Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség alatt melyik tornát végezzem otthon? Pilates? Vagy Rubint Réka? VAgy más? fórum

Terhesség alatt melyik tornát végezzem otthon? Pilates? Vagy Rubint Réka? VAgy más? (tudásbázis kérdés)


2009. okt. 25. 13:23

Én a második hónapba kezdtem el tornázni (elsőbe túl sok volt a vukk...), és én is RR-t választottam.

De szerintem a terhes jógák is jók!

2009. okt. 25. 13:13
szio...én rubint rékára tornáztam terhességem alatt és nagyon jo volt jol éreztem magam és a babámmal is minden rendben volt...a lényeg mindig annyit tornázz amennyi jol esik és nem megterhelő...
2009. okt. 21. 10:15
jah igen, és RR dvd-ben az a jó, hogy mindegyik harmadra külön gyakorlatokat ajánl, mert ugye végig változik a kismama terhelhetősége.
2009. okt. 21. 10:14
én a terhességem alatt Rubint Rékára tornáztam,csak az utolsó három hétben hagytam abba, amikor már éreztem, hogy nem jó a babának. gyakorlatilag mindegy, hogy mit választasz, az a lényeg, hogy jól érezd magad közben, és figyelj a babára, ő hogy reagál a tornára.
2009. okt. 20. 21:26
pilatesből van külön terheseknek való, vagy végezzem a szokásos gyakorlatokat? Vagy hülyét kérdeztem?
2009. okt. 20. 21:20
akár a pilátest,akár RR.terhes tornáját választod,jól jársz.de csak addig csináld bármelyiket is,míg neked kényelmes.a főnöknőm RR-re tornázott végig.
2009. okt. 20. 21:18
Terhesség alatt melyik tornát végezzem otthon? Pilates? Vagy Rubint Réka? VAgy más?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook