Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Reiki kezelés - energia küldés .... fórum

Reiki kezelés - energia küldés .... (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6
2022. júl. 3. 07:49

Mikor masszázson vagyok, folyamatosan kapom ezt az energiát.

Van, ahol olyan forró, hogy szinte éget.


Imádom 🥰

159. eperella (válaszként erre: 158. - Wagner Lajos)
2018. máj. 24. 18:27
Szia! Köszönöm megfogom nézni az oldalt!
158. Wagner Lajos (válaszként erre: 144. - Grizus)
2017. szept. 1. 09:34

Seiheki = Mentális szimbólum, a magyar fordítása rossz szokások, rossz beidegződés, illetve azok feloldására szolgál. Nézz meg ezt a videót

Reiki szimbólumok [link]

157. Wagner Lajos (válaszként erre: 154. - Eperella)
2017. szept. 1. 09:28
Szia eperella olvasd el a 156. bejegyzést
2017. szept. 1. 09:24
Eredeti Usui Reiki mester-tanár vagyok. A Dunavarsányi reiki klubban, a kezelést és a földsugárzás mérést végezzük. A távollévőknek reikit küldünk, és fotó alapján földsugárzás elemzést kérhetsz. Mindezek ingyenesek. Tanítom főleg a Gendai Reikit, mert a gyógyulási eredmények a legjobbak. A távollévőknek Skypeon online is tanítok, eleinte tartottam tőle, de a gyógyulások igazolták a módszert. Írd a keresőbe reikidunavarsany és olvass többet.
155. namor (válaszként erre: 154. - Eperella)
2017. ápr. 10. 16:50

Parasztvakítás az egész!

Semmit sem ér!

2017. febr. 5. 11:16
Sziasztok! Somogy megyébe tud valaki reiki mestert aki tart beavatást?Hihetetlen hogy csak a nagy városokba van tanfolyam ahova az ember nem tud eljutni.
153. Alecska
2016. szept. 17. 14:34
Régi dátumokkal látok hozzászólásokat... Friss beavatott vagyok.Szeretnék valakivel "beszélni". Megköszönöm,ha választ kapok.
2014. ápr. 30. 15:19

Sok szeretettel várok minden kedves útkeresőt, vagy tanulni vágyót.:)

[link]

Szép napot mindenkinek

Erik

2014. ápr. 15. 14:22
Sziasztok!Van itt valaki aki reiki beavatást tartana nekem,jelképes összegért?Régi álmom,hogy reikis legyek,és használhassam!
2013. máj. 20. 10:08
Ki próbálná ki a távkezelés dolgot?
149. beanadt (válaszként erre: 148. - Igaznak maradni)
2013. máj. 2. 23:10
Nem teljesen értem mire vagy kíváncsi, de úgy érzem neked ezzel még nem kell(ene) foglalkoznod, neked most sokkal inkább az a "dolgod" hogy magadat kezeld és majd idővel másokat is, és ha ezt már jó ideje műveled, akkor áttérhetsz a finomabb dolgokra...
2013. ápr. 30. 08:39
Hello! Azt hogyan veszitek eszre,h egyik masik szimbolumnak milyen az energiaja amin mukodik vagy rezonal? Szoval tudom,h targyilagossagra az ego-nak van szuksege. Aztan van olyan is,h lehet a szimbolumokon meditalni..szoval probaltam de ugy nem ereztem azokat amiket ilyen beszamolokban lehet olvasni....pl a szimbolum megmutataja a munkat hozza,stb.
2013. ápr. 28. 19:43
A de keverve jottek a betuk:)) eppenhogy annak a szimboluma..Bocsanat az elirasert az uzenetben
2013. ápr. 28. 19:42
Szia! Ti hogyan atnultatok? Az nem a Mentalis szimbolumnak a jelentese.Nemtudom meg hogyan nevezik en igy ismerem.
145. beanadt (válaszként erre: 144. - Grizus)
2013. ápr. 28. 19:08
Ők így tanulták, Nekem is nagyon furcsa.....
144. grizus (válaszként erre: 142. - Igaznak maradni)
2013. ápr. 27. 05:25
Mi a a Sei he ki, vagy ez valami elírás?
2013. ápr. 25. 15:05
A toronyban kell rendet csinalni eloszor :)) ugye.
2013. ápr. 25. 15:03
Sei he ki vel tudom magamat kezelni erzelmileg?
141. beanadt (válaszként erre: 140. - Igaznak maradni)
2013. ápr. 25. 14:56
Ne lázadj! :)
140. Igaznak maradni (válaszként erre: 139. - Beanadt)
2013. ápr. 25. 14:37
Latod az engemet sem..eppen ezert lazadok neha a sok lokott miatt :)).Probalok a dolgok moge vagy bele latni jobban mint pusztan maga az anyag.
139. beanadt (válaszként erre: 138. - Igaznak maradni)
2013. ápr. 25. 14:35
Nincsen benne semmi különös, csak már nem vakít el a látszat meg az illúzió ami körbevesz minket :)
2013. ápr. 25. 14:12
A munkahelyet nem a Reiki miatt akarnam valtani hanem mas okbol is.De igen az nem ugy van csak. Latom te mar eleg jol erted a reikit vagyis nem olyan materialista szemletettel tekintesz a vilagra.Olvasnak meg ilyen elmenyeket vagy tapasztolatokat toled...:)
137. beanadt (válaszként erre: 136. - Beanadt)
2013. ápr. 25. 14:10
Igaz, hogy Én arról számoltam be, hogy az egész életem megváltozott, de ez csak az Én tapasztalásom, a Tied más lesz, biztosan nem olyan mint az enyém.
136. beanadt (válaszként erre: 135. - Igaznak maradni)
2013. ápr. 25. 14:07

Szerintem az nagyon fontos, hogy semmiképpen se érezd magad többnek vagy jobbnak a többi embernél, mert az nagyon elvisz az ego útjára. Attól hogy kaptál egy beavatást nem törvényszerű hogy megváltozik az életed azonnal. Nekem évek teltek el és elég komoly mély pontokat is megéltem és gondolhattam volna, hogy "de akkor hol az a magasabb rezgésszint amiről mindenki beszélt??"


Nagyon sokat kell tisztulni, főleg érzelmi szinten és ez nem napok alatt következik be. Azok az emberek akikkel kapcsolatba kerülsz nem tudják azt hogy Te a "reiki szerint is próbálsz élni" ez nincsen a homlokodra ragasztva - remélem :) Tehát, ne várd tőlük hogy másképp viselkedjenek veled, sőt semmit ne várj tőlük.


A munkahely váltással meg okosan, csak azért ne add fel mert azt érzed ezt kell(ene) tenned a reikit miatt... azok a dolgok amiknek helye van az életedben azok úgyis rád találnak, amiknek pedig nincsen helye, úgyis eltűnnek, nem kell erőltetni.

135. Igaznak maradni (válaszként erre: 134. - Beanadt)
2013. ápr. 25. 13:59
Probalom es csinalom is..viszont neha annyira kiakasztanak a munkaban..es nemtudom miert mikor valaki kedves s melle meg a reiki szerint is probal elni.Gondoltam a rezges kulonbsegre...Szeretnek munkat valtani e temará vonatkozoan. Szoktam figyelni miben masabb a reiki eletem a reiki elottivel..hat nem is tudom...De tenyleg.
134. beanadt (válaszként erre: 133. - Igaznak maradni)
2013. ápr. 25. 13:23
Szerintem nincs összefüggés a mobil és a távreiki között :) az, pedig hogyan érzékeld? leginkább sehogy, az megtörténik így is, úgy is. Nekem úgy tűnik hogy túlzottan tudományos alapokon próbálod megközelíteni a dolgot. Az ego szereti ezt, mert megérti mi miért történik és pontosan hogyan, bajban van ha nem így van, de valójában nincs rá szükséged. Próbáld egy kicsit a racionális ÉN-t kiiktatni és élvezd az életet és a reikit :)
2013. ápr. 25. 11:11
Sziasztok! Tegnap este mikor felrajzoltam a tavkezelo szimbolumot akkor a mobil kivilagitott magatol s a kepernyoje villogni kezdett. Van valami koze hozza? Vagy csak hopp elkezdett vilagitani? Aztan kuldtem a mai napra kezelest sajat magam szamara...hogy erzekeljem hatasat? Tudom ezek olyan hetkoznapi kerdesek szamotokra:))
132. Igaznak maradni (válaszként erre: 131. - Beanadt)
2013. ápr. 24. 18:24
Csinalgatom...igyekszem tavkezelni is viszont a mi iskolank is jol leegyszerusitve adja att a magyarazatot..konyvekben pedig....
131. beanadt (válaszként erre: 130. - Igaznak maradni)
2013. ápr. 24. 18:20

kezeld távban magad, az nagyon intenzív és ugye nem biztos hogy ott kell az energia ahol fáj, de ha helyileg kezeled akkor az erő szimbólum mindenképp, vagy lehet alkalmazni a reiki lézert :)


Hát, Én már elmesélte a 2. behangolásom eredményét :) persze, nem azonnal de nagyon hamar éreztem a változásokat... nyugalom, ne sürgess semmit, minden úgy történik ahogyan történnie kell, minden érted van :)


kezeld magad sokat!

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook