Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Akik nem nézik a Barátok közt c. sorozatot... fórum

Akik nem nézik a Barátok közt c. sorozatot... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2016. márc. 7. 22:19
Miért van Juli börtönben?
425. 80ASIQ (válaszként erre: 424. - B2076ec79b)
2010. márc. 6. 12:22
A vérnyomásra annyit mondott, hogy fogyjak le, akkor a vérnyomás is helyre fog jönni. Az ő férje is lefogyott 10 kilót, neki a sörivásról kellett lemondania. Szegény!! És ő is rendbejött. Méregessük, figyelgessük. Szerintem azóta sem mértem meg, nem hiszem, hogy baj lenne vele, nem érzem azt a kirobbanó feszültséget amit a vizsgálat napján éreztem. Ma csinálunk egy gyalogtúrát. Egyelőre jó az idő, remélem az is marad.
424. b2076ec79b (válaszként erre: 423. - 80ASIQ)
2010. márc. 6. 07:42

röviden: köszönöm jól :)

hosszabban: egyáltalán nem vagyok jól :( Sőt, kifejezetten rossz passzban vagyok. 4 vizsgámról lemaradtam, mert a lányommal kórházba kellett menni, szakdolgozati témát kell választanom és azt meg is kell írnom (de hogyan???), mindemellett a párkapcsolati életem is romokban hever, egyelőre nem látjuk a kiutat együtt, de ennyi év után 2 gyerekkel én külön se tartom túl jónak :( Tehát most eléggé összegyűltek a felhők :(

Viszont én fogytam :) Ha nem is sokat, de már majdnem 6-al kezdődik a kg-im száma. Neked kitartás, 6 kg könnyen leugrik :) Igyál kevesebb tejet, meg kólát :) Vérnyomásra nem mondott semmit? remélem nem kell gyógyszert szedned, mert ha azt egyszer elkezded... És sajnos előszeretettel osztogatják.

423. 80ASIQ (válaszként erre: 422. - B2076ec79b)
2010. márc. 5. 22:10

Röviden: Köszönöm, jól vagyok.

Hosszabban: Papírt kaptam, hogy meg kell jelenjek évenként esedékes üzemorvosi vizsgálaton. Kérdezte a doktornő, hogy hány kiló vagyok. 123-nak gondoltam magam, mondtam, hogy 120. Tavaly 123-at mondtam, de kerekítette 120-ra és azt írta fel. Most elszörnyülködött. Megmérte a vérnyomásom. 160/110. Ennek is elszörnyülködött. Nem tudta, hogy tiszta idegbeteg voltam, mert a fiam első önálló útjára készült a friss jogosítványával. Nem is mondtam meg neki, mert ezt abszolút családi ügynek érzem, hagytam, hogy szörnyülködjön. De mondtam neki, hogy 140/90 szokott lenni. Ez az eü határérték úgy nagyjából. De ez igaz is.

Otthon ezután megméreckőztem. 126 kg!! Na ezt viszont tényleg sok! Azóta fogyózom. Éhes, nyűgös, ingerlékeny vagyok. Talán-talán ment már le egy kicsi, de első lépésként szeretnék 120 alá jutni, akkor innám az első örömféldecimet ünneplésként. A végcél talán 110 kila lenne. Ilyen alkat vagyok, kevesebb már nem is lehetek.

Szóval, ez van.

Te hogy vagy?

422. b2076ec79b (válaszként erre: 421. - 80ASIQ)
2010. márc. 5. 20:07

helllooooo :))))


Én se vagyok teljesen anti még mindig, bár egyre ritkábban nézem.... De András szrtiptíze kicsapta a biztosítékot rendesen :DDD


Hogy vagy? ezer éve nem beszéltünk :(

421. 80ASIQ (válaszként erre: 420. - B2076ec79b)
2010. márc. 5. 18:53

Szia Hajni!

Bár nem vagyok anti, de szeretettel üdvözöllek!

2010. márc. 5. 16:01

sziasztok anti barátok köztösök :))

Jól eltűntünk mindnyájan....


Ha még vagytok, írjatok :))

2010. jan. 14. 07:29

értem utána néztem

Barátok közt új sztárjáért odáig vannak a pasik

Szabó Kitti, a Barátok közt új üdvöskéje bár még csak 16 éves, fiatal kora ellenére már többször megcsillogtatta tehetségét – írta a NapiászOnline.

Szabó Kitti még szeptemberben ment el egy válogatásra, ahol több jelentkező közül a legjobb 15 közé választották. Pár hét múlva csörgött a telefonja és felajánlottak neki egy főszerepet. „Akkor még nem sejtettem, hogy a sorozatbeli Bartha Zsolt lányáról, Lindáról van szó, csak annyit tudtam, hogy egy főszerepről beszélünk.”

2010. jan. 14. 07:21
szeretnék kérdezni Zsolt lányát mért cserélték le ?
2010. jan. 10. 21:01
Nem nézem, de nem is érdekel, mert már néztem..
416. 80ASIQ (válaszként erre: 415. - 80ASIQ)
2009. dec. 23. 21:59
Egyébként van!
415. 80ASIQ (válaszként erre: 414. - 07d22b65eb)
2009. dec. 23. 21:59
Milyen ilyen?
2009. dec. 23. 21:52
Ezt nem hiszem el van ilyen?
413. 80ASIQ (válaszként erre: 412. - B2076ec79b)
2009. dec. 23. 21:45

Kedves drága fórumtársaim!


Áldott, békés, boldog karácsonyt kívánok nektek!!


Mit csináljak, ha ezt én sem tudom jobban megfogalmazni? És ha tudnám? :D


Hétfőtől szabadságon vagyok, de reggeltől estig vásárlások, ügyintézések... Várom a síma, üdítő, pihentető, dolgos hétköznapokat! Majdcsak eljön egyszer...


Gyógyulj meg Hajnika! És vizsgázz eredményesen, amikor eljön az ideje!


Kriszttina! Szia! :)

2009. dec. 23. 12:58

Kedves drága fórumtársaim!



Áldott, békés, boldog karácsonyt kívánok nektek!!


Majd a két ünnep között megpróbálok benézni :) Most nagy rohanásban vagyok, sajnos hétfő kedden "kiütöttem magam", láz, egész napos hányinger..stb. Nem ettem, nem ittam, járni alig bírtam, most már semmi bajom de nagyon elmaradtam a teendőimmel.. Remélem nálatok minden rendben :)


Vigyázzatok magatokra!!!



U.I.: A vizsgámat áttettem máskorra... Azért köszönöm a drukkot, majd legközelebb felhasználom :)

2009. dec. 19. 12:23

... azok úgy járnak, hogy fogalmuk sincs, hogy Kiss Ramóna vajon még mindig szerepel-e benne.


És meglepetésként éri őket a hír, hogy a banya (Magdi anyus), már eltávozott az "élők" sorából. Viszont: valamelyik főzős műsorban remekel :)

410. 129ec81188 (válaszként erre: 409. - 80ASIQ)
2009. dec. 19. 12:20

Jaj, nyolcvanas, pedig ez így elmondva tényleg olyan szép...meghitt és szeretet-teli...még ha mindenki előre tudja a forgatókönyvet is...


Hajni,nagy kalappal a vizsgához!!!

409. 80ASIQ (válaszként erre: 408. - B2076ec79b)
2009. dec. 18. 09:42

Sziasztok! Szia Hajni!

Pesszimizmusomat valószínűleg az élet nehézségei okozzák. Sokan irigyelnének minket teljesen jogosan, de minden relatív.

Már nagyok a gyerekeink, de még mindíg, valami szertartáshoz ragaszkodva ugyanazt csináljuk amikor még kicsik voltak. Ajándék + a fa titokban megvéve. Szent délelőttön (24-én) mindenkinek tilos annak a szobának még a környékére is jönni, ahova délután megérkezik a Jézuska. Hokedli be, nagy műanyagedény rá, gyökeres fenyő bele, homokkal körbeönteni a tövet, meglocsolni. Majd fát díszíteni, ajándékokkal körberakni. Mindezen kellékeket: edény, homok, kislapát, kisseprű, metszőolló, a közelbe odakészíteni még előző este. Reggel fa pincéből felhoz és indul a fentebb írt folyamat. A gyerekek úgy "tudják" dolgozni vagyok. Délre elkészülök, megjövök a "munkából". Eszünk. Ebéd után még hátramennek a fiam szobájába. Mosogatás, ajándékok végleges elrendezése a fa körül, a konyhába fehér abrosz az asztalra az ünnepi vacsorához. Kb 4-kor megérkezik magányosan élő sógorom és utána várjuk, hogy csengessen a Jézuska (édesanyám biciklicsengővel). Vonulás a fához, csillagszórógyújtás, Mennyből az angyal. Most együtt vagyunk a szüleimmel is, akik jó egy órahossza múlva elköszönnek. Este 6-kor vacsora gyertyafénynél. Ezután sógorom is elköszön.

Szép dolgok ezek. Az csak az én gyarló emberi természetem, hogy csak az ajándék átvételkor tudok leereszteni. 26-án megyünk idén márc 19-én (a névnapomon) megözvegyült anyósomhoz aki már igen nehezen mozog. 25-én a másik sódorom megy hozzá a családjával.

Jó, hogy leírtam, mert ez segített a gondolataimat összeterelni.

Sok sikert a vizsgához, érzem, hogy sikerülni fog!

2009. dec. 17. 12:48

Sziasztok!


Látom ha én nem jövök, akkor ti se :( 80-as abszolút követhető voltál :) Az utóbbi hónapban elég pesszimistának tűnsz...

Miért idegeskedsz a karácsonyon?


Én tegnap megvettem a fát, mindenkinek megvannak az ajándékai :) Úgyhogy már csak sütni főzni kell. Előtte hétfőn még leteszek egy vizsgát, aztán jöhet a karácsony, teljes nyugalomban :)


A vizsgára várom a pozitív energiákat!!! :)

407. 80ASIQ
2009. dec. 10. 22:26

Sziasztok! Írom a másik topikban is, hogy netunásom van. Csak azért vagyok, mert a gyerekem netezett és nem kapcsolta ki a gépet. (Nem is kell!) Ha nem netezett volna, nem kapcsolta volna be, én sem kapcsoltam volna be. De hogy be volt kapcsolva, nem volt ügy fellépni. (Követhető? :D)

Semmi meglepőt nem hozott a Télapó. De ez nem panasz. Csokoládékat.

Isten bocsássa meg vétkem, én várom, hogy túl legyek a Karácsonyon. Amikor elmúlik Szenteste, akkor jön rám a nagy nyugi. Lehet, hogy ez nem fog imponálni, de így vagyok vele.

2009. dec. 10. 11:02

hóhahó mit hozott a télapó? :)))


Nem nagyon jártok erre ( Mondhatnám sose....

Pedig átléptük a 400-at :)))

405. 80ASIQ (válaszként erre: 404. - B2076ec79b)
2009. dec. 4. 14:02

Szia!

Elég rossz a helyzet, bár ez nem olyan látványos mint sok helyen. Itt látszólag béke és szeretet van. Legalábbis egy kívülállónak úgy tűnik.

Erőteljesen korhatáros filmeket nézek éjszaka, mert... mert anélkül nem élet az élet.

Az utóbbi időben néha előfordul, hogy annyira álmos vagyok éjfél után, hogy nem esik nehezemre kikapcsolni a tv-t és aludni.

404. b2076ec79b (válaszként erre: 403. - 80ASIQ)
2009. dec. 4. 12:41

Szia!


Ennyire rossz a helyzet?

Nálunk is vannak bajok az együtt élés miatt, de hát ezt dobta a gép. Mosmár ha akarnánk se tudnánk változtatni rajta... Én próbálom nem nagyon ba@@tatni a páromat e miatt.


Alig várom a vasárnapot, hogy lehessen aludni végre :) Bár túl sokáig nem fogok tudni, mert ebédre vagyunk hivatalosak rokonokhoz, meg a gyerekek is max 8kor felkelnek, de én már annak is örülök ha nem az óra csengésére kell kelni. Sajnos én is későn jutok ágyba, az már tök jó ha 10kor le bírok feküdni, de nálam se ritka az éjfél. Hajnali 2ig nem bírnám :)) De mit csinálsz olyan sokáig??Sokszor érzem én is hétvégén, mikor babyt lefektetem, hogy de jó lenne aludni nekem is ebéd után, de én nem bírok. Délután, napközben soha nem megy az alvás. Mire el bírnék aludni, már felébred manó, úgyhogy csak kínlódok.

403. 80ASIQ (válaszként erre: 402. - B2076ec79b)
2009. dec. 3. 11:00

Bocsáss meg, Hajnika!

Egy dolog biztos: ritkán fekszem le hajnali kettőnél hamarabb. Reggel hétkor meg kelni kell. Szervezetem érzi az alvásmegvonást. Ha békén hagynak, akkor szundítok egyet délután, de ez ritka. Hétvégén van néha alkalmam aludni ebéd után. Most szombaton anyósomnál lesz egy kis kerti munka, elmarad a délutáni alvás.

Sajnos annak is van meglehetősen rossz következménye, hogy együtt élünk a szüleimmel (egy ház, de szerencsére két konyha). Ez megviseli nejem, ennek vonzataként engem. Nagyot tévedtünk és ebből már nem lehet kimászni.

2009. dec. 3. 10:03

Sziasztok!


Mi újság? Nagyon csendben vagytok :(

80-as mostanában mindig csak annyit írsz hogy szar a napod és fáradt vagy... Mi a baj?

401. 80ASIQ
2009. nov. 30. 22:31
Nem a mai nap az én napom. Délután négyre hazaértem, olyan álmos lettem, hogy ihaj! Lefeküdtem, de nem tudtam aludni.
2009. nov. 30. 19:04
na jó, enyém lett :) rátok hiába várok :((
2009. nov. 30. 15:36

399


a következőt fenntartom nektek :))

2009. nov. 30. 15:36
398
2009. nov. 30. 15:35
397
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook