Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szülés után újra dolgozni fórum

Szülés után újra dolgozni (beszélgetős fórum)

2009. dec. 30. 07:22

sziasztok

mi is még csak tervezzük a babát

de én már most tudom, hogy ide nem fogok tudni visszamenni ahol most vagyok, tehát tuti, hogy elölről kell kezdjem, jobb érzés lenne, ha az ember biztosra tudhatja, van hova visszamennie, extra stressz a munkakeresés. De annyira nem bánom, őszintén szólva, ha nem akarnánk most babát, lehet amúgy is önéletrajzokat írnék - nem érzem túl jól magam itt, viszont így drukkolok, hogy babáig ne legyen gond ezen a melóhelyemen.

De azért már most utálom a gondolatot, hogy melókeresés, legutóbb is eléggé megviselt, pedig a szerencsések közé tartozom, sulim végeztével 1,5 hó alatt lett munkám.

Én úgy gondolom, hogy úgy tervezném, hogy 3-6 hónappal korábban elkezdenék melót keresni... de ez még arrébb, előbb kérek egy pocakot :P

21. vivera (válaszként erre: 20. - Klészi)
2009. okt. 22. 07:16
klészi, sajnos ez a valóság:(((
2009. okt. 21. 21:43

Sziasztok!

Mi még csak most tervezzük a babát, de sok helyről hallottam, hogy sajnos nem nagyon vesznek vissza kismamákat. Vagy legalábbis visszaveszik de hamarosan létszámleépítés miatt kiteszik őket.


Szerencsések vagytok, ha vissza is vesznek.


Remélem, senki kedvét nem vettem el, de mostanában sok ilyet hallok :(

19. vivera
2009. okt. 21. 08:32
megyek mert felébredt Lánykám. Ha van még valakinek ötlete a bölcsi kezdéshez illetve a munka kereséshez, azt szívesen fogadom:)
18. vivera
2009. okt. 21. 08:23
irodai munkám volt :( szeretnék ilyen területen is elhelyezkedni. Marketinges voltam meg könyvelési feladatokat láttam el
17. veroosh81 (válaszként erre: 16. - Vivera)
2009. okt. 21. 08:19
te mivel foglalkozol?
16. vivera
2009. okt. 21. 08:01
jó olvasni hogy visszavesznek Titeket:)
15. veroosh81 (válaszként erre: 13. - Rebus79)
2009. okt. 21. 07:57
Nahát kedvem az nekem sincs, pláne, ha visszagondolok, h mivel is jár a munkám...bleeee
14. vivera (válaszként erre: 12. - Veroosh81)
2009. okt. 21. 07:56
ez így tényleg kivitelezhető lenne:) nyugodtan el tudnál végezni
2009. okt. 21. 07:55

Félek és nincs is kedvem visszamenni dolgozni.

a bölcsibeadástól annyira nem tartok,mert a nagyobbik lányom is élvezte,és ugy veszem észre hogy voltunk bent párszor,és a kicsinek se lesz gond,remélem az ottmaradás.

De majd kiderül!

2009. okt. 21. 07:53
Én először 6 órában szeretnék visszamenni, állítólag így is vettek vissza mindenkit, aztán ha tudnék reggel 6-tól délig menni, így már egész jó lenne.Akkor mire hazaérnék, alvásidőben meg is tudnék főzni.
11. veroosh81 (válaszként erre: 8. - Rebus79)
2009. okt. 21. 07:50
Nem tudom, ez is egy jó kérdés.
10. vivera (válaszként erre: 8. - Rebus79)
2009. okt. 21. 07:47

Annyi de annyi kérdés és félelem van bennem is. Persze így előre elszörnyülködik rajta az ember, de amikor ott van benne már akkor talán könnyebb. Jobban átlátja a helyzetet. Nehéz nagyon nehéz.

Manómat is felvették januárra. De mivan ha nem találok addig munkát? Akkor oda lesz a GYEDem...

9. danama (válaszként erre: 5. - Vivera)
2009. okt. 21. 07:40
2 éves
2009. okt. 21. 07:39

Sziasztok

Énnekem is sajnos januárba vissza kell mennem.

Kicsi lányomat nekiállok beszoktatni a bölcsibe,majd irány a melo.

Félek tőle,igy is alig birok elvégezni,és ha majd dolgozni fogok?

7. vivera (válaszként erre: 6. - Veroosh81)
2009. okt. 21. 07:39
ezt a pillanatot én sem várom:((( az egyike a soha el ne jöjjön pillanatoknak:(( de túl kell esnünk rajta:(
6. veroosh81 (válaszként erre: 4. - Danama)
2009. okt. 21. 07:37
Pláne, h nem tudom mit fog apa csinálni egy nyűgösebb nap, mint pl tegnap, mikor a gyermek a függönyöket szaggatta lefelé...
5. vivera (válaszként erre: 2. - Danama)
2009. okt. 21. 07:37
mennyi idős volt gyerkőcöd mikor bölcsibe ment?:) Igazság szerint a gyest nem szeretném már megvárni. Abból nem élnénk meg:( meg ugye ott van az a hatalmas nagy kérdőjel is hogy lesz e egyáltalán hely ahova felvesznek:(
4. danama (válaszként erre: 3. - Veroosh81)
2009. okt. 21. 07:36
el is hiszem, én is amikor először mentem el úgy, hogy bölcsiben hagytam, olyan mintha a fél lelkemet otthagytam volna :-(((
2009. okt. 21. 07:34
Nálunk nincs bölcsi, majd felváltva vigyázunk/nak Annára, anyám és a férjem.Szükség esetén még anyós, meg műfater is bevethető nálunk.Engem várnak vissza a munkahelyemre(szerencsére), jövő májusban állapodtunk meg a főnökömmel, ő vár előbb is, és az anyagiak miatt sajnos lehet mennem kell előbb is.Kicsit félek.
2. danama (válaszként erre: 1. - Vivera)
2009. okt. 21. 07:31

én a helyedben, legalábbis én is így csináltam, először a kicsit szoktatnám a bölcsibe, majd amikor ez már megvan, mennék interjúkra és remélhetőleg dolgozni


sok szerencsét nektek :.-)))

2009. okt. 21. 07:29

Sziasztok,

Lassan elérkezik az idő, amikor újra munkába kell állnom. Álláskeresés, állásinterjúk, bölcsibe szoktatás és miegyebek... Mikor kezdtetek el állást keresni? Hogy alakultak az első napok, hetek? Várom a tapasztalatokat, tanácsokat:)


Szép napot:)


Vivera

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook