FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Beauty Breast mellnövelő tabletta - Mellnagyobbítás plasztika nélkül

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Kinézet

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

1 2 3
75. bögre2013-04-09 13:51
Azt írják az oldalon, hogy OÉTI által bevizsgált és szakvéleménnyel ellátott termék!
Ezzel szemben a gyógyszerész válaszol oldalon ezt olvasom:
Szeretném megkérdezni, szabad-e bízni a Laxopect kapszulában? Ártalmas lehet-e?

Köszönettel.

------

Kedves Kérdező!

Általában azt szoktam javasolni, hogy csak OGYI/OÉTI által bevizsgált termékeket részesítsenek előnyben. Ez a termék egyikkel sem rendelkezik, gyógyszertári forgalomban nem kapható. Ennek ellenére az összetevők alapján biztonsággal szedhető készítménynek tartom, csak természetes növényi kivonatokat tartalmaz (édeskömény, rozmaring, zsálya, ánizs, távol-keleti gyümölcsök). Ha ezek biztonságos forrásból származnak (kérdezzen rá a forgalmazónál), akkor véleményem szerint nem lehet egészségre ártalmas.

Üdvözlettel.
(válasz 111-es 74. hozzászólására)

74. 111-es2013-03-29 10:43
Így igaz,csak hormonváltozástól "nőhet" meg,vagy tízkiló plusztól.Valóban pénzkidobás,meg játék a hormonokkal.:(
Lehet,hogy két hét múlva tiltó listán lesz.
(válasz kicsirigo77 71. hozzászólására)

73. kamilla_112013-03-29 10:40
Én már szedem is úgy egy hónapja a laxopect-et. Egy hét után éreztem azt, hogy keményebbek lettek a melleim. Mostanara pedig másfél centivel nagyobb is lett. Mensi előtt egy héttel amugyis meg szoktak duzzadni a melleim, de nem most vagyok abban az időszakban és két napja mértem meg.

72. Lili092013-03-27 11:33
erről a szerről valaki hallott már? Érdekelnének tapasztalatok: http://laxopect.com/

71. kicsirigo772013-03-20 08:12
Sziasztok! Engem is nagyon foglalkoztat ez a téma, de egyszer sem mertem megrendelni, mert őszintén, ha logikusan gondolkodunk nem lehet hatásos, mert ahogyan már az előttem szólók is mondták ez tiszta genetika.....csak a mellplasztika segithet :((((

70. nikolett752013-03-19 18:35
háàt amint látom nem sokan irogattok itt,nem is csodálom....én is szedtem 2 hónapig,de semmit nem használt...másnak sem ajánlom csak pénz kidobás

69. nikolett752013-01-08 15:30
sziasztok!
én most kezdtem el szedni,kíváncsi leszek,hogy lesz e hatás?
valakinél történt már valami?

68. adry19922012-11-25 12:19
Sziasztok. Az érdekelne, hogy volt, akinek tényleg, tartósan használt ez a kapszula? Én is gondolkodom a megvételén, mivel fogamzásgátló abbahagyása után egyszerűen összementek a melleim. Édesanyámnak, húgomnak, nagymamáimnak mind nagy mellei voltak, nekem meg szinte semmi... szóval nem tiszta genetika ez. :( Nektek hatásos volt valamelyik bogyó?

67. warholsuicide2012-10-15 03:26
megvannak még az eladó kapszulák?
(válasz ssolya 64. hozzászólására)

66. whiskascat2012-09-16 15:55
Sziasztok!Ezek a készítmények vannak akiknél hatásosak de soknál nem,a biztos örökké szóló módszer a mellplasztika sikerült megcsináltatnom azóta sokkal boldogabb vok.Sokáig vártam erre de végre......

65. tolika2012-09-16 15:00
NEKEM KELLENE. MEGVAN MEG? UDV TOLIKA :))
(válasz ssolya 64. hozzászólására)

64. ssolya2012-09-15 15:07
7500 körülre gondoltam:)

63. ssolya2012-09-15 15:06
Sziasztok! Eladó 3 havi BB kapszulám (egy szem sem hiányzik belőle) + krémem! Akit érdekel írjon, mert olcsóbban adom (13.000-ért lett vásárolva). Nem használtam, lehet, hogy műtét lesz belőle így nem kell nekem!:)

62. Bettike912012-09-01 16:21
Sziasztok. Azt szeretném kérdezni,hogy én nagyon sok gyógyszert szedek minden nap. Fogamzásgátlót Asztmás gyógyszereket..sok gyógyszerre allergiás is vagyok..Én szedhetem a Beauty Breast-et? vagy inkább ne kockáztassak??

61. mongi2012-08-11 22:19
Sziasztok!Én elkezdtem végül szedni,s kb. 2 hét után éreztem mellfeszülést,és volt változás is,de abba kellett hagynom,mert ezzel egyidejűleg a hasam is állandóan görcsölt.:(Amint abbahagytam,megszűnt a hasfájásom.Másoknál is volt ilyen mellékhatás?
Azért egyszer még megint megpróbálékozom a tablettával...:)

60. Gizee2012-06-13 13:41
Én 2 hónapig szedtem, napi 2 tablettát (reggel-este), de semmi változás. Szülés után 9. hónappal kezdtem szedni, mivel szerintem kisebbek lettek mint előtte. Azt nem tudom számít-e, de közben olyan fogamzásgátlót szedtem, ami szoptatós anyáknak készült, tehát sárgatestet termel. Lehet, hogy ez fogta vissza. Kihagytam egy hónapot, de még van egy dobozom. Most abbahagytam a sárgatest termelő fogamzásgátlót és áttértem egy normál fogamzásgátlóra. Újra elkezdem szedni a BB-t. Majd beszámolok az eredményről.
(válasz mongi 59. hozzászólására)

59. mongi2012-06-10 21:05
?

58. csimmuskaa2012-04-12 10:25
Sziasztok! Én egy hete szedem a minostol vett mellnövelő tabit! És képzeljétek már vissza nyerte az eredeti formáját, ami szoptatás előtt volt! Örülök neki. Remélem a méreten is segít!=)

57. csimmuskaa2012-03-28 11:06
Szia!=) megvenném!=) áll az alku
(válasz Minos 56. hozzászólására)

56. Minos2012-03-27 17:57
Szia csimmuskaa, az egész csomagért 7500 Ft -ot gondoltam. Nem azért adom el, mert nem használt, egyszerűen szerencsém volt és uram beruházott rám, műtéttel megoldottuk a dolgot. Igazából nem is tudnék arra válaszolni, hogy használt -e volna, mivel én kb.1 hétig kentem - ettem. üdv.: Minos
(válasz csimmuskaa 55. hozzászólására)

55. csimmuskaa2012-03-27 08:57
Szia! Mennyiért adnád el? Egyet el Adnál?=) neked nem használt? Engem érdekel!=) üdv: csimmus
(válasz Minos 54. hozzászólására)

54. Minos2012-03-26 20:34
Sziasztok, ha valakit érdekel van eladó beauty breast kapszulám (2 doboz), és krémem (1 tégely).

53. csimmuskaa2012-03-04 06:14
Szia!=) szerencsés vagy, hogy neked megnőtt!:) szedtem én is régen de ahogy váltottam azzal a mozdulattal el is tűnt!=( sajnos!=(
(válasz jouly 52. hozzászólására)

52. jouly2012-03-03 14:19
sziasztok! nem tudom h már írták-e előttem de a fogamzásgátló tabbletta az én melleimet totál felfújta 2 számmal nagyobra és a legjobb h máshová nem is híztam tőle.. nem tudom h ez ideiglenes nagyobbodás vagy majd szépen visszamegy de addig is kiélvezem h így néz ki;)

51. csimmuskaa2012-02-15 10:08
Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni tőletek hogy volt esetleg olyan közöttetek aki nagyon fiatalon szült(21) és ùgy hatásos volt-e? Nagy reményeket fűzök ehez a tablettához! olvastam h fiatalon hamarabb mutatkoznak a jelei..hàt nem tudom. Tapasztalatokat kérek.pls!=) köszönöm

50. Bubu212011-12-29 09:04
Mar en is atmentem szokebe:DDD ez az "es tenyleg nincs" nem tudom mi akart lenni.Asszem az,hogy tenyleg nincs vagas vagy mellmutet,es igy is szep:),nem tudom.Mindegy is.
Masszirozzatok,az a lenyeg!Ezek a bogyok...hat nem tudom mennyire hatasosak,max egy kis novenyi hormont tartalmazhatnak(osztrogen)...de a fizikai inger az tuti!Ugyhogy aki nagy ciciket akar,annak nem er szegyelloskodni:)
Hajra!
(válasz Bubu21 49. hozzászólására)

49. Bubu212011-12-29 08:53
Hat lanyok:DDD na nem is tudok erre mit irni...

Ez a sok":én 2 hete szedem 3 használom a krémet is, de még semmi változás." Mivan? 2 hete szedem 3..mi is 3? meg ez az itt ott eldobott "lessz" puff,oke hogy a tapasztalatokat nem befolyasolja a helyesiras de na...
Nekem az egyszeru mellmasszazs valt be erre a "problemara".Probaljatok ki!Akarmilyen olajjal,napi 15 perc korkoros masszazs.Lehetoleg felfele iranyulo,magyarul,alulrol felfele,emelo,nem lefele nyuzo masszazs.Csodakra kepes!Ja es extraba a parotok is kenyeztesse a melletket.Ugy az igazi.Akarmilyen pici,noni fog.Erre a masszazs a legjobb.
Regen engem a baratnoim kinevettek,hogy pici a mellem,ma mar el sem hiszik,hogy ettol az olajos modszertol nott akkorara amekkora.Volt aki azt kerdezte,hogy kinel csinaltattam meg,mert olyan szep,es nagy,ja es nem log meg semmi,szepen all...Hat mondom senkinel se,massziroztuk:)Nem hittek el.Le kellett dobnom a melltartomat,hogy nincs vagas sehol sem:D
Ugyhogy masszazsra fel!Nekem a legjobb a jojobas olaj,de lehet az mandulas vagy akarmilyen,nem az a lenyeg,hanem a rendszeresseg.Mindenap furdes utan,ja es "apa" is szeresse a ciciket!:D
Es tenyleg nincs.

48. mongi2011-12-29 08:32
:(((
(válasz H.Andi24 47. hozzászólására)

47. H.Andi242011-11-25 07:52
sziasztok!!!!bocsii a megkésééseméért!!!én nyáron elkezdtem a a tablettát és az elsö hetekben kezdett keményedni a mellem de nagyon és feszesedett, de és már 3havit beszedtem de semmiii kidobtam a pénzt az ablakoon :((

46. tsory2011-09-17 19:11
sziasztok!
én 2 hete szedem 3 használom a krémet is, de még semmi változás.
Várjuk a csodát:)

1 2 3