Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Oltás után mégis rubeola? fórum

Oltás után mégis rubeola? (beszélgetős fórum)


2012. jan. 5. 07:06
lehetseges,nem tudom otthon kotelezoek e meg most is az oltasok,de itt nalunk ausztraliaban sokan nem oltatjak be gyerekuket.elgondolkodtato,hogy miert.
3. c95c921ae7 (válaszként erre: 1. - Enifed)
2009. okt. 20. 19:35
Nem valószínű! És az sem, hogy rózsahimlős a gyerkőcöd. Más gyerekkori fertőzések is okozhatnak kiütést. Akár a 3 napos láz..Vagy maga a láz, a meleg. A mi dokink majdnem skarlátosnak nyilvánította a fiamat, mert nyár volt és lázas és tele lett piros foltokkal, pöttyökkel. Én mondtam, hogy csak a melegtől van-estére elmúlt.
2009. okt. 20. 19:26

az enyém is kiütéses lett vírusfertőzés után.ez többször is előfordult.igazából az enyém csak a bárányhimlő elleni nem kötelezőt kapta-de akkor mondta a doki hogy átmehet rajta a bárányhimlő, lehet még kiütése is csak a szövődmények ellen véd

oltás.

2009. okt. 20. 19:06
Kislányom,3 éves lesz decemberben minden létező kötelező és rengeteg nem kötelező oltást is megkapott. Tegnap reggel tele volt kiütésekkel, a gyermekorvosunk szerint olyan, mint a rubeola, de az nem lehet, mert oltott ellene. Valamilyen vírusfertőzés, de semmi komoly, írt fel Calciummuscot, 3-4 nap alatt elmúlik. Már látható a javulás. Az a gondom, hogy az imént át kellett mennem a szomszédba, és én balga- bunkó odamentem az 5 hónapos picihez, megfogtam a zárt tipegőbe bújtatott lábát, szóltam hozzá néhány szót. A szomszéd felháborodott, hogy a kicsire veszélyes lehet a betegség, minek fogdosom. Se köpni se nyelni nem bírtam, a felesége, amikor kikísért mondta, ne foglalkozzak vele, mert ilyen, de engem tényleg zavar, mert mi van, ha elkapta tőlem a gyerek? Elkaphatta?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook