Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi lehet az oka annak, ha szőke hajfestéket felviszem a hajra, az nem barna árnyalatú lesz, hanem vöröses? fórum

Mi lehet az oka annak, ha szőke hajfestéket felviszem a hajra, az nem barna árnyalatú lesz, hanem vöröses? (tudásbázis kérdés)


2009. okt. 19. 14:36
Igen, úgy tűnik, hogy mostmár jó lesz, már majdnem egészen olyan mint szokott lenni. Nekem eleinte egy fodrász csaj festette, s ő mondta, hogy ez így jó lesz a hajamnak, s eddig nem is volt vele gond.
2009. okt. 19. 14:31
Mert egy időben,nekem is mindig vöröses lett,akkor kezdtem el néha hamvas árnyalatot kenni rá,vagy néha megmostam hamvas samponnal-de ez nem mindenkinek jön be.Meg régebben az volt a gond,hogy túl erős,vagy túl gyenge oxit használtam.Szerintem a 9%os oxi a legjobb a szőke festékhez.De ha már megoldódni látszik,úgyis jó:)
4. angica0901 (válaszként erre: 1. - Brigittus)
2009. okt. 19. 14:31
Állítólag függ a pigmentjeidtől is. Ha vörösödik a hajad, én úgy tudom, a hamvas árnyalatokkal kellene próbálkoznod. De nem vagyok fodrász, így csak azt tudom írni, amit nekem tanácsoltak.
2009. okt. 19. 14:27
Regal 8as, és 6os oxival, de mindig ilyennel van festve, már egy jó éve, de eddig még ilyet nem tapasztaltam. De egyébként már elkezdett bebarnulni, szóval remélem nem lesz gond.
2009. okt. 19. 14:25
Milyen fajta a festék?Ha nem dobozos,hányas oxigentád van hozzá?
2009. okt. 19. 14:20
Tudja valaki, hogy mi lehet az oka annak, ha szőke hajfestéket fekviszem a hajra, az nem barna árnyalatú lesz, hanem vöröses?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook