Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Keresztfiam most lesz 6 éves.Tudnátok valamilyen jó társasjátékot ajánlani a szülinapjára? fórum

Keresztfiam most lesz 6 éves.Tudnátok valamilyen jó társasjátékot ajánlani a szülinapjára? (beszélgetős fórum)


8. rewt
2013. jan. 27. 17:53

Sakk..!

Fejleszti a memóriát, az absztrakt gondolkodást, a stratégiai szemléletet és erényekre tanít: türelem, kitartás, állhatatosság, önuralom, higgadt döntőképesség.


Nagy mértékben segítheti a gyerek iskolai előmenetelének javítását is.


Ennek a játéknak ma már előnye az is, hogy a sok lüke játék mellett - nem butít..!

2010. aug. 1. 10:10
Szellemkastély. Nagyon mulatságos, az én 6 éves unokáimmal sokat játsszuk... Nagyon élvezik.
2010. aug. 1. 09:47
scrabble
2009. okt. 26. 23:36
Köszönöm a segítő hozzászólásokat!Mindegyiknek utánanézek és remélem meg is találom az igazit.
2009. okt. 25. 17:38
"A mesék titka" nagyon jó, csak nem tudom lehet-e még kapni.
2009. okt. 23. 11:55

Én a gyerekeknek készült Activity-t ajánlanám, de itt találsz még sok öletet:

[link]

2. klarici (válaszként erre: 1. - Pocsaine)
2009. okt. 23. 07:16

Szia,

nálunk a Carcassone nagyon bevált, komolyan mondom, hogy megunhatatlan, mert mindig más! Vannak hozzá kiegészítők is, de szerintem anélkül, csak az alapjátékkal is kiváló szórakozás. Mi, az egész család rengeteget játszottunk vele. Csak ajánlani tudom!

2009. okt. 23. 01:32
Sziasztok!Az én gyerkőcöm még kicsi,így nem igazán tudom milyen társasjátékkal játszik szívesen egy 6 éves fiúcska.Ha ismersz valami jópofa társast légyszi segíts nekem,hogy igazán szuper ajándékkal lephessem meg.Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook