Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Reiki kezelés - energia küldés .... fórum

Reiki kezelés - energia küldés .... (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6
100. f64f0d9a69 (válaszként erre: 97. - Grizus)
2013. ápr. 18. 08:55

Ez egy jó nagy baromság!

Én is végeztem reikit és tudom, hogy ilyen nincs.

99. Zizisicc (válaszként erre: 97. - Grizus)
2013. ápr. 18. 08:44
Fényt ettél? Ez hogyan történik?
98. Igaznak maradni (válaszként erre: 95. - Beanadt)
2013. ápr. 18. 08:41
Szia! Úgy értem: valamikor teljesen jól érezem az áramlását a kezemből,aztán máskor semmit sem érzek.Pl reggel mikor felkelek akkor nem megy de miért azt nemtudom,pedig már nemvagyok álmos. Továbbá ugye olyanokról számolnak be az emberek,hogy érzik azt,hogy ők a csatornák.Hát én semmi olyant nem érzek..de attól még megy. Valamikor pedig nem vagy csak szerintem nem.
97. grizus
2013. ápr. 18. 04:29

Engem tavaly ilyenkor megreikiztek és utána furcsa dolgok történtek velem. Igaz, történt akkor más is, amitől kiakadtam, de a következő tünetek voltak: jó tíz napig-két hétig pár órákat aludtam, iszonyú hőség áradt belőlem, kis híján megőrültem és fényt ettem, ami baromi ijesztő volt. Szóval reiki? Kösz nem.

Egyesek a sátántól valónak tartják. Én nem, de akkor sem kérek belőle ezek után.

2013. ápr. 15. 15:04

Én is elvégeztem az első szintet.

Szerintem ez nagyon jó dolog, a baj csak ott kezdődik amikor a lényegről elfeledkező emberek ebből pénzt csinálnak.

95. beanadt (válaszként erre: 93. - Igaznak maradni)
2013. ápr. 15. 14:40
Azt hogy érted, hogy nem megy??? Miből gondolod, hogy nem megy??
2013. ápr. 12. 13:34
Ez nem a ti témátokhoz volt csak a sorrend miatt írtam így.
93. Igaznak maradni (válaszként erre: 92. - Beanadt)
2013. ápr. 12. 13:33
Hello. Nekem a Reiki indítása vagy kérése néha megy néha nem.Hogy is van ez?:)
92. beanadt (válaszként erre: 90. - Linda111)
2013. ápr. 5. 22:50
Hát itt is leírtad ugyanezt. Továbbra is reménykedem benne hogy viccnek szántad ezt a hozzászólást?! Ezt senki nem gondolhatja komolyan... ha mégis, akkor nagyobb a baj mint gondoltam....
2013. febr. 1. 10:31
Kedves Linda, Te ezt elhiszed? Amit egy pap mond? Tartoztál valaha felekezethez? Tudod mi a bűntudat?
2012. dec. 15. 19:08
Sziasztok! Ma hallottam egy előadást, atolikus paptól, beszélt az ilyen gyógyitásokról is, mint a Reiki. Azt mondta, a Reiki megalapítója, egy japán férfi, valamilyen hegyen találkozott a sátánnal, tőle kapta az erejét, amit tovább adott. Mivel olyan hatalmat akart, mint Jézus, hgy tudjon gyógyitani, a Sátán megadta neki. Gondolom, ennek utána is lehet nézni, akit érdekel. Szóval az energia, amit a Reikiben használnak, nagyon nem jó helyről jön, és nem érdemes vele szórakozni. Mondott a pap több esetet is, hogy valakit Reikivel kezeltek, utána a zárt osztáylon kötött ki. Vigyázni kell minden ilyen dologgal, ami keletről jön, mert nem jó erőket használnak fel!
89. ezos
2012. dec. 12. 15:34

A **t próbálta valaki?


[link]



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
88. sercegnő (válaszként erre: 83. - F2d31f6da6)
2011. júl. 28. 23:01

normalis. nekem par honapja begyulladt egy fogam, nagyon fajt!!!! reikiztem, goygyszer helyettt. Telleg fajt!!!!!!!!



aztan persze megk ellett csinaltagtni. fajdalom csipplaitasra nekem jo, amugy gyogyulasra? nem tudom!!! ugy legyen!!

2011. júl. 27. 23:23

Sziasztok!

Nagyon érdekel a reiki, még csak most ismerkedem vele,szeretném ha megosztanátok velem a reiki öngyógyító technikákat, és nagyon szívesen olvasnék reikis sikereitekről :)

2011. jún. 18. 13:48
Győr környékén tudtok ajánlani hiteles Reiki-mestert? Szeretnék megismerkedni a Reikivel.
2011. jún. 15. 13:54

Szia!


Amikor én megkaptam a beavatást (1991), a német mesterem a következőket mondta a díjakról:

trad. vonalon a I. fokozat díja 1 heti bérednek megfelelő összeg, a II. fokozat 1 havi, a III. fokozat egy éves jövedelemnek megfelelő összeg.

Ezt a összeget nem tudjuk tartani itt Magyaro.-on, így még magasabb lenne a díj.

Megállapodásunk van az árakról, ehhez tartjuk magunkat (legalábbis a Magyar Tradicionális Usui Reiki Egyesület mesterei).


A kül. vonalakon kapott tudás, lehetőség, beavatás nem ugyanaz.

Hozzám és kollégáimhoz sokan jönnek "más" vonalakról, így látjuk a hiányosságokat mind elméleti, mind gyakorlati vonatkozásban.


Ha valaki egyszer megérzi a reiki által kapott lehetőségek lényegét, rájön, h. pénzben kifejezhetetlen az, ami érkezik hozzá...

Üdv: Ági

2011. jún. 12. 23:58

Szia, egyetlen kérdésem volna most ezzel kapcsolatosan:

vajon mi az oka, hogy míg RAI Reiki tanfolyamok "megfizethetőek" egy átlagember számára, addig a tradicionális annak többszörösébe kerül?

Ugyanaz a beavatás lényege, ugyanazok a lehetőségek, ugyanaz a tudás (van ilyen és olyan barátom is az ismeretségi körömben, én konkrétan nem vagyok benne, csak gondolkozom rajta)... Akkor miért?

Köszönöm, ha válaszolsz.

:)

2011. márc. 18. 16:20
üdv, nemrég 5 napja kaptam a szuvas fogamra a barátomtól kezelést. Azóta nem érzem a fogam, sokszor olyan érzés mintha nyomnák befelé és lezsibbadt a környéke. (a menh fogorvoshoz és hasonlókat ha lehet most hanyagoljuk), azóta többször elönt a meleg és néha szédülés. Ez normális ?
2011. febr. 15. 18:17

Sziasztok!


A Reiki iránt érdeklődőknek ajánlom az alábbi oldalon található két e-könyvet, amelyek az eredeti, hiteles Reikiről szólnak: [link] (facebook regisztráció szükséges a megtekintéshez)

Jó olvasgatást!



Faragó Ági

81. vinszisz (válaszként erre: 80. - Vinszisz)
2010. júl. 12. 21:04

Sziasztok!

Kiírtam egy fórumot,így kerültem ide hozzátok,mert összevontak veletek:)

Ezért maradt el a köszönés:(

2010. júl. 12. 19:59

Sajnos nem sok időm van manapság netezni,de szívesen váltanék szót néha olyan hozzám hasonló szerencsésekkel,akiket behangoltak(beavattak),ebbe a csodálatos dologba.

Nálam ,ez otthonomtól nagyon messze esett meg,ezért lakóhelyemen nem ismerek reikis-t,pedig szívesen beszélnék róla,tanulnék,mert még bőven van mit:)

Várom azokat,akik ebben társaim lennének.

79. Médy-25 (válaszként erre: 78. - Erusss)
2010. febr. 5. 13:27
Ez tök jó! Ki lehet gyógyulni belőle így is! Erről már én is hallottam! Már ,hogy ki lehet belőle gyógyulni így is,vagyis ezzel a módszerrel! Bár én a pranát nem ismerem! És az milyen? És ilyen gyorsan ki tudtál gyógyulni belőle! Régóta voltál benne? Mesélj el mindent! :) Kiváncsi vagyok! Érezted első naptól kezdve,és azóta nem is jött vissza? Bocs,hogy ennyit kérdezek,de kiváncsi vagyok :D!
78. Erusss
2010. febr. 4. 22:20

Így gyógyultam ki 4 nap alatt a pánikbetegségből...igaz nem reiki volt, hanem prana, de a lényege ugyanaz :)


tudom ajánlani.....

2009. nov. 27. 19:48
Írjátok le,hogy mit tapasztaltatok! Köszi
76. Zizisicc (válaszként erre: 72. - Ec78bc2bf8)
2009. okt. 26. 11:06
válasz ment ....
75. ec78bc2bf8 (válaszként erre: 73. - 2c51470c9a)
2009. okt. 26. 11:02
Hát.., én szeretnék tisztábban látni....
74. Zizisicc (válaszként erre: 70. - Zizisicc)
2009. okt. 26. 10:38
Nem, nincs fönt a neten ..... ő "szájhagyomány útján terjed". :o))
73. 2c51470c9a (válaszként erre: 68. - Ec78bc2bf8)
2009. okt. 26. 10:38
Mindenkinek van mit tanulnia,hová fejlődnie,de talán vannak dolgok,amiket nem is kell 100%-ban érteni,hiszen amúgy is működnek. :)
72. ec78bc2bf8 (válaszként erre: 70. - Zizisicc)
2009. okt. 26. 10:34
Írtam privit:)
71. minerva223 (válaszként erre: 70. - Zizisicc)
2009. okt. 26. 10:34

Van a Mesterednek weboldala?

Ha igen kérhetném priviben?

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook