Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » EMF kiegyenlítő technika! Mit tudtok róla? Van itt olyan, aki használja? fórum

EMF kiegyenlítő technika! Mit tudtok róla? Van itt olyan, aki használja? (tudásbázis kérdés)


29. Miszti3 (válaszként erre: 28. - Mad1234)
2012. okt. 2. 13:08
Szerintem fogalmad nincs erről a témakörről, csak azért írsz ilyent, hogy szekta...
2012. szept. 27. 09:50
ez valami szekta...
27. 4abfd92b5a (válaszként erre: 26. - Miszti3)
2009. nov. 3. 20:51

szia Miszti


köszönöm, hogy elolvastad irásom, remélem nem tüntem tul okoskodonak, visszajelzésedböl itélve, "üzenet"emböl valami...(?!) hasznosat el tudtál sajátitani.

azért irom valamit, - mert ez ugye "subjektiv" és számodra lehet, hogy csak részletek voltak fontosak és érdekesek, de azt mondom...(!) csak annyit fogadjunkbe, amennyitöl ugy érezzük gazdagabbaká válunk.


köszönöm biztató szavaid, én is ugyérzem itt lenne már az idö, ezzel komolyabban foglalkozni.

mert sajna nem csak mi emberek megyünk át ezeken a "tisztulási" folyamatokon, hanem sajnos a földünk is, igaz ugy, azt tartják a födnek is meg van a maga tudatossága és hogy nagyon intelligens,ám...(!) mit kezdhet Ö ezzel, ha mi nem érzzük Öt, mi emberek talán többet tehetnénk a földünkért és ezen belül mindenért, ami rajta él és van.

26. Miszti3 (válaszként erre: 24. - 4abfd92b5a)
2009. nov. 3. 17:36

Sziasztok!

Bibie, nagyon toppon vagy a témában! :-)

Azt hiszem jó helyről szerezted az ismereteidet. :-)

Ezt tanítani kellene...

2009. nov. 3. 11:00
a nyelvtami hibákért bocsi : )
2009. nov. 2. 21:25

szép jóestét mindenkinek,


le szeretném irni Nektek, - én, hogy élem meg, a lelki egyensúlyt, már a kezdés sem tökéletes igy...., a lelket nem választhatom külön a testtöl és a szellemtöl, ha egyensulyra törekszem, - ez a három igy - egy egész.

és azokat a szinteket sem választhatom el, melyek ehhez tartoznak: - testi = fizika, - lelki = mentáli, - szellemi = spirituáli (ez nem az ezo´nak szolt). - ez az "én" egész részem igy (!) és arra törekszem, hogy ezt, igy együtt harmoniába hozzam, majd a magam modján megtartsam ameddig csak lehet.

ami, nem is olyan egyszerü, mint gondolnánk.

a testi-lelki-szellemi egyensúlyért és ennek eléréséért nagyon sokat kell dolgozni, mit oly sok mindenért az életben. olykor a befektetett munka, nagyon fájdalmas és megrázó, (sok ember ezekben az idöszakokban megriad, abbahagyja vagy feladja a kitüzött célt)

nagyon sok tisztulási folyamat indul be minden szinten, mint testi"fizikai" (betegség, mütétek) lelki "mentális" (félelmek vagy anyagi veszteség) és szellemi "spirituális" (nem akkar hinni többet, mert tul nagy ára van, vagy éppen ellenkezöleg hinni akarok...., valamiben....., mert akkor nem kell majd "megdolgoznom" a fájdalomért)és folytathatnám....

ha ezeket az érzéseket tudatositom és megértem, hogy tisztulás nélkül nem vagyok képes bejárni ezt az utat, alázatos és hálás vagyok minden fájdalomnak és a szeretete hivom segitségemre, megtapasztalom milyen mélyröl indulnak gyökereim "a fájdalom", akkor talán már jóuton haladok és mindennek ellenére megprobálok a magam modján boldognak maradni, örülni a pillanatnak, és elfogadni, hogy "nincs"egyensuly csak pillanatokra, ezekután már nem marad más, csak gyermeki kiváncsisággal várni a pillanatra, mert nem tudom, mikor koppogtat ujra be!

- igy élem ezt meg, nap mint nap.



köszönöm, hogy szolhatam hozzátok!

23. Miszti3 (válaszként erre: 21. - 8257e32c83)
2009. nov. 2. 11:03

Kiegészítem előző hozzászólásom azzal, hogy egyetértek az általad leírtakkal:

"A legapróbbtól a legnagyobb átalakulásig, minden változás, fejlődés belülről indul.

Te táplálod a körülötted lévő energiahálót! Ha nem "működnek" jól ezek a belső energia-csatornák, akkor hiába szőnek körülötted bármit"

22. Miszti3 (válaszként erre: 21. - 8257e32c83)
2009. nov. 2. 10:46

Szerintem nem külső beavatkozásról van szó. Arra tanít meg a technika, illetve Peggy módszere, hogy miként tudod saját magadat ráhangolni az új - megváltozott energiában lévő UCL (hosszú) kiegyenlítő hutkaidra.

Ez egyébként külön megtanulás nélkül is meg fog történni, automatikusan, csak a foyamatot lehet lerövídíteni a technika alkalmazásával. Így akik nem ismerik a technikát, és hallani sem hallottak ilyesmiről, azoknak sem kell attól tartaniuk, hogy enélkül nem tudnak majd ráhangolódni az új mágneses térre.

Én is sokat olvastam a neten erről a témáról, de ez, amit most leírtam, egyenesen Peggy szájából hangzott el. (Kryon közvetítés Bp. szept. 12-13). Megbízható forrásnak tartom.

Aki nem akar 150ezret kiadni egy ilyen tanfolyamra, az autodidakta módon is elsajátíthatja; segítségül már egy könyv is megjelent magyarul.

Tanfolyam azoknak szól inkább, akik másokat akarnak továbbképezni, ill. képzett EMF-ként szándékoznak "orvoslást" végezni.

21. 8257e32c83 (válaszként erre: 15. - 4abfd92b5a)
2009. nov. 2. 08:42

Sziasztok!


Elnézést, hogy kicsit eltűntem, de hétvégén nem voltam gép közelben!

Nagyon érdekes amit írtok, mindkét részről!

Félreértések elkerülése végett, én nem szeretném minősíteni ismeretlenül ezt a technikát, éppen azért indítottam ezt a fórumot, mert kíváncsi lennék olyan ember véleményére is, aki használja! Az az igazság, hogy én rengeteg EMF-ről szóló cikket olvastam, mielőtt felraktam a kérdést! Nem teljesen ismeretlenül kérdeztem.

Elmondom, hogy miért vannak fenntartásaim a módszerrel szemben: Ez a leírtak alapján egy külső beavatkozás, a körülöttünk lévő energiaháló újraszövése. És itt jön Bibie egyik mondata: "azt a belsöt, amit önmagamban épitgetek" ami a lényeg, szerintem! A legapróbbtól a legnagaobb átalakulásig, minden változás, fejlődés belülről indul. És hogy miért van ez így, te táplálod a körülötted lévő energiahálót! Ha nem "működnek" jól ezek a belső energia-csatornák, akkor hiába szőnek körülötted bármit.

Persze lehet, hogy nem így van, én meggyőzhető vagyok.

Nos?

20. Miszti3 (válaszként erre: 19. - Xti_)
2009. nov. 1. 21:01

Ezzel teljes mértékben egyetértek! Sajnos nagyon sok a kokhler ezen a területen, és nem is annyira kézzelfoghatóak a dolgok.

Alapos leinformálás nélkül nem szoktam én sem belemenni fizetős "szolgáltatások"-ba.

Így aztán amikre eddig kiadtam pénzt, tanfolyamra, előadásra, fesztiválra, egyebekre, azokban nem akadtam átverésre. Tehát kellő körültekintéssel szerintem elkerülhetők a simlisek.

19. xti_ (válaszként erre: 16. - Miszti3)
2009. nov. 1. 19:51
ha az asztalos elvállal egy munkát, azért eredményfelelősséggel és szavatossággal tartozik. a munka elvégzése után tételes elszámolást ad az anyagköltségről és a munkadíjáról. ha pedig a munkája nem megfelelő, megvannak azok a fórumok, ahová jogorvoslatért fordulhatsz. az ezotériában ez NEM így van.
18. Miszti3 (válaszként erre: 17. - 4abfd92b5a)
2009. nov. 1. 15:43

A misszio szót a 12-es hozzászólásodból idézgettem, erre a fajta missziora reagáltam:

"vannak igaz missziok, ahol nem kell fizetni, csak elmenni és "fürödni" a teremtö szeretet "kiegyensulyozo" fényében."

Részemről sincs semmi neheztelés, örülök, hogy kicseréltük - és egy kicsit ütköztettük - a témában a gondolatainkat.

Mindkettőnk építésére szolgált. :-))))

17. 4abfd92b5a (válaszként erre: 16. - Miszti3)
2009. nov. 1. 15:10

nem értesz, de sebaj

ez legyen az én "bajom", mi is szomorit el, igazad van mindenért fizetni kell, mert mindennek meg van a maga ár, igy ezeknek a "segitökész" ezo´s technikáknak, - ám légyen


a "misszió"- szót, Peggy asszony honlapján olvastam, és nem én vagyok "missziónárius" még ha, oly standardnak is átszom


de, nem neheztelek Rád, mert Te csak azt véded, amiben hiszel, többivel........, egyet értek

16. Miszti3 (válaszként erre: 15. - 4abfd92b5a)
2009. nov. 1. 12:07

Nem kell azon elkeseredni, hogy az ezo' viágában mindent pénzért adnak, hiszen ma ilyen világot élünk, mindenért fizetnünk kell. Ahogyan az asztalos sem fogja Neked ingyen megjavítani a szekrényedet, és az építész sem azért tanult, hogy ingyen tervezzen Neked, ugyanez a helyzet az ezoteriában is. Ott is valaki megszerez egy tudást, amibe pénzt fektetett be, és azután a tudása értéket képvisel, nem fog tudni utána ingyen dolgozni. Mert Te ezt várnád el. Gondolod, aki ilyen oktatást vállal, annak nem kell a számláit kifizetnie, és valamiből megélnie?

Egészen furcsa következtetéseket vonsz le a hozzászólásodban. (különben a missziok - pl. a Hitközség, Katolikus egyház, stb. sem ingyen osztogatják az észt, hanem a hozzá csatlakozók tartják el őket.)

Tehát az a véleményem továbbra is, hogy Neked nem kell izgalmat érezned a téma iránt, ha Te erre nem vagy fogékony, semmi gond. Csak ne legyél olyan lekezelő azokkal szemben, akik pl. ebben az irányban is fejleszteni szeretnék magukat.

Nem a missziok követése és a Te utad a standard, hanem a "nagy egészt" tekintve minden egyes embernek a saját útja, önmaga kiteljesítése tökéletes, - egyszeri és megismételhetetlen - a maga nemében.

15. 4abfd92b5a (válaszként erre: 14. - Miszti3)
2009. nov. 1. 11:30

Miszti, elnézést kérnék azoktól, akik eme állitásom sértönek vagy lenézönek éreznék.

bele néztem az általad megadott oldalnak és nem éreztem semmi "izgalmat" ahhoz hogy ezt az oldalt mélyrehatóan tanulmányozam, e tamulmány hiányábban gondolhatnák mások, állitásom fogyatékosságát, - ezt nem tagadhatom

egyszerüen nem adta vissza számomra azt a töltést (kiegyensúlyozás utáni vágyat), hogy érezném e technika jobb lenne-e (?), mint akár melyik másik reiki technika.

még mindig elszomorit az a tény, hogy az ezotéria világában, mindent csak pénzért lehet megkapni, már a lelki kiegyensúlyozássünkkért is fizetni kell.

a magam részéröl nem technikákat keresek csak azt a belsöt, amit önmagamban épitgetek.

14. Miszti3 (válaszként erre: 13. - 4abfd92b5a)
2009. okt. 31. 19:44

Bibie, Te honnan tudod, hogy a spirituális érdeklődésű embereket mindennel meg lehet etetni? Utána jártál bármilyen ezo's vagy spirituális témának elég alaposan, mélyrehatóan ahhoz, hogy egy ilyen általánosító és sértő megállapítást tegyél?

Rövid hozzászólásodból én úgy látom, hogy Te viszont eléggé fogalomzavarban vagy, mikor a Peggy-féle technika alapjait elemzed...

Én nem tartozom semmilyen missziohoz, és mégsem érzem, hogy kevésbé lennék a "teremtö szeretet "kiegyensulyozo" fényében."

13. 4abfd92b5a (válaszként erre: 12. - Miszti3)
2009. okt. 31. 15:25

üzeneted érthetö volt, bár engem elszomorit a tény hogy az ezotériát és spirituális utukat keresö embereket már mindennel meg lehet "etetni".

nem mondom, - hogy a Peggy asszony által kidolgozott technikának nincs alapja, az alap onnan indul amit mindenki oly áhitva keres v.i. a bölcsesség, szeretet, önmegvalositás, harmonia, stb...és mind ezt a kvantumvákumi energiákkal és ennek az energiának az újrahuzalozásával" az individuális 'én'-t az örökkévaló lényünkre való ráhangolodásával füszerezi meg.

ez is olyasmi, mint a reikinek egy fajta technikája a több 100 közül.(?)

mire minden szintet(fázist) bejár az ember megtanulja gyakorlatba alkalmaza, megszerzi a jogot jogokat, addigra már az egy millioját kiadta.

és a kezeléseknek is nagyon huzos az ára, nem tudom hogy ez lenne az a nagy segitség (?) az emberiségnek, - hát... nem hiszem.

vannak igaz missziok, ahol nem kell fizetni, csak elmenni és "fürödni" a teremtö szeretet "kiegyensulyozo" fényében.

mindenki döntsön a maga javára!


békés szép napot!

2009. okt. 31. 12:28

Elöző üzenetemben talán nehezen értelmezhető volt, hogy mi az az EMF, UCL, hogyan működik. Ajánlom ezen a linken [link] van egy

Universal Calibration Lattice - 3dimenziós animáció, ami remekül megérteti a dolgot. 70 országban alkalmazzák már.

egnesz32-nek üzenem, hogy nincs ebben semmi csumi. Amit nem ismerünk, aminek nem néztünk kellően utána, arra nem is helyénvaló csak így kijelenteni, hogy átverés.

A kvantumlovaglas.hu oldalra belépve pedig a bevezető oldalon már nagyon világos magyarázat van az "áthuzalozódás" lényegéről. Arról is, hogy miért van rá szükség, milyen előnyökkel jár. (egnesz32 ezt is kérdezted lejjebb).

Én ezt nagyon leegyszerűsítettem az előző üzenetemben.

2009. okt. 31. 07:44

A kvantumlovaglas.hu -n sok okos információra lelhetsz. Már M.o-on is van tanfolyam, igaz elég borsós az ára (EMF I-IV fázisképzés 150ezer), ahol magad is elsajátíthatod a kiegyenlítő technikát, és azzal a környezetedben élőknek is segíthetsz "áthuzalozódni". (EMF= Elektromágneses mező háló aktivizálás - jobb töltéshordozásra, rossz szóval élve "áthuzalozás". Utóbbira azért van szükség, mert az új energiákkal együtt a Föld mágneses tere is megváltozott, amit az emberi szervezet magától kissé lassan követ. Ezt lehet meggyorsítani.

A kiegyenlítő technikával tökéletesíthetjük az UCL-t, azaz az Univerzális Kalibrációs hálónkat = az emberi energetikai anatómiánk kozmikus szövedékkel kapcsolatot tartó rendszerét.

Ha már hallottál Kryonról, az Ő "csapatának" tagja Peggy (amerikai), aki kifejlesztett sok év alatt ezt a technikát, Ő ennek a szakterületnek az ásza.

Magyrországon Kovács Somi Mária viszi a témát, Ő odakint töltött 7 évet, és Peggytől (Peggy Pholnix Dubro)sajátította el a tudást. Amerikában egyetemi szinten tanítják már.

Én ott voltam a Kryon Budapesti 2 napos közvetítésén, ahol Peggy is tartott egy előadást. Ennek hanganyagát, ha érdekel, el tudom küldeni Neked mp3-ban.

Azért vagyok ebben a témában tájékozottabb az átlagnál, mert engem is foglalkoztatott ez a tanfolyam elvégzése. (szeptemberben indult egy.) De egyenlőre anyagi okok miatt nem vállaltam, de azért véglegesen nem mondtam le róla. Még visszatérek rá.

Van a témának amerikai honlapja is, ha tudsz angolul, a Googleben rákereshetsz.

2009. okt. 30. 20:08
phazis avagy fázis :)))) angolos-magyaros keverésért, bocsi
2009. okt. 30. 19:58

csak phazisokhoz tudsz kapcsolodni most már a 13-nál tartanak ehhez sem kell több tudásodnak lenni mit az elsönél

résztveszel valamelyiken és már beavatottá is válsz

8. 8257e32c83 (válaszként erre: 7. - HViki)
2009. okt. 23. 14:19
Köszi.:)
2009. okt. 23. 14:04
Utána kérdezek a családban. Van olyan aki elég elborultan ezoterikus. Hátha Ő tud valamit. Ha lesz hírem szólok. :)
6. 8257e32c83 (válaszként erre: 5. - HViki)
2009. okt. 23. 13:46
Valamiféle energiaháló újraszövésről volna szó. Nem tudom hova tenni, nem hallottam még róla, egy bizonyos hölgy cikkeit találom csak a témában, de ő nyomul mindenféle ezoterikus portálon! Szeretnék olyan véleményt is hallani, aki kipróbálta, alkalmazza. Az az igazság, hogy nekem "barominagyátverés" íze van a dolognak.
2009. okt. 22. 19:30

Én nézegetlek, de fogalmam nincs mi ez a technika. :)

Ezért is várom a hsz-eket.

2009. okt. 21. 21:12

Ez fogas kérdés úgy látom!!!! Na nem baj, jól elbeszélgetek magammal!


Valaki?

2009. okt. 21. 16:03
Senki nem ismeri ezt az energiakiegyenlítést?
2009. okt. 21. 13:21
Sziasztok. Lehetőségem lenne közelebbről is meismerkedni ezzel a módszerrel, illetve az első és második fázist felvenni, de nem tudom igazából mi is ez. Hiába keresek a neten, mindenhol csak a dolgok magasabb szinten való megéléséről írnak. De kell ez nekünk?
2009. okt. 21. 13:19
EMF kiegyenlítő technika! Mit tudtok róla? Van itt olyan, aki használja?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook