Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A barátom albérletben lakik, nem szeretnénk egymást elveszteni, akadálymentes lakásra volna szükségünk, mit tehetünk? fórum

A barátom albérletben lakik, nem szeretnénk egymást elveszteni, akadálymentes lakásra volna szükségünk, mit tehetünk? (tudásbázis kérdés)


16. supin
2009. okt. 19. 17:12

Mozgáskorlátozottak egyesülete????

Ott mindenről tájékoztatást kaphattok.

2009. okt. 19. 12:56
privát üzeneteket szivesebben olvaasnék
14. Ildikó29 (válaszként erre: 12. - Doxikri)
2009. okt. 19. 11:55
Nem is hagyjuk magunkat mert a barátom már a remélhetőleg kedvező elbuirálásra hogy héátha sikerül megcsipnie valamit
13. Ildikó29 (válaszként erre: 12. - Doxikri)
2009. okt. 19. 11:51
sok pénzünk sajna nincs
2009. okt. 19. 11:25

Szia Ildikó!

Mindenképpen menjetek be az önkörmányzathoz, mert én úgy tudom, hogy a lakás akadálymentesítésére létezik valamiféle támogatás.

Ha találtok albérletet és át kell alakítani, szerintem abban tudnak segíteni. De legalábbis abban, hogy hová, kihez fordulhattok segítségért!

A saját lakás, hacsak nincs sok pénzetek, nem túl reális álom!! Sajnos senkinek sem!!

Sok sikert és ne hagyjátok magatokat!!!

2009. okt. 19. 10:42
Közös életet szeretnénk kezdeni és ehet szeretnénk saját lakáshoz jutni kitől hogyan klrhetnénk segitséget mert az albérketében nem szivesen marad igaz énn itthon lakiom még de nem igazán szeretnénk közös fedsél alatt maradni édesanyámmal És hogy hogyan juthatna saját lakásdhoz???
10. reni79
2009. okt. 19. 10:35

Sajnos nem nagyon van rá esély!Legalábbis éni igy érzem, a mai világban!

Örülhetsz ha munkád van és nem halsz éhen:-(

Mi is vagyunk saját lakásra a párommal,mert akárki akármit mond az azért teljesen más mint egy albérlet de szerintem örülj hogy egyáltalán fedél van a fejetek felett!

9. H.Ancsi (válaszként erre: 8. - Ildikó29)
2009. okt. 19. 10:25
Érdemes lenne alapitványoknál körülnézni és az önkormányzat is segithet, ha mást nem ötletet ad, merre induljatok
2009. okt. 19. 10:23
Semi sincsen nem a vagyonra megyek csak ő se szeretne albérletbe maradni
7. correct (válaszként erre: 5. - Ildikó29)
2009. okt. 19. 10:23

Költözzetek olyan albérletbe, ahol van lépcső mellett lejáró is, rengeteg ilyen van. Olyan albérlet is, ami földszintes. Meg pl. ha a párod is mozgáskorlátozott, akkor biztos tudott közlekedni ott is ahol most lakik, vagy ki sem vette volna. De van földszinti lakás is kiadó és van egész ház is kiadó.

Egyébként bemész az önkormányzathoz, és segítséget kérsz, ha ezek nem mennének.

6. Serry (válaszként erre: 5. - Ildikó29)
2009. okt. 19. 10:21

Kedves Ildikó!

A mai világban még az egészségeseknek sem egyszerű lakáshoz jutniuk, így benneteket sem irigyellek:)


Milyen segítségre lenne szükségetek a közös élethez?Szeretnétek másik lakásban költözni? Érdeklődjetek az önkormányzatnál,hogy bérlakások vannak-er megpályázhatók? Vagy keresetek közös albérletet és próbáljatok gyűjtögetni. Ennél jobb ötletem nincs.

2009. okt. 19. 10:15
nemmis irtam, hogy halálos beteg csak közöz életet szeretnénk kezdeni saját maga által vásárolt lakáősban és azt sazeretném tudnbi hogyam kaphat ehez segitséget.
4. H.Ancsi (válaszként erre: 2. - Ildikó29)
2009. okt. 19. 10:14
pontosan milyen segitségre lenne szükséged???
3. kattyus (válaszként erre: 2. - Ildikó29)
2009. okt. 19. 10:14
Most már kapisgálom, de akkor sem dől össze a világ. Az önkormányzat talán tud segíteni.
2009. okt. 19. 10:12

Mindketten mozgáskorlátozottak AGYUNK AKADÁLYENTES LAKÁST KERESNE HOL LEHET SEGITSÉGET KÉRNI SEGITSETEK

öNHICÁLYÁN KIVÜL KERÜLT ALBÉRLETBE ÉS KÖZÖS ÉLETET SZERETNÉNK KEZDENI DE NEM A MOSTANI ALBÉRLETÉBEN.

2009. okt. 19. 10:09
Most derült ki a barátomról hogy albérletben lakik nagyon szeretjük egymást nem szeretnénk egymást elveszteni mit tehetünk lakást keres megv

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook