Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom, a szerelmem és egyben az, akitől szenvedek. De őt akarom! fórum

A párom, a szerelmem és egyben az, akitől szenvedek. De őt akarom! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. márc. 17. 11:01
Csodás vele, kedves, figyelmes. De... az ágyban sokszor figyelmetlen, pl.: megvolt neki, és elfelejti viszonozni, mikor tudta mire vágyom, el is mondtam. Benne kellett volna legyen az, hogy boldoggá akarjon tenni, legalább azért mert mondtam, de ha jó volt neki legalább viszonozta volna. Kérdezgette mi bajom, de ha nem érti...ezen mit kell elmagyarázni? És nem 1*-i baki, hanem sorozatosan ilyen, és magyarázkodik mennyire szeret, kíván.
2009. dec. 22. 08:30
Nagyon köszönöm! Reménykedem én is.
2009. dec. 21. 19:10
Szia.Szurkolok Neked,hogy mindig ilyen legyen veled.Egy párkapcsolat a kölcsönös megértésen,tiszteleten alapul.Sok boldogságot a továbbiakban
2009. dec. 20. 20:07
Régen írtam ide. Majd két hónapig ment köztünk a vita, az elhidegülés folyamata. Míg sajnos a végén már egyáltalán nem sexeltünk. Aztán sokáig nem találkoztunk, mert elmondtam neki, hogy elegem van, elmondtam mi nem tetszik és hogy ha szeret és akar nem lesz lusta, büszke, ha meg is sértem akkor is legyen odaadó. Mert fáj, és már semmit nem akarok lassan. Magamban lenyugodtam. Rájöttem én is hibás vagyok. Veszekszem, morgok, és újra-és újra lejátszom magamban a szavait, spanolom magam. Ami nem jó. Mert ha ő akar kedveskedni elküldöm, morgok. És magam tönkre teszem. Elhatároztam, hogy újra a régi leszek. Találkoztunk... Rég beszélgettünk ennyit, és ennyi mindenről, ilyen higgadtan. Meghallgattam, ő is engem, a film nézést nem néztem katasztrófának, hanem kellemes időtöltésnek. Ugyanis úgy mentem fel, hogy nem lesz sex. Legyen előbb minden más rendben. Észrevette, hogy más vagyok. De ő is ugyanígy állt hozzám. Már vagy egy hónapja minden a régi, mint az elején. Beszélgetünk mindenről, és megpróbálunk élvezni minden percet. Tudom, hogy hiányzott neki a régi énem, aki vidám volt. Most ha valami nem tetszik megmondom nyugodtan. De ilyen nem nagyon van. Ja és a sex. Talán a hozzáállásom segített, és az, hogy átgondolta a dolgokat....de olyan jó vele:) Mindig örömet akar szerezni. Megcsókol, és végre nem hagyja ki az előjátékot. Mindig mikor együtt vagyunk kényeztet. És látom, h élvezi. Tehát talán a büszkeségünk feloldása kellett. Merészség. Most boldog vagyok. Nagyon rég nem veszekszünk. Szépnek érzem magam. És imádom. Nem azt mondom, hogy nem volt hibás. De hogy közeledjen valaki, ha a másik fejeket vág? Nem bocsát meg? Lenyeltem a bosszúságot és a régi vagyok. És csak úgy kapom a bókokat, a vallomást.
2009. nov. 8. 21:21
Akkor miért nem írod le?
104. mimmo33 (válaszként erre: 86. - 07e4d2b91a)
2009. nov. 7. 23:27

Őőőőőőőő.

Eddig olvastam és lett volna véleményem.

De már nincs, sem a szexuális életetekről,sem a kapcsolatotokról. Vagyis van...:(

103. xti_
2009. nov. 7. 23:15
(bocs, néha nem jön össze a vakon gépelés)
102. xti_
2009. nov. 7. 23:14
miután végigolvastam, igazán nem értem, mit szeretsz benne ammyira. de komolyan. ha szeretsz így szenvedni, akkor veled van valami gond. miért bünteted magad?
101. 40163fd81d (válaszként erre: 99. - 07e4d2b91a)
2009. nov. 7. 23:11

Nem bántanak ,csak gondolkodásra késztetnek.

Amúgy a saját véleményem az,ha szeretsz szenvedni,akkor tökéletes párt választottál!:))

100. 816fca07b8 (válaszként erre: 99. - 07e4d2b91a)
2009. nov. 7. 23:09

nem bántani akarlak!!! ne haragudj!! csak próbáljuk megértetni veled h az igazi szerelem nem ilyen.. bármennyire fáj is,ő nem szeret ha így bánik veled. amiket mond-tesz messze túl van a vicc-kategórián és ha magadba nézel,te is tudod.


gondold át: tényleg ezt akarod egész életedben? nem egy olyan férfit aki a fejed búbjától a lábújjad hegyéig imád? hidd el van ilyen, van IGAZI nem kell megalkudni!

2009. nov. 7. 23:04
Miért bántotok engem?
98. 816fca07b8 (válaszként erre: 93. - 07e4d2b91a)
2009. nov. 7. 23:01

a kedves,hűséges nőt SEM szokják meg ha SZERETIK. de ő nem szeret. ha már hatalmi játszmák kellenek h működjön a kapcsolat-de még így sem működik-akkor nincs értelme. ha meg most már fel se áll neki? még h te vetted el az önbizalmát.. nem szeret,nem kíván,nem tart szépnek,nem áll fel neki ez van.

sajnálom,de ha szeretsz szenvedni,csak tessék. most meg majd azért fogja elvárni h éjjel nappal AZT csináld,mert h szegénynek nem áll fel és hát h ha AZT csinálod akkor talááán.. brühübrühü és jajj..

2009. nov. 7. 22:55
Köszönöm mindenkinek.
2009. nov. 7. 22:52
Hát, Hajnal... te már a címben megfogalmaztad az érzéseidet, s én úgy érzem, ragaszkodsz is hozzá. Mármint, hogy szenvedjetek egymás mellett. Biztos van ebben is valami jó? Sok szerencsét a továbbiakban.
2009. nov. 7. 22:45
Találkoztunk és nagyon aranyos, jó volt vele. Figyel rám, és igyekszik. Bár sajnos úgy tűnik elrontottam valamit. Mert a szerelmeskedés nem jön össze:(Részéről...elvettem az önbizalmát? Mert nem 1* 2* hanem ez megy 2hete.
2009. nov. 7. 22:28

Susan Forward a neve a lentebb, általam említett könyvnek.


Amúgy meg tényleg furcsa, hogy folyamatosan sértegetitek egymást. Mindkettőtökre nézve igaznak kéne lennie annak a gondolatnak, miszerint, akit szeretek, azt nem bántom meg (előfordul, de nem szabad szándékos legyen), mert ez így már nem szerelmi kapcsolat. Inkább se veled, se nélküled.

93. 07e4d2b91a (válaszként erre: 92. - Anaxunamoon)
2009. nov. 7. 11:38
Szia! Köszönöm, igazad is van. Volt már, hogy hanyagoltam, és csak kérdezgetett mi baj, igyekezett. De miért ilyenek, hogy a kedves, hűséges nőt megszokják?(A neved tetszik, a Múmia az egyik kedvenc filmem:))
2009. nov. 7. 09:45
Szia Kék Hajnal. Én teljesen megértelek és most figyelj. Nem feltétlenül kell elhagynod. Ismerős a cipő amiben jársz. A férfiak a legtöbb esetben buták és naivak. Minden férfi egyetlen nőér van oda. Mégpedig az elérhetetlen nőér. Muszáj egy kicsit össze szedned magad és eljátszani hogy ha megakar kapni téged azért meg kell küzdenie. Egyenlőre tedd félre a sérelmeidet. Eljön majd a te időd amikor megtorolhatod a sérelmeket. Ez egy kicsit hosszadalmas játék lesz de meg lesz a gyümölcse. Először úgy tesz mint akit nem érdekel de belülről ott fog motoszkálni benne hogy mi történt az ő hűséges kiskutyájával. Hidd el csak jol járhatsz. Légy az elérhetetlen álom nő.
91. 07e4d2b91a (válaszként erre: 90. - 874eb11dfd)
2009. nov. 6. 16:06
Mondtam, hogy nem sajnáltatás. De könnyű azt mondani, szakítsak. Főleg, hogy egyszer ezt egyszer azt gondolom.
2009. nov. 6. 14:35
De te tudod, majdnem mindenki ugyanazt hajtogatja neked, te mégse hallgatsz ránk. csak írod-írod,hogy épp mivel bánt meg!
2009. nov. 6. 14:33
azért ha valakit szeretünk, azt nem bántjuk meg. Ennek semmi értelme, hogy oda-vissza beszólogattok egymásnak. És ez nem vicces, ezt ő is tudja..egyszerűen kénylemes neki,hogy ezek után te még mindig mellé bújsz be az ágyba. De nem hiszem hogy szeret. Semmi értelme az idődet fecsérelni rá!
88. 07e4d2b91a (válaszként erre: 86. - 07e4d2b91a)
2009. nov. 6. 13:58
Mi tehetnék? Ha beszól, és megbánt nem tudok csöndben ülni. Közben nem ért én meg tiszta ideg vagyok.
87. 816fca07b8 (válaszként erre: 86. - 07e4d2b91a)
2009. nov. 6. 13:02
hát akkor meg végképp minek?? oda-vissza alázzátok egymást,ez már nem szerelem.. :(
2009. nov. 5. 15:25
Elég dúrván vissza szoktam vágni neki, és megsértem. Lehet jobban is, mint ő engem.
85. ab4b6bc17d (válaszként erre: 84. - 07e4d2b91a)
2009. nov. 5. 14:39

Csak az a baj, hogy nem gondolod komolyan! Ezt ő persze érzi is és neki természetes, hogy kihasználja a helyzetet.

Valaki írta, hogy ne szekáld emiatt? Hát, azért akármelyikünk is belegondol, nem igazán esnének jól nekünk sem ezek a bunkó szavak-mondatok-kifejezések! Tudod, nem elég, hogy kihasznál, de még sérteget is és közben viccnek fogja fel! Tudod, ez a lelki terrorizáló egyik formája - van róla egy nagyon jó köny, Susan....... (holnapra megnézem a vezetéknevét) írta, "Mérgező szülők" címmmel és nagyon jól elmagyarázza benne az ilyen tipusú embert! Aki gúnyt űz a másikból és amikor az kikéri magának, akkor azzal védekezik, hogy nincs humora...

2009. nov. 5. 12:44
:D Igen jókat írsz:) Nem kell félteni, azért én is adtam neki:)
2009. nov. 5. 12:10
ja és én azt mondanám neki h ha az é a csajé szebb apukám,akkor ezentul rakjad belé és viszlát!
82. 816fca07b8 (válaszként erre: 77. - 07e4d2b91a)
2009. nov. 5. 12:09

hát én orrba vágnám a férjem,ha azon túl h emlékeztet rá h bizony volt mással is-ami persze evidens de nem hinném h téma kéne legyen egy kapcsolatban a szexualitás kérdése az exel-,még azt is közölné h hát igen,az enyémnél látott szebbet is. ez elég gyomorforgató.


még jó h nem mesélte el h mivel neki milyen szép a micsodája milyen szívesen nyalta ki napjában többször.


bocs de ez a pasi egy bunkó.

2009. nov. 5. 06:09
Nem veszekedned nem kellene,hanem ELHAGYNOD!!!!Mentegeted jobbra-balra,mert tud kedves lenni,meg szeret,stb...Nem szeret,csak így kényelmes neki.Nem biztos,hogy találna mégegy olyan lányt,aki mindezt eltűrné neki.
80. 07e4d2b91a (válaszként erre: 79. - Liliana30)
2009. nov. 4. 23:30
Tudom, hogy vannak ennél nagyobb gondok az életben és eddig nem ez a legnagyobb probléma, ami velem megesett. Csak tudod, ha a nő szerelmes, mindenen kiakad, ami kicsit is sértő. A tanácsokat köszönöm. Tényleg nem kéne veszekednem.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook