Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ti mibe öltöztetitek, az 1 év alatti babátok most, hogy jönnek a hideg napok/hónapok? fórum

Ti mibe öltöztetitek, az 1 év alatti babátok most, hogy jönnek a hideg napok/hónapok? (beszélgetős fórum)


12. Kiscsillag26 (válaszként erre: 11. - Bexxxi)
2009. okt. 30. 16:38

Sziasztok Csajok!!

Én már használtam!!!

A picurkának gyakran volt fülgyulladása, és mivel a gyártótól már használtam Infacolt a pici hasfájására amivel elégedett voltam megrendeltem meg a Thermoklikk-et.

Jó nagyon, és megéri az árát!!

11. Bexxxi
2009. okt. 30. 16:24

Sziasztok!


A kicsit én is harisnyába, bodyba, olverall-ba öltöztettem meg persze sál sapka kisbakancs. Anyám persze még többet adna rá, de szegénykém úgy nézne ki mint egy Mischeline emberke.

Meg vettem Thermoklikk fülmelegítőt is, mert tudom hogy a mínuszokban a meleg sapka se elég mindig. Sopronba mindig hidegebb van. Valaki már használt ilyesmit amugy?

Nekem volt amikor fülgyulladásom volt és próba képpen rátettem a fejemre és használt is:))

10. csacsa
2009. okt. 21. 23:41
Mivel mar jar 11 honapos. Igy bakkancsot kelett neki venni. Igy a nadrag is olyan amiben tud menni. Vagyis harisnya es vastagabb nadrag. Felul bady kardigan es vastag kabat. sapka sal es kesztyu, bar az utobbit nem nagyon cipi es nyavajog miatta, igy nincs rajta.
2009. okt. 21. 18:47
Harisnya, body,vékony pulcsi, átmeneti overáll,sapka és vékony sál,kis bakancs.
8. ében11 (válaszként erre: 6. - Marcsix)
2009. okt. 21. 18:39
én ilyenkor bundás nadrágot használtam-ami kívül víztaszító belül bundás-így nem fújta át a szél és jó meleg volt-de ha mentem valahová vittem nadrágot és akkor átöltöztettem vékonyabba.én is szerettem a sportot.néha azért próbálkoztam pokróccal azt tényleg lerúgják:)
2009. okt. 21. 18:38
Bajban vagyok én is! A kisfiam igazi nyári baba, utálja a sok cuccot magán, de ki kell vinni a friss levegőre! Bár ő nem egy fázós típus, még nem adok rá overált. Egy bundazsákot minél előbb be kell szereznem, mert azalá nem kell annyira beöltöztetni és kényelmesebb mint az overál!
2009. okt. 21. 18:34
Lehet nekem is a régi nagy babakocsit kéne használnom, mivel most sport babakocsit használunk, ami sokkal praktikusabb, de igy nehezen tudom betakarni, mert a lábával simán lerug mindent. És ugy erre zsák sincs, max a nagy babakocsi zsákja... Hát nem is tudom így én mit csináljak. Bérházi lakásnál ugye könnyebb a sport babakocsi.
2009. okt. 21. 18:14
Szerintem a bundazsák alá már nem kell harisnya + bélelt nadrág, elég a nadrág. Rosszabb ha leizzad. A babakocsiban úgyis melegebb van, pláne ha be is takarod / felteszed a lábzsákot.
2009. okt. 21. 18:13
harisnya body bélelt nadrág hosszú ujjú poló és kabát sapi vékonyabb kesztyű
2009. okt. 21. 18:09
Én spec. harisnya, nadrág, bady, felső és overál.vastag sapival. Ha hidegebb lesz jobban aláöltöztetem, és még takaró.
2009. okt. 21. 18:01
Persze. És veszem elő a bundazsákot. :)
2009. okt. 21. 17:58
Pl. harisnya erre bélelt nadrág stb.?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook