Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Derékből fogyni azaz izmot varázsolni hogy lehet?+alhas.Ötletek? fórum

Derékből fogyni azaz izmot varázsolni hogy lehet?+alhas.Ötletek? (beszélgetős fórum)


2009. okt. 24. 16:42
Köszönöm a válaszokat!!!
2009. okt. 24. 15:43

Helyi fogyás nincs sajnos, tehát általában fogsz mindenhonnan fogsz fogyni, nem csak a csípődről. Amúgy Rubint Réka dvdinek popsi részaiben van pár csípő gyakorlat.

Én is inkább combos vagyok és szép lassan elindult onnét is!!

2009. okt. 24. 15:06
Czanik Balázs: Capoeira aerobikja segíthet. Tuti derék zsír gyilkos. Nekem bejött, ezért merem ajánlani:))..ez segít..a többi testrészt is formálni:))
2. genlips (válaszként erre: 1. - 18a7cc6dd9)
2009. okt. 24. 15:03

szerintem csak súlyvesztéssel lehet eltüntetni az ilyen zsírpárnákat. nekem a combom volt vastag, aránytalan a többi testrészemhez és amióta fogytam, kezdek a magam számára is arányossá válni. azaz a súlyvesztés nagyobb arányban érinti a lábamat, mivel azon van több vesztenivaló.

egy kis tipp: télen mindig jól öltöztesd fel a derekadat, hogy ne a szervezetednek kelljen megvédenie magát zsírpárnákkal...

2009. okt. 24. 14:56
Két hete tornázom, nem igazán eszem sokat, és azt is azért megválogatom. Hogyan érhetném el, hogy a derekamon végre izom legyen és ne úszógumi. Mondjuk így sem vagyok túl vastag, de nagyon zavar még ez is. 163cm/50kg.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook