Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Reduktil vagy Regenon? fórum

Reduktil vagy Regenon? (beszélgetős fórum)


1 2
2015. júl. 9. 13:17

Sziasztok!


8. Napja h szedem a regenont. Napi 3-at, de nem érzek különösebben telítettségérzetet. Az első reggelhez képest 90dkg-ot hìztam! A regenon.org-ról rendeltem, 90 szemet, ami 30 napig elég ugye, de most nagyon megijedtem. Valaki tud segiteni mitol lehet ez?

50. enca23
2012. máj. 31. 19:41
Hol van piacon?
2012. máj. 7. 10:06
Én kb. 10 éve szedtem regenont, amit ausztriából hozattam. Nekem olyan szinten bevált, hogy 1,5 hónap alatt 20 kg-ot fogytam tőle. Semmi étvágyam nem volt, nem kívántam édességet, sőt leültem az asztalhoz ahol a család evett és még úgy sem kívántam az ételt, csak beszélgettem velük. Késöbb ezt betiltották és most újból látom, hogy a piacon van. Nagyon filózok rajta, hogy inkább az Adipexet vagy ismét a Regenont próbáljam-e ki. Ki tudja mit változott a hatása a Regenonnak azóta?! Üdv: Csupi
2011. júl. 7. 15:22
sziasztok!van aki tud mondani valami igazat a regenon tablettáról?új va-ok..
47. Tüci7
2011. máj. 24. 17:52

Sziasztok!

Ha valaki tud biztos helyről reduktilt jelentkezzen.

Köszönöm

2011. ápr. 5. 19:37
Helloka még uj vagyok itt,de régóta olvasgatlak titeket,szeretnék én is fogyni van valami megbizható forrásnak a tel száma??
45. 0716d92a9e (válaszként erre: 29. - Najki)
2009. aug. 5. 20:09
Akkor miért hagytad abba az Adipexet..?
2009. jún. 24. 17:47
Mennyibe kerül a regenon????
2009. jún. 23. 19:22

Sziasztok!


Kulfoldon szerintetek hozzajuthatok valamelyik gyogyszerhez?

Vagy valaki tud hasonlo kulfoldon kaphato gyogyszert?


Koszi

42. peg
2009. jún. 16. 19:57

Sziasztok!

valami éteri zavar következtében a

Sára18

felhasználót likvidálta a rendszer. Aki oda írt privit, az ide nekem írjon. Köszönöm

41. peg
2009. jún. 16. 19:52
Sziasztok! valami éteri zavar ( következtében a Sára18 felhasználót likvidálta a rendszer. Aki oda írt privit, az ide nekem írjon. Köszönöm
2009. jún. 1. 08:45

Sajnálom a rossz tpasztalataitokat!!

Én csak annyit mondhatok nekem nagyon bejött!!(regenon)

90napos szétválasztó mellett szedem és 5nap alatt fogytam 3kg!szerintem nem rossz.Igaz heti 2szer spinningre járunk.

Szerintem,ha valaki azért odafigyel miből mennyit eszik és szedi a bogyót..na meg persze a kúra végén is nem habzsol és továbbra is iszik legalább 2l folydékot...

Akkor szerintem biztos fogyás,és megtartható lesz később!!Csak álljunk ellen a csábításnak,hogy a tortából csak kis szeletet nem a fél tortát esszük meg...!!

2009. ápr. 28. 23:13

ADIPEX

De ha inkább javasolhatom,vegyél egy kutyát,és vidd le naponta 5x sétálni.

Lolita

2009. ápr. 24. 19:20

Sziasztok!


Ha kulfoldon elek szerintetek hogy jutok hozza a reduktilhoz?

Koszi

37. Cuse
2008. aug. 17. 22:03

Sziasztok.

1 kérdésem lenne Reganon vs Clenbuterol.

Ki mit ajánl és miért?

Előre is köszönöm a segítséget!

2008. júl. 19. 13:40

sziaztok!

Régebben már szetem kb 2hétig ezt a gyógyszert és le is ment 5kg!!!:)Most ismét elkezdtem csak az erősebbig változatát(60mg) és sajnos nem tudom mennyi időt takar a "kura"????,ha valaki tudja kérlek írjátok ki nekem mert nem szeretném,ha tulzásba esnék...

2008. júl. 10. 22:47
Honnan tudhatom meg hogy a Regenon amit venni szeretnék eredeti -e?Segítsetek mert gondolkozom rajta hogy veszek.
34. Dorie
2008. máj. 1. 20:40
Én 3 hete szedem a Regenon-t.SEMMI KÁROS mellékhatását nem tapasztaltam..fogytam vele 3 kilót (mellesleg eleve nem vagyok túlsúlyos, csak le kell adnom 5-6 kilót verseny miatt). Sok hülyeséget összeirkáltak itt róla..még hogy halált okoz..Rengeteg sportoló és testépítő szedi..akiknek a testük az életük...nem hinném h bárki kockáztatna. Szóval senki se köpködjön csak mert valahol valami hülyeséget olvasott róla!
2008. máj. 1. 17:38
áááá én teljesen összezavarodtam, annyi mindent olvastam fél óra alatt róla..kétségeim vannak, de belevágnék..
2008. ápr. 26. 18:16

Sziasztok!

Én holnap kezdem a 15 mg gyógyszert , mit várhatok tőle?

31. emesike (válaszként erre: 23. - 2338dc5334)
2008. jan. 16. 11:58

Szia!

Reduktilt melyiket szedted a 10 mg-osat?Mennyit szedtél be és mennyi idő alatt?

Köszi:Emese

2007. dec. 27. 22:05

Sziasztok!


Évekkel ezelőtt szedtem Teronac-ot. 10 évvel ezelőtt 18 évesen 100 kg voltam, aztán lementem 60 kg-ra (egy év alatt, orvosi ellenőrzés mellett). A súlyom karbantartásában is nagyon sokat segített. Utána kb 2 évente volt szükség egy-egy hónapos kúrára, hogy tartsam a súlyomat és ami visszajött rám, azt ismét visszafogyjam. Sanos ezt a patikában kapható szert törölték 3 évvel ezelőtt a gyógyszerek törzskönyvéből.


Azóta próbálkoztam Adipex-el, de valószínűleg valami hamisítványt sóztak rám, mert nagyon rosszul voltam tőle és 2 hét után szúródni kezdett a vesém tájékán. Abba is hagytam. Viszont tudom, hogy egyik volt főnököm ettől a szertől fogyott nagyon sokat. De azt is tudom, hogy ő patikából tudott venni valami külföldi rokona segítségével.


Próbálkoztam azóta Reductillal is, de sajnos nem érzek semmi hatását. Bevettem két levéllel és nem történt semmi. Nem tudom mi lehet a baj. Természetesen orvos írta fel és gyógyszertárban vettem. Ugyanis mióta 3 éve már nem jutok hozzá a Teronac-hoz (elvileg más országokban még lehet kapni 1mg mazindolum a hatóanyaga, és az étvágyat teljesen képes megszüntetni az éhségközpont blokkolásával) szóval mióta nem lehet nálunk kapni azóta a súlyom megint 100 kg, és ki tudja hol fog megállni...


Talán nekem is ki kellene próbálnom a Regenont. Ha sikerülne hozzájutnom, valahogyan kizárólag patikából, kíváncsi leszek a hatására és megosztom veletek.

29. najki
2007. szept. 11. 21:48

sziasztok:)

Én is elkeztem szedni de csak ezsek töle, de nagyon:) 5 nap alatt hiztam 2 kilot:(

mit csinálok rosszul????

eddig adipexet szedtem sz jó volt.

28. 2556366d29 (válaszként erre: 26. - Babrigitta)
2007. szept. 10. 13:49

Szia!


Már a másik ilyen fórumba is írtam itt, hogy a Regenon nagyon jó készítmény, de egy életen át nem lehet szedni.


Csak annak szabad belevágni a kúrába, akinek törekvése is van az életmód váltásra. Mert a szedése alatt étvágy nem sok van, iszonyat nagy segítség a fogyásban, de amikor abbahagyja az ember, akkor az éhségérzet újra előjön.


Nincs olyan szer a világon, ami magát az éhséget száműzné az emberből örökre.


Szóval aki lefogyott, az utána vigyázzon arra mit eszik, és ne szerektől várjon megoldást onnantól kezdve.


Akinek sok plussza van, annak akár évekig kéne koplalni, sanyargati magát a sok kiló leadásához.

Nekik szuper lehetőség a Regenon, mert ezt az időt lecsökkenti és megkönnyíti.


Viszont utána mindenkinek saját munkája a súlyt megtartani, és nem eljutni megint a kiindulásig, a túlsúlyig!!


Sajnos mint mindent, ezeket a szereket is hamisítják. Csak eredeti patikai terméket vásárolj!


Egy hónap alatt több mint 10 kilót tudtam leadni.


Ennek már 2 éve, tartom is szerencsére mert figyelek mit eszem. Nem akarok megint kövér lenni....

2007. aug. 6. 14:56

dr Doreen Virtue- Yo-yo diéta szindróma


nekem ez segitett lefogyni,de közben szedtem a Reductilt is,de tényleg,fejben kell rendbe jönni.

2007. aug. 1. 13:58

Nekem egyik sem vált be, csak az adipex.

Kárt nem okozott egyik sem (vérvétel minden kúra előtt-után, orvosi konzultáció).

Az első adipex kúrám után helyreállt a vérzsír és a koleszterinszintem. A doki még meg is dícsért.

2007. júl. 10. 14:22

Sziasztok.

Én szedtem a Regenont 2 honapig,naponta 2 tablettát.Nem is volt tőle étvágyam,kényszerből ettem azt a keveset is ami ettem.A 2 honap alatt majdnem 10 kg-t fogytam,de miután abba hagytam 1 honap alatt 6 kg-t vissza is szedtem.

24. 2338dc5334 (válaszként erre: 5. - Ani68)
2007. júl. 10. 08:37
SZia Ani69.Szedtem az adipexet,fogytam is de még egyszer nem tenném. Nagy károkat okoz a szervezetedben,amikre nem is gondolnál.Tudom mi a tulsúly a terhességem alatt 20kg-ot híztam.Légy nagyon ovatos,az egészség mindennél fontosabb.Sok sikert.
23. 2338dc5334 (válaszként erre: 11. - Hedix01)
2007. júl. 10. 08:26
Sziasztok.Szedem a reduktilt,5-6kg-ot fogytam de szerintem is,ha abbahagyom,visszaszedem a leadott súlyt.Igaz,hogy elsosorban a fejunkben kell rendberakni a dolgokat.Nem tudom miért eszem,amikor nem vagyok éhes?
22. erikpipi (válaszként erre: 7. - Hoxa)
2007. máj. 29. 17:06

Ha kiakarod kaparni az urad szemét, akkor tök mindegy melyiket szeded. Ha macis tipus vagy, és tojsz a világra bátran szedheted. Sajna nekem az előbbi...

(én is fent nevezettől szereztem a retaront), de szerintem nincs nagy különbség, annyi, hogy az egyiket a doki írja fel, a másikat meg reduktil postázza, és hát a megbízhatóság ugye....

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook