Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mivel tartsam éjszakai etetéshez normál hőmérsékleten a lefejt tejet? fórum

Mivel tartsam éjszakai etetéshez normál hőmérsékleten a lefejt tejet? (beszélgetős fórum)


10. babszika (válaszként erre: 9. - Csibefalat2008)
2009. okt. 25. 09:45
remélem sikerrel jársz és beválik!:)
9. csibefalat2008 (válaszként erre: 8. - Babszika)
2009. okt. 24. 10:27
húúú!!!! köszi!!!!!! Alig várom hogy lejárjon az ünnepep és irány:-)
2009. okt. 23. 18:24

Még ebben a hónapban akciós az egyik cumisüvegmelegítő a Brendonban. Szerintem érdemes beszerezni egyet, mert talán ez a leggyorsabb módja a tej felmelegítésére, ráadásul, ha gyorsabban végez, mint ti a szopizással, nem melegíti túl a tejcit, hanem adott hőfokon tartja, amíg szükséges.


És igen mindenképpen hűtőben tárolandó, hiszen szobahőmérsékleten egy-két óra után már nem használható. Egy-két nap után ha mégsem használnád fagyaszd le.

7. andi6020 (válaszként erre: 4. - 9c8432d068)
2009. okt. 23. 18:13
A javaslatod sajnos falra hányt borsó. Minden hozzászólása, de még a bemutatkozó szövege is ilyen. Érthetetlen, olvashatatlan.
2009. okt. 23. 11:31
Vagy ezen kívül gondoltál valamire? Akkor én is a melegvizes edénybe való beállítást képzelem el.A mikrózást nem ajánlják, a tej melegítése macerás, meg nem tudod szabályozni a hőfokát. Azt nem ajánlom, hogy a tejet ne hűtőben tárold.
2009. okt. 23. 11:29
Van az a cumisüveg melegítő szerkentyű, amíg szoptatsz, addig felmelegíti a tejet a kellő hőfokra. A teszen, vaterán még olcsóbban is tudsz venni, amit már nem használnak a kismamák.
4. 9c8432d068 (válaszként erre: 3. - Ildikó29)
2009. okt. 23. 11:17
Ha valamit leírsz,próbáld meg hibátlanul írni.Olvasd vissza,mielőtt elküldöd.
2009. okt. 23. 11:13
Szerintem a legegyszerűbb haí fzissen lefejed és nem tároloöd a tejet a 2 etetés közben hűtőbe mert pont a babának mnegfelelő hőmnérséklertzre mehezen tudod a tejet melegiteni
2009. okt. 23. 11:11
Nap közben tedd a hűtőbe, és amikor kell neki, akkor belerakod egy kislábasba, amiben meleg víz van. Vagy beleteszed langyos csapvízba, és felteszed a lángra, úgy ahogy a bébiételeket is lehet melegíteni üvegestül.
2009. okt. 23. 11:08
Sziasztok! Éjszakai etetéshez kell vmi( cumisüveg-melegitőn gondolkodom de nem tudom mennyi idő alatt melegit?)Szoptatok de azzal már nem lakik jól igy a nappal lefejt tejet kéne vhogy ehető hőmérsékleten tartani.Ha van vmi tippetek esetleg cumisüvegmelegitőn kivül is előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook