Rendszerető embernek ismertem meg, így nevelték.

De ha az édesanyja helyett elszeretnék mosogatni, mindig elhúz, hogy 'nem kell, majd az anyja megcsinálja...stb.' (Anyukája nem tudom miért ilyen, de nem igazán hagyja, hogy segítsek. Párom csak ismeri már őt.De ez más tészta...)

45. 656f03db60 (válaszként erre: 24. - 53b2c7c315)
2009. okt. 25. 07:28
Egyáltalán hogyan kezd egy nővel kapcsolatot, ha nem beszélhet vele? Szerintem ez tuti nem volt igaz.
44. 53b2c7c315 (válaszként erre: 43. - 5a5c6c6a02)
2009. okt. 25. 00:25
Igyekszem. :-)
2009. okt. 25. 00:21
majd fog, egy kicsit sztem tartsd még magad, bármennyire rossz
2009. okt. 25. 00:19
Én most már csakazért sem kérdezem meg.. már 8 napja nem beszéltünk és neki esze ágában sincs engem megkeresni. :-(
2009. okt. 25. 00:18
csinald ezt Te is egy ideig, hátha észreveszi magát!
2009. okt. 25. 00:17
az a baj, hogy ha nem kérdezed hogy van, mi van vele az a baj, ha megkérdezed akkor az a baj! most akkor találd ki, hogy mit akarnak valojában, sztem ok se tudják!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook