Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Elájultam fórum

Elájultam (beszélgetős fórum)


2009. okt. 22. 18:01
Köszönöm lányok ma voltam dokinál és ő is megnyugtatott, de remélem többet nem lesz ilyen elküldött vérvételre meg ilyenek. Már 5 hetes vagyok és 8 mm a pici! Köszönöm a biztatás!
12. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - Ancsi2582)
2009. okt. 22. 14:09

Szia:)

Nekem folyamatosan volt ilyen.Előszőr csak az alacsony vérnyomás miatt,utána meg amitt,hogy tágult a méhem és elvonta az oxigént.

sajnos tápénzre kellett mennem,mert volt olyan,hogy a vevő halászott ki a pult mögül.

Semmi baj nincs babára nézve,menj el az orvoshoz.

2009. okt. 22. 10:25

Szia.Velem iselőfordult, mikor pár hetes voltam...Szerintem ez ezzel jár:)

Nyugi, nem lesz gond... most jön még a hányinger stb...

Akkor milesz veled??? :DDDDDD

2009. okt. 22. 09:56
Majd elmúlik.:) Én konkrétan sosem ájultam el, de volt, h. már csak egy hajszál választott el tőle. Amikor szálltam fel a buszra, azt sem tudom hogy vettem meg a jegyet, mert már szinte nem láttam olyan rosszul voltam, aztán gyorsan bevágódtam az első helyre ahova tudtam és jobban lettem. Amikor éreztem, h. közeledik a rosszullét, gyorsan leültem valahova....Mindig sikerült megelőzni.
2009. okt. 22. 09:07
Nekem is volt ilyen többször is, volt mikor egy üzletben történt még mentőt is hívtak, ne izgulj semmi baj nem lesz!
8. kattyus (válaszként erre: 5. - Ancsi2582)
2009. okt. 22. 08:53
Azért csak nagyon vigyázz magatokra!:)
7. Ancsi2582 (válaszként erre: 6. - Nikice)
2009. okt. 22. 08:42
Köszönöm kedves vagy, neked is minden jót! :-))
6. Nikice (válaszként erre: 5. - Ancsi2582)
2009. okt. 22. 08:40
Csak lassan! :) Bár a végére majd magadtól is belassulsz! Gondtalan babavárást kívánok! :)
2009. okt. 22. 08:38
Köszönöm lányok nagyon kedvesek vagytok: nekem amúgy is alacsony volta a cukrom is meg a vérnyomásom is és reggel tényleg kipattantam az ágyból lehet ez volta a baj
2009. okt. 22. 08:36

Fontos, hogy mindig lassan indulj el, állj fel. Nem lesz baj! :)


(ha van valami kórelőzmény, vagy tudsz róla, hogy nem norm. a vérnoymásod, akkor azért fordulj a dokidhoz)

3. Nikice (válaszként erre: 1. - Ancsi2582)
2009. okt. 22. 08:35
Igen, nekem kb 8 hetesen. Ez "normálsi" jelenség lehet, az orvosom azt mondta, kitágulnak terhesség alatt az erek, és ha hirtelen állunk fel, vagy bármilyen hirtelen mozdulatot teszünk, akkor zuhan a vérnyomás. Terhességre amúgy is jellemző (kivéve kóros esetben) az alacsony vérnyomás. Vagyis akinek előtte norm volt, pocakosan ált alacsonyabb.
2. kattyus (válaszként erre: 1. - Ancsi2582)
2009. okt. 22. 08:35
Mikor kismama voltam velem többször előfordult. Orvoshoz fordultam. A lánynak semmi baja nem volt, nekem ingadozott a vérnyomásom. Ezen kívül minden rendben volt. A terhesség előre haladtával elmaradt.
2009. okt. 22. 08:32
Segítsetek! 5 hetes terhes vagyok és ma reggel mikor felkeltem és kimentem a WC-re elájultam még szerencse hogy nem egyedül voltam.Volt már valakinek hasonló? Remélem nincs semmi baj!

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook