Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Akik interneten találtak társra.. fórum

Akik interneten találtak társra.. (beszélgetős fórum)


1 2
32. sariya
2009. okt. 29. 11:12
Hát úgy látom azért elég sokatoknak sikerült:D
2009. okt. 29. 07:46

Sziasztok!

Szintén zenész,a különbség annyi,h nem társkeresőn találtunk egymásra,hanem egy játék oldalon.Kicsivel több,mint 3 éve.Aug-ban volt 2 éve,h együtt élünk,és Az első közös babánkat várjuk(reméljük..).Bár nem volt egyszerű összeszokni,alkalmazkodni-ez tény..

2009. okt. 28. 11:20

Sziasztok!

szép napot!

29. sariya (válaszként erre: 28. - Istvan33)
2009. okt. 28. 09:49
Gratulálok:D
2009. okt. 27. 20:29

Sziasztok!


Mi is interneten ismerkedtünk meg 5 hónapja azóta a lány már a menyasszonyom és nagyon szerelmes vagyok belé végre megtaláltam a Nagy őT.

27. sariya (válaszként erre: 26. - 0bc15d9cef)
2009. okt. 27. 14:57
Ez azért megnyugatató:))
26. 0bc15d9cef (válaszként erre: 24. - Sariya)
2009. okt. 27. 13:59

ez normális. De ha csak a képek miatt...

Nekünk azért is jó, mert szerintem ha személyesen találkozom a férjemmel, nem adtam volna neki esélyt, mert abszolúte nem úgy néz ki, ahogy elképzeltem a nagy Ő-t.

Ehhez képest tényleg Ő. Csak nem úgy néz ki:)))

2009. okt. 27. 09:18
Én is a neten ismerkedtem meg a férjemmel! Csodálatos férfi, úgy érzem, rá vártam egész életemben! 2004-ben találkoztunk, 2005-ben esküvő. 2006-ban első gyermek, most pedig a második babánkat várjuk!
24. sariya
2009. okt. 26. 13:12
Hát én még mindig félek és vergődök..
2009. okt. 26. 09:38
Sziasztok! Megírná nekem valaki priviben, hogy melyik oldalon érdemes próbálkozni?:-)
2009. okt. 26. 09:30

Jó reggelt!

nincs kedve valamkinek beszélgetni..erről-arról?

Szép napot!!!

2009. okt. 25. 12:10
én is neten ismertem meg.Sőt még most is ismerkedünk.Az biztos,hogy nem egy egyszerű kapcsolat mert az illető is kötött meg én is.De az biztos,hogy az életben nem voltam ennyire öszinte senkihez mint ő hozzá és ez viszont is igaz.Már volt egy személyes találkozásunk ami nagyon jól sikerült.Hogy mi lesz a folytatása azt most jelenleg úgy érzem,hogy az idő fogja eldönteni.
2009. okt. 25. 12:08

Tény, hogy rengeteg selejt fazon keres társat, de kis szerencsével ki lehet fogni...Mielőtt megtaláltam a mostani páromat...volt egy srác aki külföldön dolgozott.Két hónapig msn-en beszéltünk vártam őt...haza jött találkoztunk...tetszettünk egymásnak...úgy nézett ki oks minden.Eltöltöttünk egy hetet együtt ő vissza ment dolgozni én itthol maradtam....abban a reményben, hogy végre megtaláltam...sőt mikor elköszöntünk...azt hittem micsoda nagy szerelem...és 2 hét múlva msn-be közölte a távolság miatt nem ok..a dolog. És végül kinyögte...összejött valaki mással persze virtuálisan....azóta is együtt vannak...persze a pasi azóta közelebb jött most Németországba dolgozik....mit ne mondjak egy rondább nőt választott és fiatalabbat de sebaj...szinte azonos, időben találtuk meg mindketten a párunkat.

De tudom jobb így!!! Szóval csalódni is lehet az tény!

2009. okt. 25. 11:59

Sziasztok!

Én 2008.09.31.-én ismertem meg a páromat a neten.

2nap intenzív msn ezés után,találkoztunk.ő budapesti én Debreceni vagyok.Találkoztunk, és azóta is együtt élünk.nem futottunk felesleges köröket,szimpatikusak voltunk egymásnak és itt maradtam.kellett egy kis idő az összecsiszolódásra,de ha más módon ismerkedünk meg akkor is kell idő az összeszokásra. de én amíg megtaláltam a párom,elég sokat csalódtam,az internetes társkereső oldalakon nagyon sok a szélhámos.Tehát amikor én megtaláltam a páromat, pont akkor akartam abbahagyni a társkeresést az interneten.És amikor összejöttem a mostani párommal utólag néhánya kerestek telefonon akik, nem jelentkeztek azelőtt valamiért,akiket szintén így ismertem meg....de mondtam már késő....mert megtaláltam akit kerestem.bárkinek csak ajánlani tudom a netes ismerkedést,de azért nagyon vigyázni kell!! Azt hiszem nekem szerencsém volt.

18. Bcicus (válaszként erre: 17. - 673567bc24)
2009. okt. 24. 19:59
Én annó kiváncsiságból regeltem több ilyenre. Annyi nyomroék emberet (fizikai vagy lelki értelemben) én még nem láttam sehol) mint ezeken, neteséges volt az egész, nyilván egy egy kivétel akad de a legtöbb az viccnek is rossz.
17. 673567bc24 (válaszként erre: 16. - Bcicus)
2009. okt. 24. 19:49
nem vicc,én is ott találtam pasit magamnak!Az már mellékes,hogy bizonyos dolgok miatt nem jött össze,de lehet találni normálisat!Sőt,a leggyönyörűbb lelkű férfit találtam meg,akit valaha ismertem! :)
16. Bcicus
2009. okt. 24. 19:48

Mi is neten ismerkedtünk meg. Nem társkeresőn, mert az szerintem egy vicc.

Egy fórumon kedtünk el beszélgetni egyiknk sem akart komoly kapcsolatot, mert mindegyikünk nek volt valakie, csak egy kis szexet, de egymásba szerettünk, ennek már több mint 4 éve azóta együtt vagyunk, összeköltöztünk, több mint 1 éve, babát is szerettünk volna, de az nem jött össze, de erről nem e net tehet. Én sem hittem volna, hogy valaha a neten fogom megtalálni a párom.

15. szimba (válaszként erre: 2. - Csutika100)
2009. okt. 24. 19:15
Szintén. :-)
2009. okt. 24. 19:13
Mi lassan 6 éve találkoztunk, kb 1 hét levelezés után. 10 hónap után összeköltöztünk, majd esküvő, és jöttek a gyerekek.
13. Judy24
2009. okt. 24. 19:02
Mi is a neten ismerkedtünk meg, láttunk egymásról képet is, de hát az néha csalós. De nálunk véletlen volt a találkozás (pont telcsin beszéltünk, szóba jött, hogy megyek a pékségbe és ő odajött). Szerelem volt első látásra. Kicsit több mint egy éve vagyunk együtt (bár mi ezt sokkal többnek érezzük, mert egy hullámhosszon vagyunk az eleje óta) és decemberre várjuk a babát is.:-)
12. Berillke (válaszként erre: 9. - Sariya)
2009. okt. 24. 19:01

sztem mindenkiben ott van a félsz, de egy próbát megér, nem?

mit veszítesz? semmit!

2009. okt. 24. 18:54

Mi is a neten találtunk egymásra,nagyon gázosan indult és egy nagy szerelem lett belőle!

Azért a fotók nem megbizhatóak,van aki nem fotógén,majd az első találkozás úgyis megoldja ezt a problémát!

Mi nem füztünk sokat az első randihoz..

Én azt gondoltam kicsit lökött ,ő meg csak.."azt akarta".A sors mégis másképp döntött.

Nagyon örülök,hogy volt merszem találkozni vele!-Ő volt a második akit személyesen megismertem!

2009. okt. 24. 18:41

Mi 1,5 éve vagyunk együtt, elfogadta a lányomat is és novemberben megszületik a közös babánk.

először leveztünk, majd telefonon is beszéltünk,(nagyon kellemes hangja volt a telefonban, azóta is ha telcsin hív mindig eszembe jutnak azok a beszélgetések:)) utána találkoztunk csak.Az első találkozás után 4 hónappal össze is költöztünk.

szerintem semmi baj a netes társkereséssel, de azért nem árt az óvatosság.

2009. okt. 24. 18:39
Azért a kérdésem,mert megismerkedtem vkivel neten,de nem társkereső oldalon.nagyon sokat beszélgettünk..úgy érzem rengeteget adtunk egymásnak lelkileg,és nagyon közel érzem magamhoz.Nagyon jól kijövünk és megértjük egymást.DE..sajnos távolság miatt nem tudunk még találkozni.Telefonon beszéltünk,és jó volt.Képeket küldött magáról,de kb mindegyiken máshogy néz ki..az egyiken tetszik,a másikon már nem..ÉS félek..h mi lesz ha találkozunk majd és nem fog tetszeni amit látok..
8. Berillke (válaszként erre: 7. - 0bc15d9cef)
2009. okt. 24. 18:35

Igen, én is megerősítem az utolsó állítást és kétszer aláhúzom!

Fontos, hogy ne hónapokig húzódjon az első találkozás időpontja.

2009. okt. 24. 18:32

Boldog házasság, (eddig) egy gyerek.

Részletek? Ő kb. 2 éve regisztrált, találkozott néhány hölggyel, már letett a dologról, mikor én írtam neki (én 3 nappal előtte regisztráltam).

10 nap intenzív levelezés után találkoztunk, egyértelmű volt a folytatás. Két hónap múlva megkérte a kezem, az első találkozáshoz képest 9 hónap múlva volt az esküvő.


Alapvetően az internetes társkeresés sem más mint a többi, csak záros határidővel személyesen találkozni kell, hogy ne egy elképzelt vkivel levelezzen az ember.

2009. okt. 24. 18:30
Mi pedig 4 éve vagyunk együtt, szintén interneten ismerkedtünk meg. Azóta is lángol a szerelem :-)))
2009. okt. 24. 18:28
4,5 éve együtt vagyunk, szintén netes társkereső útján ismertük meg egymást
2009. okt. 24. 18:23
KÉrhetek részleteket??:)MÁrmint a megismerkedésról,meg az első tlálkozásról..mi meddig,hogyan..:)
2009. okt. 24. 18:21
Házasság, 2 gyerek. :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook