Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ágyi poloska kiirtása - tapasztalatok fórum

Ágyi poloska kiirtása - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
5280. cicaanya
2021. okt. 24. 17:02

Ami hatásos!!!Irtósok is ezt használják!!!!

-BIOKILL (kék) 5 literes...jól befújni!!!


Bárhonét lehet rendelni gazdaboltban akár,neten is kihozzák...aztán amivel spriccelsz azt kell beszerezni ..pl: ablaktisztítós flakon!


-ROVATOX EXTRA!!!

Ágy alá,szélekre, háta mögé,beszórod ágyat befújod,letakarod...ugye ezt +1 lepedő huzattal amire fekszel... semmi ne legyen az ágyba!

2hét alatt kiirtódik, ezt 2x megcsinálni és időközönként!


Fertőzött volt a ház nálunk,ez használ,még lépcsőházat is ezzel irtották le!!!

Én szoktam rendelni, erkélyt,meg növényeket felhígítva fújom! Kültéri-beltéri!

5279. horakulum (válaszként erre: 5278. - PanniBp.)
2021. okt. 24. 15:48
Persze hogy fennall. Ugyanis nem biztos hogy az egész kolónia az ágyban magában rejtozkodik hanem lehet a padló reseiben, dugalj alatt vagy tapéta illeszteseben is...
5278. PanniBp. (válaszként erre: 5277. - Melcsi3)
2021. okt. 24. 11:40
Szia Melinda! Előfordulnak. Gőzölés után 1-2 hétig - zömmel - viszonylag nyugi van. Sajnos az ágykidobás a megoldás, némelyek szerint. Nem tudom miután kidobja az ember az ágyat, fotelt, stb., fenn áll-e a veszélye annak, hogy az új bútorba is átkerül valahogy, valahonnét. No, ennyit erről, A kérdés költői marad. Köszi, hogy megkérdezted. Üdv.!
5277. Melcsi3 (válaszként erre: 5276. - PanniBp.)
2021. okt. 23. 14:03

Szia

Mi újság? Vannak még?

5276. PanniBp. (válaszként erre: 5275. - Melcsi3)
2021. szept. 11. 11:31
Szia! Olykor-olykor. Heti 1 gőzölés után is. P.
5275. Melcsi3 (válaszként erre: 5274. - PanniBp.)
2021. szept. 8. 16:58

Szia

Mi újság polonéz ügyben ? Vannak még?

5274. PanniBp.
2021. szept. 5. 10:08
Amint látom, itt mindenkinél minden ok. (?!)
5273. PanniBp. (válaszként erre: 5272. - Melcsi3)
2021. júl. 25. 19:24
Nagyon köszönöm üzenetedet. Üdv. P.
5272. Melcsi3 (válaszként erre: 5269. - PanniBp.)
2021. júl. 25. 13:00

Szia


Nem tudom hol vette, de vannak a Würth Szerszám üzletek ott lehet kapni.


Kutyára biztosan veszélyes , addig valahova pateroljátok el.

És minimum 2 óra szellöztetés


Üdv

M

5271. PanniBp.
2021. júl. 24. 10:46

Szervusztok! Az emlitett spry-t2 nappal ezelőtt mi is kipróábltuk itthon.

Ágy és 2 db fotel volt a próba tárgya. Az első nap nem 2-3 db kisebb, nagyobb poloskán kívűl nem jelentkeztek a bogarak, tegnap, azaz pénteken már a fotel karfáján és az ágyban is észlelhető volt a nagyobb, közepes, kicsi és szinte hajszál vékony egyed jelenléte. A csípésről sem feledkeztek el. A próbát a napokban meg fogjuk ismételni a második flakonnal. A petéket nem tudom pusztitja-e?! Erre korábban is rákérdeztem. Amennyiben továbbra sem ok. téma, marad a gőzölés. A jövő, menő szakemberekből egy időre nem kérünk. Üdvözlettel! Panni Bp.

5270. PanniBp. (válaszként erre: 5268. - Melcsi3)
2021. júl. 22. 19:03
Érdeklődöm, korábban elfelejtettem megkérdezni Tőleg: ez a szer a petéket is elpusztítja?
5269. PanniBp. (válaszként erre: 5268. - Melcsi3)
2021. júl. 19. 11:36
Szia! Nagyon köszönöm, köszönjük válaszodat. Talán olvastad mi is - én is hasonló gonddal küzdöttünk, s küzdünk. Gőzölést mi is végezzük. Érdeklődöm a Würt Magnum féktisztítót hol vettétek? Mennyibe kerül ez a szer? Kutyánk van, Őt el kell-e zárni a kezelés során? Mennyi időn át szükséges, ajánlott szellőztetni, Bocsánat a hosszú kérdés-lista miatt. Üdv.P.
5268. Melcsi3
2021. júl. 17. 15:00

Sziasztok!

Nálunk 3 éve Áprilisban kezdödött a cirkusz…

Mire rájöttünk mi az.. eltelt kettö hét.

Természetesen mi is “szakembert “ hívtunk, aztán rájöttünk hogy kidobtunk az ablakon 30 ezer forintot.

Az irtás semmit sem ért…

Mivel több pénzt nem állt szándékunkban a “szakemberek “ zsebébe tenni, jött a gondolkodás .

Mi az amitöl azonnal megdöglenek ?


Másnap a párom hazajött 3 flakon Würth Magnum féktisztítóval.

Elpakoltuk a textiliákat , kinyitottunk mindent , az ágyat pedig oldalára âllítva módszeresen és lassan párom végig fújta… csak úgy potyogtak ki a kótyagos bogarak amik ezután el is pusztultak , egy centit talán még másztak aztán ki nyúltak…


Miután kiirtottuk öket így házilag , utánna azért még rendszeresen gözöltünk is …

Hála istennek azóta béke és nyugalom van …

De ennyivel is okosabbak vagyunk… ha mègegyszer megtörténne , szakembert biztosan nem hívnánk…


Szép Hétvégét Mindenkinek !

5267. PanniBp. (válaszként erre: 5266. - Horakulum)
2021. júl. 15. 12:59
Továbbléptünk. Köszönöm a választ.
5266. horakulum (válaszként erre: 5260. - PanniBp.)
2021. júl. 15. 09:47

Kérdésem. Végül is akkor felhívott csütörtökön??


Ha megbeszéltetek valamit és tartja magát hozzá, akkor szabhat feltételeket azzal kapcsolatban, hogy mikor hívják, hisz dolgozik, sok a munkája. De ha csak egy pillanatra nem kölcsönös ez a hozzáállás, vagy úgy érzed, hülyít, akkor lépnék, tovább...

5265. horakulum (válaszként erre: 5262. - Réka8407)
2021. júl. 15. 09:46
Írj rám privátban, megadom a mailemet és küldheted a képeket.
5264. horakulum (válaszként erre: 5261. - PanniBp.)
2021. júl. 15. 09:46

Azért ne vedd magadra, ha kihal egy fórum vagy nyár van és nem sokan olvassák, vagy egyszerűen nincs már itt dolguk. Én is csak azért vagyok itt még évek óta, mert "rettegek" attól, hogy még egyszer az életünk részesei legyenek ezek a dögök és ha időm engedi - nem nagyon - akkor benézek ide és próbálok segíteni másoknak. DE! Ez a fúrum már elég terjedelmes, sajnos visszaolvasni muszáj, mert nem írunk le mindent százszor, megint csak időhiány miatt.


A lényeg, hogy várj türelemmel a reakcióra, amikor visszaérkezik valaki a régebbiek közül, akkor reagál.

5263. horakulum (válaszként erre: 5258. - Bopet)
2021. júl. 15. 09:44
Nem tud ruhán keresztül csípni. De bármikor képes bebújni alá. Megkeresi a beutat és aztán a kiutat is.
5262. Réka8407
2021. júl. 15. 00:08

Sziasztok !

Nem vagYok biztos abban, h agyi poloskank van e, de a fiam agyának a mennyezeten( beépített emeletes agy ) valami nagyon nagyon apró, nem repül csak lomhán mászik, szerű bogarak vannak, letörlöm őket és kb egy óra múlva kb ugyanannyi jelenik meg de nem több .Csípés meg nincs rajta . Ha küldhetnek képet róla azt is megtenném valakinek.

Köszönöm a segítséget előre is!

5261. PanniBp.
2021. jún. 30. 12:33
Ismét semmi. Tiszteljük már meg a hozzászólót, amennyiben mód- és lehetőség van rá: 1 mondatban reagáljunk. Remélem senkit nem sértettem meg ezzel a kérésemmel?! Amennyiben véletlen én követek el hasonló reagálás-mentes dolgot, jelezzétek. Köszönöm!
5260. PanniBp.
2021. jún. 24. 10:53
Szervusztok! Elmesélek valammit. Név és cím nélkül. Szóval, néhány hete felhívtam egy írtót, ecseteltem neki a helyzetet dióhéjban. Volt van és remélhetőleg ha segít nem lesz több poloska. Megbeszéltem vele anno, amint megoldható időben jelentkezünk. Végülis gondolhatta, amennyiben fontos, miért is várok. Miért - válaszolom -, változó az invázió, csináltuk a gőzölést, no és a pénzt, amibe kerül a munka elő kell teremteni. Beszállni ebbe pedig még az sem akar, akitől elképzelhetően visszafertőzödtünk, jelzem ez nem tuti. Nos, hétfőn ismét felhívtam az embert. Kértem jöjjön el hozzánk pénteken. Vezetett, ez is fura, akkor miért beszélget velem, szóval azt mondta ő előre nem tudja rá fog e érni. Hív csütörtökön. Én tegnap, azaz szerdán rátelefonáltam. 1x felvette, majd közölte, ahogy korábban megbeszéltük, felhív. Végülis nem tudom megjegyezte e tel. számot, elküldtem. Majd legalább 5-ször hívtam. Nem vette fel. Ok. dolgozik, vezet. S tényleg, majd csütörtökön. Ma hívtuk egy másik tel.ről, lehet, hogy csúnya dolog, felvette és kiosztott bennünket, nevezetesen: miért zaklatjuk, érthetően megmondta, csütörtökön telefonál. Korábban azt mondta, semmit nem kell elpakolni, másfél méteres távolságban vannak a bogarak. Híre hamva sem volt a korábbi kedves embernek. Ez szubjektív tapasztalat.
5259. PanniBp. (válaszként erre: 5258. - Bopet)
2021. jún. 24. 10:48
Szia, no meg a villamoson "átugrál rám" a másik utastól.
5258. bopet (válaszként erre: 5257. - PanniBp.)
2021. jún. 23. 22:08
Panni! Egy másik fórumon azt bizonygatják, hogy ruhán keresztül is tud csípni. Valakinek van ilyen tapasztalata?
5257. PanniBp. (válaszként erre: 5256. - Bopet)
2021. jún. 23. 17:17
Szia, a magam részéről annyi elárulok, egyik korábbi hozzászólásom lényegében a Tiédhez hasonló volt. Igen, az ember várja a visszajelzést hozzászólására. Sajnos nálunk akad néhány "szükebb hónap", néha könnyebb, viszont 100 százalékban nem sikerült megoldani a témát. Az egyik írtó azt kéri, semmit ne pakoljunk el, a másik pont az ellenkezőjét várja el. Az ágyat emeljük fel, amíg a másik kb. másfél méter körzetben képzelhető el a kiterjedése a hatóerejüknek, mármint a poloskák ennyi helyen tobzódnak. Sajnos! Üdv.!
5256. bopet (válaszként erre: 5255. - Bopet)
2021. jún. 22. 18:26
Vagy mindenki nyaralni van?
5255. bopet
2021. jún. 20. 15:20
Hahó! Itt már mindenki kiirtotta ezeket a dögöket?
5254. panellakovics (válaszként erre: 5251. - Bopet)
2021. jún. 14. 22:48
Szia Bopet, semmi gond :) hát még sajnos nem tudtuk...ami aggregátor elbírná a két nagy gépet az baromira hangos és elvileg 24 órán keresztül mennie kéne, hogy elérje az 50 fokot. A szomszédok kinyírnának, ha estére is hagynánk. De nem adtuk még fel, valamit kitalálunk rá. :/
5253. horakulum (válaszként erre: 5246. - Bopet)
2021. jún. 13. 23:44
Nekünk uìgy volt anno panelban. Mi arra jutottunk hogy szomszédból jöhettek. Sosem lettünk sem fészket, sem nyomokat...
5252. bopet (válaszként erre: 5251. - Bopet)
2021. jún. 13. 18:16
Bocsánat elírtam a neved.
5251. bopet
2021. jún. 13. 17:42

Szia Penellakovics!

Megvolt a fölmelegítés?

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook