Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mért nem akar a férfi gyereket? fórum

Mért nem akar a férfi gyereket? (beszélgetős fórum)


1 2 3
66. 70a5a27405 (válaszként erre: 65. - D029ea20ca)
2010. jan. 7. 23:48
Király, fasza! :))))
2010. jan. 5. 10:21

Sziasztok! Rég nem írtam ide, de gondoltam biztos kíváncsiak vagytok mi lett azóta.

Októberben nagyon bántott a baba dolog, de sokak tanácsára úgy gondoltam, nem foglalkozok a témával egy időre. Hagyok időt a páromnak, és láss csodát!Mostanában ő kezdi előhozni a témát. Lehet csak le kellett ülepednie a dolognak,holnap kellene megjönnie, és ő mondta, hogy jó lenne, ha összejött volna, de ha nem akkor majd jövő hónapra.

És képzeljétek! Ma reggel míg én a munkába készülődtem, ő éppen a "szülő szoba" című filmet nézte:-)Azt mondta kíváncsi mi vár rá:-)fel akar készülni:-)

SZóval lehet nekik tényleg több idő kell. Na hétvégén majd megírom pozítiv lett-e a teszt:-)

Szép napot!

2009. dec. 29. 17:22

Nem szabad eröltetni!

Ha meggondolja magát akkor jöhet.

2009. dec. 29. 17:21

Már miért ne akarna?

Ha mégsem,majd fog!

Az én férjem 4 éve még azt a szót sem tudta kinyögni,hogy esküvő!

Mostmeg már a kislány lassan másfél éves a fia meg áprilisban érkezik!:-)

Idővel (főleg korral) változnak a férfiak is!

62. 70a5a27405 (válaszként erre: 1. - D029ea20ca)
2009. dec. 29. 17:17

Türelem rózsát terem...hagyj neki időt..ő ezt a gyerektémát más szemszögből látja....

A lényeg hogy ne erőltesd a dolgot...oké? :))))

2009. okt. 23. 12:35

Sziasztok!

Rossz látni ennyi megkeseredett, negatív hozzászólást.

Szerintem aki úgy áll hozzá, hogy minden pasi bunkó, szemét, és átver, azzal a pasik bunkók, szemetek lesznek, és átverik. Hozzáállás kérdése az egész.

Amíg így álltam hozzá, engem is csak lábtörlőnek használtak.

Egyszer úgy döntöttem, hogy vége a pesszimizmusnak, és már nem a negatív energiákat vonzom.

Decemberben lesz 3 éve, hogy megismertem a páromat, márciusra várjuk első babánkat. Mikor megismerkedtünk, Ő azt mondta, hogy 30 alatt nem akar gyereket, én meg azt, hogy 30 alatt szeretnék. Mindkettőnknek meglesz a vágya. Ő pont 30 lesz jövőre, én meg 28 évesen még alatta maradok.

Rengeteget számít, hogy pozitívan lássátok a világot. Én sem voltam ilyen, de az ember képes megváltozni.

60. Crystall (válaszként erre: 59. - Elfelejtett jelszó)
2009. okt. 22. 17:17
Lehet, hogy sok pasi csalja a bnöjét, feleségét (többnyire a nök nem is sejtik, hogy az ö férjük is...) de amig van nö aki bevállalja, hogy szeretö lesz addig ki is fogják használni a pasik, mert megeröszakolva azért kevés nö van. Szóval ha szemetek a pasik akkor legalább annyira azok a nök is hisz belemennek.
59. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 53. - Pemete)
2009. okt. 22. 16:34
Szerintem meg fordítva van
58. simple (válaszként erre: 53. - Pemete)
2009. okt. 22. 16:07
Pedig az én tapasztalataim is azt mutatják, hogy ez a reális. Persze vannak kivételek, akikre ez nem áll, de tényleg ritka. Szóval nagyon szerencsés, aki kifog egy normálisat. Azt pedig nehéz, mivel ugye alig van, így már mind foglalt.
2009. okt. 22. 14:31
sziasztok, jó hétvégét mindenkinek!
2009. okt. 22. 14:31
Na én lassan lépek haza, letellik a munkanap, és mivel még nincs otthon netünk, csak hétfőn fogom olvasni, ha valaki ír. Tényleg ám, még netünk sincs otthon én meg gyereket akarok, tiszta gáz:-)
55. d029ea20ca (válaszként erre: 54. - Dorka29)
2009. okt. 22. 14:29
De komolyan mondom neked!
54. Dorka29 (válaszként erre: 51. - D029ea20ca)
2009. okt. 22. 14:06

"Egyébként ez a bizonyos munkatárs szakács, és mivel akar gyereket, szerintem olyan vállalati kaját főz, ami a nemi vágyat serkenti, mert minden alkalommal amikor dolgozik, és ez a szakács van, 14 óra után is akarja a dolgot:-)"



Ezen fogok egész délután nevetni.:)) Tulajdonképpen a 'szakács legyen veled';)) és minden rendben lesz a gyerekfogantatás körül.:)

53. pemete (válaszként erre: 52. - Simple)
2009. okt. 22. 13:32
Szerintem nem az a reális, hogy a férfiak mind szemetek, és csalják a párjukat mind egytől egyig, és nem akarnak gyereket majd csak 50 évesen:) Nagyon sok normális pasi van a világon, több mint az idióta szerintem.
52. simple (válaszként erre: 45. - Pemete)
2009. okt. 22. 13:25
Nem negatívan, hanem reálisan látja a világot.
2009. okt. 22. 12:45

Hát igazatok lehet, első lépés a gyerek felé.

Meg lehet tényleg nem akar tervezgetni. Meg lehet attól is fél, ha kimondaná, hogy jön a gyerek és még sem jönne, akkor mindenki megtudná, és azt szégyelné esetleg. Vagy akkor még inkább, még többször kérdezgetnék, hogy na???

Egyébként a munkatársa 34 és ő nagyon akarná, már a gyereket,de nem akar összejönni.Mindenféle kezelésekre, viszgálatokra járnak, lehet ez is benne van a mi dolgunkba.Egyébként ez a bizonyos munkatárs szakács, és mivel akar gyereket, szerintem olyan vállalati kaját főz, ami a nemi vágyat serkenti, mert minden alkalommal amikor dolgozik, és ez a szakács van, 14 óra után is akarja a dolgot:-)

50. pemete
2009. okt. 22. 12:36
Hopp egy világgal több lett a mondatban, mint kéne! Bocsesz:DDDD
49. pemete
2009. okt. 22. 12:35
18 évesen még a világ egy nagy rózsaszín, romantikus bárányfelhő a világ. majd elmúlik az a jegyesség is:) 17 évesen én is azt hittem, hogy hozzá fogok menni az akkori szerelmemhez, de szerencsére nem így lett.
48. spinneli (válaszként erre: 46. - Elfelejtett jelszó)
2009. okt. 22. 12:33
a jó kapcsolatok működésének a legkisebb része a szerencse.
47. spinneli (válaszként erre: 45. - Pemete)
2009. okt. 22. 12:32
nagyon egyetértek a tapasztalat fontos.
46. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 45. - Pemete)
2009. okt. 22. 12:22

Biztosan így van, de a boldog párokat nézve akkor is nagyon szerencsétlennek érzi magát az ember. A szomszédomat aki 18 de már együtt élnek és menyasszony. 4 hónapja vannak együtt. Én meg 2,5 éves kapcsolatból léptem ki a pasim 5 évvel idősebb de mégsem merültek fel köztünk ilyesmik.

Most akkor bennem van a hiba, vagy mások nagyon szerencsések hozzám képest?

45. pemete (válaszként erre: 43. - Elfelejtett jelszó)
2009. okt. 22. 12:16
Te nagyon negatívan látod a világot. Nekem sosem volt rossz kapcsolatom, mindegyik normálisan működött, aztán egy idő után mikor már nem működött sok tapasztalattal gazdagabban kiszálltam belőle, és kész. Most a férjemmel sok olyan hibát nem követünk el, amit a régebbi kapcsolatainkban elkövettünk, és ez jó! Mindenből tanul az ember:)
2009. okt. 22. 12:14
A nagymamámnak ebben a korban már 2 gyereke volt és 5 éve volt házas
43. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 41. - Simple)
2009. okt. 22. 12:13
Egyetértek. Habár annyira ritka mégsem lehet mert rengetegen vannak itt a hoxán is 18-23 közti anyukák többen közülük már házasok. Én meg csak nézek mint a Jenő és örülök ha 30 évesen lesz egy normális kapcsolatom nehogy házasság. Ma már az amúgy is kihalófélben van.
42. pemete (válaszként erre: 36. - Elfelejtett jelszó)
2009. okt. 22. 12:09

Lehet, bár én akkor sem ismerkednék neten;)

Tessék itt vagyok 25 éves, és elzárkózom az új elől:DDD De akkoris, én személyesen szeretem látni, hogy kivel állok le...

Illetve már nem ugye, de amíg nem volt párom, addig igen.

41. simple (válaszként erre: 39. - Elfelejtett jelszó)
2009. okt. 22. 12:09
Én 25 éves koromig akartam az első gyereket. Sajnos ehhez a mai világban baromi nagy szerencse kell.
2009. okt. 22. 12:08
mármint az én párom aki most 27 lesz immár egyedülálló
2009. okt. 22. 12:07
De pl én már 34 lennék mire ő először akarna gyereket. Hát dehogy várok én addig!!
2009. okt. 22. 12:07
25 kicsit sok lesz, elég a 15 is :)
37. Dorka29 (válaszként erre: 27. - D029ea20ca)
2009. okt. 22. 12:06

Ez tényleg érdekes hozzáállás.


Azért feltételezem, tudja, hogy védekezés nélkül nemcsak akkor lesz gyereke, ha akar.:) (Csak poénkodok ám.:)


Tulajdonképpen ez már az első lépés a gyerek felé. Talán nem is kell izgulnod annyira, mint hitted. Lehet, hogy a "szöveg" még megvan, de már saját maga sem hiszi el, különben miért mondaná, hogy ne védekezzetek?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook