Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ágyi poloska kiirtása - tapasztalatok fórum

Ágyi poloska kiirtása - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
5340. PanniBp.
2022. ápr. 22. 12:43
Csak úgy lazán a téméhához: a csótányok kiírtása sem könnyű. Évekig nálunk egyáltalán nem volt ebből a borágból, azonban 2-3 hónapja ismét van. Három írtást végeztek, s még mindíg rohangálnak éjszaka a fürdőkádban, a "földön. Elbújnak a résekben, a linóleum alatt meglapulva támadnak...
5339. csorti
2022. ápr. 11. 20:17
Köszönöm mindenkinek a sok segítséget.
5338. Thomaser (válaszként erre: 5335. - Panellakovics)
2022. ápr. 11. 10:52

Azta :O

Erdekes

Fiatal srác volt kint vagy egy idősebb fószer?

5337. Polskagyilkos (válaszként erre: 5336. - Panellakovics)
2022. ápr. 10. 16:02
Annyi h figyeljetek az ebayen merre jar mert nalam a felado veletlen az o teloszamat irta be igy csak annyit lattam h átvehető, bementem a postara es ott volt csak nem kaptam rola ertesitest. Amint magyarorszagra er kap magyar postas koveto szamot is. Ebay levonja a nagyja vámot nekem meg 800 ft ot kellett fizetnem de ennyi. Sok sikert nektek!
5336. panellakovics (válaszként erre: 5333. - Csorti)
2022. ápr. 10. 10:59
Bankkártyával és paypallal tudsz fizetni, vámról kapcs majd külön SMS-t, hogy mennyit kell befizetned mikor Mo-ra érkezik
5335. panellakovics (válaszként erre: 5334. - Csorti)
2022. ápr. 10. 10:49
Mi próbáltuk már, vettünk direkt ilyen profi kamerát de nem latszodott rajta :( de hátha te szerencsével jársz! Megrendeltük azt a port mi is amecsiból, meglátjuk. Most várunk amíg meg nem jön, de addig nem tudom hogy mit csinálunk mert szarrá csípnek éjjelente. Sajnálom ezt az irtót, hogy ennyire megbízhatatlan, pedig nala volt először hogy nyugtunk volt pár hétig, már elhitte az ember, hogy sikerül… :(
5334. csorti (válaszként erre: 5332. - Panellakovics)
2022. ápr. 10. 09:08
Nálunk is ez a helyzet. Én már arra gondoltam,hogy éjjel látó kamerát teszek az ágyamhoz.Van egy bluestar cimex .Befujom vele a felületet és teljes sötétben látod a poloskák nyomait,világító pöttyök
5333. csorti (válaszként erre: 5330. - Polskagyilkos)
2022. ápr. 10. 08:56
Köszönöm.Még nem rendeltem az ebay ről Bankkártyás előre utalás és vám is van?
5332. panellakovics (válaszként erre: 5331. - Panellakovics)
2022. ápr. 10. 00:39
Amúgy az az érdekes, hogy úgy látom, sokan pár darabbal szívnak csak és teljesen hülyének néznek a szakik, nem tudom ti hogy vagytok vele. Már az összes létező vizsgálatot megcsináltattunk (allergia, vérvétel, bőrgyógyász stb) orvoshoz elmentünk, mert mindig jönnek azzal, hogy mivel befogni nem tudunk és hogy biztos nem az. De mindig minden teszt negatív és mindig megerősítik, hogy ezek csipesek…. És nagy ritkán sikerül találni egyet, akkor meg csodálkoznak a szakik….
5331. panellakovics (válaszként erre: 5319. - Thomaser)
2022. ápr. 10. 00:30
Nalunk ez a szaki volt, kifizettünk neki 50ezret első irtasra, csak oldja meg. Utána jött még1x, ami kb 6 hétig jó is volt, majd most egy hete kezdődött megint a kis csipesekkel, gondolom kikeltek…majd le volt beszélve, hogy jön ma… majd cseszett a telefont is felvenni és el sem jött. Ennyire megbízható…
5330. Polskagyilkos (válaszként erre: 5329. - Csorti)
2022. ápr. 8. 18:16
Siman a palackbol. Tok jol lehet fujni ebbol is. Annyira kell figyelni hogy felfele legyen a csore igy csak por jon belole epp h latszik a fenybe. Ha mar latod ami kijon az tul sok(akkor osszetapadt szemek jonnek ki es a lenyeg h vekonyan legyen )
5329. csorti (válaszként erre: 5328. - Polskagyilkos)
2022. ápr. 8. 17:44
Rendeltek hozzá pumpat is? Vagy simán a palackból fujtad?
5328. Polskagyilkos (válaszként erre: 5327. - PanniBp.)
2022. ápr. 8. 15:49

A cimexa nem kovafold. Sokkal kisebb szemcsek illetve nem "szogletes" hanem eloallitott kerek szemcsek igy nem okoz karosodast a tudoben mint kovafold. Egy palack(?) Nekem eleg volt az egesz lakasra es a haromnegyede megmaradt. Nagyon megéri!

En Tchiboba vettem huzatot amit poratka ellen hasznalnak az tokeletes poloska ellen is de kulfoldon is egyre kevesbe ajanljak mert ha veletlen kilyukad akkor ujra kezdheted az egeszet. A cimexat a matrac alá siman be lehet szórni. Mint mondtam olyan vekonyan kell h ne is lasd h jon ki a palackbol. Viszont maszkban kell ezt csinalni es 3-4 orat en ott hagytam a szobat utana mert le kell ulepedjen a por.

Sok sikert mindenkinek. Menni fog!

Nekem 3-4 het volt mire megjott amerikabol.

5327. PanniBp. (válaszként erre: 5325. - Csorti)
2022. ápr. 7. 19:35
Szia, minden válasz segítség. Köszönöm!
5326. csorti (válaszként erre: 5323. - Polskagyilkos)
2022. ápr. 7. 11:45
Szia! A cimex nevű szer nem kovaföld másik nevén diatoma ?
5325. csorti (válaszként erre: 5321. - PanniBp.)
2022. ápr. 6. 19:13

Szia Panni!

Én a yutoben szoktam nézni poloska írtásról videókat. beírod , bed bugs és nagyon sok külföldi videó van.Érdemes megnézni.Gözölés után porral is kezelnek ,konnektorokba résekbe is port fújnak egy kis pumpával.Az irtószerekre már rezisztensek a bogarak,de a portól elpusztulnak , ezt én is kipróbáltam. Láttam , hogy a matracra védő huzatot húztak ennek még utána nézek ,hogy ez milyen anyagból van. Van olyan szer is amivel be kell spriccelni a fertőzött területet és sötétben világitanak a poloskák nyomai. Gondolom így könnyebb megtalálni a fészküket.Remélem tudtam segíteni.

5324. Thomaser
2022. ápr. 5. 06:19

Nálunk a Tedex nevű szerrel irtottak az bevált..


Egyebkent lengyelországban a mai napig gyàrtanak zyklon-b t csak más néven.. csak vigyázz mert a fél lépcsőházat is kiirthatod vele😀

2022. ápr. 4. 14:27

Leírom az elmúlt egy évemet.

Panel.

Beköltözés...tudtuk, hogy ez hajdanán probléma volt,de reméltük, hogy vege(ismerős lakása) sajnos nem múlt el. 1 irtó cég 4x volt előttünk... Mikor bekoltoztunk semmit nem észleltünk. Pár hétre rá egy bogár a falon. Basszus. Két "fészket" találtam... Kiirtottam őket onnan, és hívtuk az irtot. 3x voltak. A harmadik hidegkoddel egyutt volt. Azután 3 hétig semmi majd ujra csiptek.. csak engem persze .. bogarakat nem láttunk, de a csípés újra és újra. Én ekkor angolul elkezdtem kutatni, nagyon sokat segitett a war against bedbug csoport. Először elkezdtem hasznalni egy Bavaria bassiana (?) Nevu gombat amit por formajaban vettem a mezogazdagasi boltban. Nyaron azzal fujtam kethetente... Szep lassan alig volt rajtam csípés... De amint abbahagytam pár hónapra rá újra csípett... Gondolhatjatok... Szomszedok mindenki tiszta állítása szerint. En meg rend mániás, szoval rohadtul zavart, hogy alig van cuccunk tisztasag van mégis meg vagyok áldva. Megrendeltem amazonrol amerikabol a temprid fx nevu szert... Nah az sem ért semmit, pedig azt írják jó... közben újra irtattunk, mert láttam 1db bogarat(7honap utan) Majd végül egy cimexa nevu port ebayrol. 15ezer korul volt szallitassal. Azota megvaltozott az életem. Tehat nagyon vekonyan beporozni vele a szegelyeket fenn es lenn. Agy alatt(ha felfele tartod es ugy nyomod a palackot akkor epp hogy jon mint egy mini porfelho amit alig latsz csak fénybe...) Amint leszáll csak várni kell. Én a kocsit is befujtam vele, hogy biztosra menjek... Azóta nem csípett semmi. A villanykapcsoloknak bar ki van szilozva de befujtam meg a konnektorokba is. Minden bejutasi ponton. Kanapét alulrol lekezeltem ágyakat matracot. Nem latszik semmi, nem ragad a padló és mivel fizikai cucc nem kémiai igy nem tudnak rezisztensek lenni rá. Hetek óta le akartam ezt írni, mert nekünk is hosszu volt a harc de vegul sajnos 3 kulonbozo irtoceg sem tudott segiteni. De tudok olyat ahol 2 alkalom es kiirtottak... Szerintem a panel kifejezetten nehez eset...

5322. Thomaser (válaszként erre: 5320. - Csorti)
2022. ápr. 4. 09:35

2-3 hétig előfordulhat még csípés.

Az a szer amit kifújt kb 6 hónapig aktív a feluleteken.. ha nem törlöd, mosod le sehonnan

5321. PanniBp. (válaszként erre: 5320. - Csorti)
2022. ápr. 2. 15:44
Szia Csorti! Köszönöm érdeklődésedet, igen, leszigeteltük.
5320. csorti (válaszként erre: 5319. - Thomaser)
2022. ápr. 1. 21:44
Nekünk is te ajánlottad és sikeres is volt a család többi tagjának,de rajtam màr kétszer volt csípés.Szerintem könnyebb kiirtani az olyan àgyból ami nem kárpitozott egy fakereten matrac az a legpraktikusabb.Holnap befujom protektel először az ágyam körüli dolgokat majd utoljára az àgyat.Remélem sikeres lesz.Panni leszigeteltétek a csövek környékét és a szellözöket.?
5319. Thomaser
2022. ápr. 1. 11:53
Én ajanlottam pedig jó szakit aki megfelelő szerekkel dolgozik, csak hát az drága volt nektek……..
5318. PanniBp. (válaszként erre: 5317. - Csorti)
2022. márc. 31. 12:33
Szia! Köszönöm válaszodat. Az igazsághoz tartozik Nálunk sincs bogár-mentes élet. Egy cég 3. (utolsó ingyenes volt) maradtak bogarak. A csoda tudja, hogy egy része csupán vegetál, amikor látom őket, este, villanyfénynél, mintha döcögnének. Akad cérnavékony, mustáros színben fénylő. Három alkalommal, 3 ember jött ki, a legutóbbi elmúlt kedden. Mindhárom mást és mást tanácsolt. Dobjuk ki az ágyat, ne dobjuk ki az ágyat, amig 1 db bogarat is látunk, a harmadik pedig nem mondott semmi. Szóval marad a gőzölés, 2 hét múlva, majd nem is tudom. Sajnálom, hogy Nálatok is gond van. Nem tudom mit lehet(ne) tennetek. Mi már fújtunk, spricceltünk csodaszerekkel, a felettünk lakó tele volt, oszt' tőlünk ment-e át, vagy fordítva, költői kérdés marad. Akad e ház-csoportban több hasonló gond, és most már a csótányok is előbújtak, nálunk cca 10 évig nem voltak. Sajnos csak a fentieket tudtam elmondani Neked. Üdv.!
5317. csorti
2022. márc. 30. 05:59
Szia! Valóban belefáradtunk.Nálunk a második irtás után 2 héttel volt rajtam csípés Már 100 ezer Ft nél tartunk. Amúgy semmi jele a dögök jelenléténe.3 hétig fel volt ragasztva nattaro safe az àgy aljára. Mi lenne ha 2 féle szerrel fujnàm be?
5316. PanniBp.
2022. márc. 27. 18:19
Szervusztok! Minden ok.?, avagy belefáradtatok a poloskák üldözésébe? Üdv.!
5315. PanniBp. (válaszként erre: 5314. - KétségbeesettMariann)
2022. márc. 8. 09:50
Szia Mariann! Az említett áron kívül léteznek még megfizethető szolgáltatók is. Üdv.! A.
5314. KétségbeesettMariann (válaszként erre: 5308. - PanniBp.)
2022. márc. 6. 20:09

Szia, itt nem kaptam, de nem hezitáltam sokat, felhívtam az uriembert, nagyon készséges volt, elmagyarázott mindent. Mikor elárulta, hogy mennyibe fog kerülni, azonnal rávágtam, hogy jöjjön és csinálja. 150 ezertől 300 ezerig hallottam összegeket, hogy a bioirtás annyiba fáj.

Nos ez nem igaz, itt jóval olcsóbb, és lassan letelik a két hét, utána felmoshatok, eddig nem találtunk élőket, de ha lesz ingyen jön ki megint és lefúj mindent, szerintem ez megérte.

5313. PanniBp. (válaszként erre: 5312. - Patyo29)
2022. márc. 5. 12:27
Ok! Szia!
5312. Patyo29
2022. márc. 4. 16:42
Legfeljebb a csapda nevét kilesem, hátha nálunk is forgalmazzák.
5311. Patyo29 (válaszként erre: 5310. - PanniBp.)
2022. márc. 4. 16:41
Válaszoltam az üzenetedre. És köszi még 1x
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook