Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Haszontalannak érzed az életed most? Miért? fórum

Haszontalannak érzed az életed most? Miért? (beszélgetős fórum)


12. 55416fb8e2 (válaszként erre: 5. - Hideghegy)
2013. júl. 8. 15:03
rengeteg helyen lehet vallalni onkentes munkat, talan ez jot tenne neked, hasznosnak is erezned magad, uj embereket is megismernel, kimozdulnal a megszokottbol
2013. júl. 8. 14:03

Nagyon rossz ennyi negatívumot olvasni:(

Boldog vagyok mert egészségesek a gyermekeim,van egy csodálatos férjem. Egészségesek vagyunk!!!

Van egy csomó lehetőség: másoknak segíteni,dolgozni,sportolni, tanulni.

Csak te magad tudsz magadon segíteni!!!

Tudom nehéz,a pici szépnek,jónak is örülni kell.

Minden napot végig gondolni mi volt benne a pozitív és azt észre is venni!!!! FEL A FEJJEL!!!

2009. okt. 25. 01:13

"Haszontalannak érzed az életed most? Miért?"


Hát ez milyen kérdés?


Belém akarod dumálni?

Nem, nem érzem haszontalannak.

9. hideghegy (válaszként erre: 7. - Icikepicike)
2009. okt. 23. 18:29
Az osztálytársak között nem találnál valakit akivel tudnál barátkozni?
8. hideghegy (válaszként erre: 6. - 91659176d7)
2009. okt. 23. 18:27

Olyan fiatal vagy még!!!

Valahogy nem lehetne a pároddal leülni és megbeszélni?

2009. okt. 23. 16:57

Én sem érzem magamat hasznosnak!!!:(:(

Egy hónapja összeköltöztem a párommal.A szüleivel lakunk egyenlőre.Ugye az anyukája megfőz,kitakarít,és nekem nem kell csinálni semmit.Nem is engedi sosem hogy segítsek.Még nem találtam munkát sem,esti gimibe járok,ahová heti két alkalommal kell bejárni.Olyan feleslegesnek érzem magam itt,és idegesít hogy eltartanak mások.Az is bánt hogy nincsenek barátaim sem,mivel 500km-t utaztam hogy a párommal együtt legyek.Nem ismerek senkit.:(:(:(

Minden nap olyan semmilyen.A párom dolgozik,és én teljesen feleslegesnek érzem magam nap mint nap:(:(:(

2009. okt. 23. 16:36

Minden napom ugyan olyan egyhangú.

A családnak főzés, mosás, takarítás meg minden. Sose járunk sehová. Csak otthol ülünk és nézzünk a tv-ét. Vagy én meg netezek. Unom, utálom az életem.

Sokszor megkérdem magamtól: " Minek lettem én? Minek vagyok én?

5. hideghegy (válaszként erre: 3. - Gecam)
2009. okt. 22. 20:55

Olyan régen nevettem olyan jó igazit mint régen ahogy szoktam.....

Mindig agyalok,hogy mit is kellene tennem ami hasznos

Arra gondoltam ha már én ilyen vagyok akkor másnak szerzek örömet,mert ugye nagyon jó adni..bármit is,vagy nem tudom...ez depi?vagy mi a franc?

4. hideghegy (válaszként erre: 2. - 9f8e6b2378)
2009. okt. 22. 20:52
de már aggaszt mert napok óta tart,semmi örömöm,semmi kedvem..és mi lesz ha ez rosszabb lesz,ha a fiam sem lesz már itt...jaj
2009. okt. 22. 20:50

Nálam is így van!

Szerintem az idő is közrejátszik!

Nekem a napi hasznom hogy ellátom a családot!Ennyi!

Soha,semmi nem történik körülöttem!

Szinte mindennap egyforma!:(

2009. okt. 22. 20:50
pont így!
2009. okt. 22. 20:47

Én most napok óta olyan semmilyen vagyok,nem tudok magammal mit kezdeni.Szeretnék hasznos lenni...nem lehet mindig takarítani meg vasalni...

Te hogy vagy ezzel a kérdéssel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook