Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Negyvenesen-magányosan...oldjuk meg fórum

Negyvenesen-magányosan...oldjuk meg (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
33. hideghegy (válaszként erre: 31. - Eddit)
2009. okt. 20. 15:07

Nagyon nehéz a párválasztás ebben a korban szerintem.Minden félnek,nőnek-férfinak kialakult szokásai,életmenete stb,van.Na most találkozik két kiforrott személyiség...hát hatalmas kompromisszum kell ahhoz,hogy működjön a dolog.Akkor még nem beszéltem a gyerekekről,az exekről akik ha olyanok megtudják kicsit keseríteni,szóval van egy csomó apróság amiket jó helyre kell passzítani.Szóval nehéz!

Ja és a tudatalattink nem felejt,ott jó mélyen dolgozik a múlt.

32. hideghegy (válaszként erre: 30. - 021a029148)
2009. okt. 20. 14:59

Szia!Érdekeseket kérdezel és elgondolkodtatóak a válaszok is.Idősebb nő életében a szex mennyire fontos?Erre így azt hiszem nem igazán lehet válaszolni,mert összetett a dolog.

Ha nincs rendben a lelkem,zűrös megoldásra vár az anyagi helyzetem,akkor nekem az utolsó dolog a szex.Most csak magamról beszélek mert ez biztos nőktől is függ.Én most padlón vagyok sok területen,tehát semmiképpen nem a szex a gondom.

De idáig ahogy én most érzek és amibe vagyok el kell jutni,ez egy folyamat műve.

Te még csak a jókat tapasztalod ,ahogy érzem,neked még legyen fontos a szex,mert azért alapból fontos is,csak meg kell lenni hozzá a belső egyensúlyomnak,nekem úgy megy.

31. eddit
2009. okt. 20. 10:14

Én attól tartom nehezebbnek a párválasztást ebben a korban, hogy beszűkült a kör, amiből "választani lehet". Valljuk be, a hasonló korosztályú pasik is nagy százalékban nősek. Jó esetben elváltak vagy netán özvegyek, de ennek kicsi az esélye (és a válóperek többségét sem a férfiak kezdeményezik).

És már nem csak arról van szó,hogy ki hogy sérült. Ugyanis az azért meghatározza a nő további párválasztási igényét, hogy milyen minta volt előtte. Más ha elfáradt a kapcsolat és kihűlt (de rendes ember mellett élt), mintha egy szenvedélyes, de fájdalmakkal teli párkapcsolata volt (ital, nőzés...)

Áhh, nehéz na....arról meg még szó sem esett, hogy mi van ha minden oké, de a gyereked nem fogadja el? Na, az gáz....:/

2009. okt. 20. 07:55

Sziasztok!


Csak olvasgatlak Titeket és egy furcsa kérdés merül fel bennem. Én még csak a 30-as éveim elején-közepén járok, és nem tudom, mi lesz velem 5-10 év múlva. Arra lennék kiváncsi, hogy a szex mennyire meghatározó dolog egy idősebb nő életében? Mennyire igényli az ember, és mondjuk emiatt is belemegy-e egy kapcsolatba, vagy inkább az érzelmi oldal lesz már a fontosabb?

Köszi, ha válaszoltok!

29. hideghegy (válaszként erre: 28. - Judyt640)
2009. okt. 19. 21:52
Lehet a távolság is közre játszott,de kicsit elszúrtam az egészet,Te mit tudnál tenni szerinted a házasságoddal?
2009. okt. 19. 21:19
A távolság miatt lett vége?
27. hideghegy (válaszként erre: 25. - Judyt640)
2009. okt. 19. 21:17
Nem igazán hiszek senkinek sem,meg már annyira nem úgy nézem a pasikat sem,már vágyat sem érzek szóval semmit.Két éve nagyon szerelmes lettem,csak kevés ideig tartott és nem is itt élt az országban,na érte odavoltam.Szóval azt nem lehet mondani,hogy soha....várok ismét egy olyan valamit amit akkor éreztem és olyan valamit amit átéltem,nem éreztem még olyat.El kellene engednem lelkileg mert az is lehet,hogy azért nem alakulgat a magánéletem.Meg talán annyi az elintézni valóm,hogy nincs is itt az ideje....ha itt lesz akkor tudni fogom ,hogy megjött!
26. hideghegy (válaszként erre: 24. - Judyt640)
2009. okt. 19. 21:11
Van úgy,hogy kihül a kapcsolat és a házastársak már csak úgy elvannak...olyan közömbösen
25. judyt640 (válaszként erre: 23. - Hideghegy)
2009. okt. 19. 21:07
Én ugyérzem nemtudnék már szerelmes lenni nincs az a férfi akinek hinni tudnék.A szekszröl megmár teljesen lemondtam.Te tudnál uj kapcsolatot teremteni,hinni?
24. judyt640 (válaszként erre: 23. - Hideghegy)
2009. okt. 19. 21:01
Nemtudom mitrontottam el reggeltöl estig dolgozom mig mindennap fött kaja az asztalon.Nemjárok sehova mire hazaérek ö már 3-4 sör 7ig megsem áll meg amit nemlátok .1 éve karácsonyra kaptam a fiamtol a számitogépet minden nap bekapcsolom és kár hogy nem elöbb keztem .Én nemtanultam a használatát aztán egyre több helyen kellett volna vele dolgozni és igy magam tanulgattam.Mikor itt ülök elötte azért is haragszik.
23. hideghegy (válaszként erre: 21. - Judyt640)
2009. okt. 19. 20:52

Az én exem is szerette a piát már a házasság elött,csak az ugye nem derül ki....buliztunk,fiatalok voltunk az hozzá tartozott és nem tünt fel.Azt szokta mondani,hogy miattam iszik..hehe:-9

Aztán elváltunk,lett az új nő egy gyermek..akkor is ivott,aztán jött egy másik nő...és milyen érdekes most is iszik.Azért mert egy alkoholista.

Tehát ez egy hülye duma ,hogy azért iszik valaki mert rossz a házassága,azért mert szereti oszt jónapot!

22. hideghegy (válaszként erre: 18. - Judyt640)
2009. okt. 19. 20:45

Mikor férjnél voltam és albérletben laktunk,nem igazán tudtam mit tenni, el kellett viselnem azt a rossz állapotot ami volt a házasságomban.Aztán mikor vállalkozó lett és lett lakás,pénz stb....még jobban tönkre ment minden mert jött a pia,játékterem,aztán egy nő,majd egy gyerek a másik nőtől.

De eljön az idő mikor is az ember nem bír már többet.Így teljesen egyedül is jobb,mint akkor volt,pedig nélkülözöm rendesen,de akkor is ezt választanám újból.Én azt mondom mindig van kiút a rossz házasságból!A válás!

2009. okt. 19. 20:45
Kacsingatás nincs nekem azért mert már nemtudnék hinni senkinek neki azért mert ,,,.Atzhiszem neki megvan a terápia a pia.Azthiszem sose volt más csak nemláttam a rózsaszin ködtöl.
2009. okt. 19. 20:40

miért nem alakítasz ki egy "saját" életet ebben, amiben vagy. Úgy, hogy neked is jó legyen, ha már ilyen "jó" körülmények vannak.

Én szívesen dolgoznék a férjemmel egy saját cégben:D

Esetleg egy párterápián nem gondolkodtatok? Lehet, hogy segítene. Vagy más mindenki másfelé kacsingat?

19. hideghegy (válaszként erre: 17. - Mama_gold)
2009. okt. 19. 20:39
Társ kellene?...megmondom őszintén én már nem is tudom mi kellene,annyira régóta nem élek párkapcsolatban,hogy talán már azt sem tudom milyen is lehet:-)Túlságosan is félek már tőle...
2009. okt. 19. 20:18
Igen sajnos épitkeztünk itt a nagy ház a sok kölcsön a közös cég.Szerintem azért ilyen mert ugygondolja nemtudok hova lépni és mindent megtehet.mIkor mondom menjen el aztmondja ,,,elkell hogy viselj,,,pedig már az utolsókat rugom és a pohár csordultig van
2009. okt. 19. 20:14

Mi az, amitől magányosnak érzitek magatokat?


judyt640: Nem tudsz beszélgetni a pároddal?

Vagy nincs közös programotok?


hideghegy: neked gondolom társ kéne, mert azért a gyerkőc csak nem partner mindenben. Nehéz manapság ismerkedni. Munkahelyi kapcsolatok? Nem konkrétan kollégára gondolok:)

2009. okt. 19. 20:14
Igen az talán rosszabb ha az ember a párja mellett magányos,mert abba benne van a tehetetlenség is és az szörnyű,jól gondolom?
2009. okt. 19. 20:13
LEhet hogy a nevünk a peches,
2009. okt. 19. 20:12
Úgy tűnik hárman vagyunk Juditok:-)
2009. okt. 19. 20:10
Ha jól vettem ki, 3 Judit összeverődött? :D
12. judyt640 (válaszként erre: 10. - Hideghegy)
2009. okt. 19. 20:09
Jól értetted párban is lehet egyedül az ember .
2009. okt. 19. 20:06

igen, én férjnél vagyok nekem a 2. házasságom és két kisfiam van (az első házasságomból a 13 éves, mostaniból a 7 éves)

Néha én is érzem magányosnak magam, de szerintem ez minden kapcsolatban előfordul.

Sokan élnek társas magányban:)

2009. okt. 19. 20:05
Hu nagyon fiatalon elváltál!Most kapcsolatban vagy?És abban vagy magányos?Vagy lehet nem jól értem,akkor bocsi
9. judyt640 (válaszként erre: 4. - Hideghegy)
2009. okt. 19. 20:02
Hát én 26 évesen elvaltam most 46 leszek 10 éve kapcsolatban nagy szerelem volt ,majd bele haltam nemkellett volna.Soha nemvoltam ennyire egyedül mint most.
8. hideghegy (válaszként erre: 7. - Mama_gold)
2009. okt. 19. 20:01
Akkor Te kapcsolatban vagy ugye?
2009. okt. 19. 20:00
ja, most látom, elkéstem:S
2009. okt. 19. 20:00
ja, értem. És neked nincs is gyerkőcöd?
5. hideghegy (válaszként erre: 3. - Judyt640)
2009. okt. 19. 20:00
Van 2 fiam,a kicsi van velem a másik külön él.Aztán férfi nélkül,Te?
4. hideghegy (válaszként erre: 2. - Mama_gold)
2009. okt. 19. 19:59
Rossz embernek mondtam ki azt az igent.12 évig voltunk együtt,aztán válás lett a vége,mert jött egy harmadik és terhes lett,meddig ment a válóper addig növekedett a pocakban a gyerek,elváltunk áprilisban,gyermek megszületett májusban.Nem most volt.De én már a házasságomban is magányos voltam,tehát nem most kezdődött:-)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook