Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ágyi poloska kiirtása - tapasztalatok fórum

Ágyi poloska kiirtása - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... ❯❯
4260. Jajnalka (válaszként erre: 4259. - Tormás30)
2018. máj. 2. 10:05
:( :( jajj, Istnekém, nem hiszem el, hogy minden ellenére lehet mégis.... keresek valami szakembert akkor, biztos, ami biztos
4259. Tormás30 (válaszként erre: 4258. - Jajnalka)
2018. máj. 2. 09:58
Akkor viszont elég ha egyet haza hoztál magaddal! Be tesztelgess hívj szakembet az a tuti! Írtass le mert ha nimfát hoztál haza az petét is rakhat és akkor kész a baj! Lehet hogy 1 írtással megúszod. Valamint panelban laksz könnyen le tud fertőzödni az egész strangod! Hívj még ma szakembert.
4258. Jajnalka
2018. máj. 2. 09:18
Na voltam a bőrgyógyon. Azt mondták,hogy a nyakamat és az arcomat kivéve csipések. Mondtam nekik a poloskát. Rögtön az volt a kérdés,hogy nem hoztam haza? Elmondtam az óvintézkedéseket,teszteket. Kérdeztem,hogy hogy lehet,hogy akkor nem most meg kivert a ragya. Állítólag egy hét simán benne lehet,illetve,hogy megint megcsípett és az indította be az allergiás reakciót. Kérdeztem hofy feltétlen újabb poloska csípés indíthatta be? Erre azt mondták nem feltétlen. Kérdeztem azt is,hogy hogy lehet,hogy szakaszosan jön elő,erre nem tudott igazából mondani semmit. Nem volt meggyőző,hogy tudná pontosan akkor mi is van. Abszolut nem látszott rajta határozott meggyőzödés az általa elmondottakkal kapcsolatban. De nem nyugudtam meg :( most komolyan? Lehet mégis van poloska otthon??? De semmi jel,matracos teszt negatív,más alszik az ágyamban negatív... akkor most mi van??? :(
4257. Jajnalka (válaszként erre: 4256. - Tormás30)
2018. máj. 2. 06:48
Nagyon sajnálom,hogy nektek ezt át kellett élni. Mindenkit,akinek át kellett élni :( Ilyenkor szembesül az ember,hogy mégsem olyan erős és nagy az ember,hiszen még egy ilyen kis apró élőlény is taccsra tudja tenni. :( reggelre nem voltak a ragasztó csíkjaimban bogarak a matrac körül. Mégsem tudok még megnyugodni,mert arra gondolok,hogy ott lenn a földön még nem találtak rám :( szörnyű belegondolni és mély együttérzéssel vagyok irántatok,akik konkrétan és bizonyossággal szembesülnek ezzel a problémával :( kívánom,hogy soha többé ne legyen nektek ilyen történetetek. Magamnak és mindenkinek ugyanezt.
4256. Tormás30 (válaszként erre: 4255. - Jajnalka)
2018. máj. 1. 23:16
Tudom min mész keresztül. Nálunk 9 írtás volt mire tiszták lettünk de inkább elköltöztünk családi házba. Még egyszer nem tudnám végig csinálni....a nagyobbik gyerekem rovar fóbiás lett ez miatt....nagyon kívánom hogy nálad ne legyenek!
4255. Jajnalka (válaszként erre: 4253. - Tormás30)
2018. máj. 1. 23:00
hát engem is ezek bizonytalanítottak el, hogy mégis lehet itt bogár, hogy az nem így jönne ki szakaszosan... meg ennyi?? csak ugye a félsz meg bennem van, hogy mi van, ha mégis? :( egyébként az nem lehet,hogy megcsíp, kiver a ragya, aztán elfertőzöm és a kezemmel elterjesztem a fertőzést? mert már erre is gondoltam....de mondom, tehát semmi nyoma bogárnak eddig... pedig már múlt hét szerda óra itthon vagyok.... ma még megcsinálom a matracos sztorit...aztán ha a lányom itthon alszik valamelyik nap, megint leteszteljük, hogy őt csípi e...aztán majd csak megnyugszom, ha nem lesz semmi... azért az milyen, hogy tegnap reggel mikor észrevettem az elsőket, konkrétan imádkoztam, hogy csak bolha legyen, csak bolha vagy ilyesmi :D nehogy a poloska :D :( tragikomédia már ez :( és akkor még én ne szóljak, mert lehet nincs is bogár bajom :( szóval akinek meg konkrétan van is.... hát nem irigylem... ez szörnyű
4254. Jajnalka (válaszként erre: 4252. - Tormás30)
2018. máj. 1. 22:55

Nem, nem ettem :( voltam reggel ügyeleten... azt hiszem már írtam is...említettem az ágyi poloskás sztorit is, nem kaptak rá... kérdezték nem e az ottani mosószerre vagyok allergiás.. mondtam nem hinném, meg egy hét után jönne elő??

aztán abban maradtunk, hogy szerinte valami bőrfertőzés és lehet ott szedtem össze... holnap reggelre küldött a bőrgyógyászatra... addig is ott kaptam egy szurit, meg 2x kell ennem cetirizint... az ma már meg is volt...

4253. Tormás30
2018. máj. 1. 22:53
Hát nem tudom de csípés után nem hiszem hogy az akkori csípések jönnek elő. Az ágyi poloska csípése napközben jön elő és egyszerre. Pl ha engem ma éjjel megcsípkednének az holnap dél kora délutánra az össze csípés elő jönne nem így szakaszosan terjedve. A másik pedig ehhez a tetmes mennyiségü kiütéshez ami rajtad van rengeteg bogárnak kellene nálad lennie.Annyinak hogy még napközben is látnád mászni őket.
4252. Tormás30
2018. máj. 1. 22:40
Ez biztos hogy nem ágyi poloska. Valami új ételt nem ettél? Én a helyedben mennék az ügyeletre.
4251. Jajnalka (válaszként erre: 4247. - Tormás30)
2018. máj. 1. 22:37

és ilyen lett az egyik karom pl. amin tegnap reggel még csak pár volt...reggelre ilyen szép lett, meg ma napközben :(


[link]

4250. Jajnalka
2018. máj. 1. 22:15

amúgy reggel ilyen durva volt, azóta mintha a mellkasomon és a karomon lévők halványodnának...


[link]


az állam az brutál, tiszta tarjagos és egészen oldalt az arcomon a szememig fel vagyok ilyenekkel puffadva :(

4249. Jajnalka
2018. máj. 1. 22:12

és ezek? ezek jöttek még ugye tegnap reggel?


[link]


[link]


Aztán például ma délutánra a derekamon ezek lettek:


[link]

4248. Tormás30
2018. máj. 1. 22:07
A derekamon és a karomon látni a csípéseket.
4247. Tormás30
2018. máj. 1. 22:06
[link] Nekem ilyen volt
4246. Tormás30
2018. máj. 1. 21:57
Ezek nem poloska csípések. Ez más lesz. A poloska csípése 1 vonalban van és nem egykupacban.
4245. Jajnalka (válaszként erre: 4242. - Lalaland)
2018. máj. 1. 21:38

aztán estefelé elkezdtek kijönni a nyakamon, vállaimon. Ma reggelre meg már az arcomon is. a karjaimon még több, az egyik lábfejemnél illetve már a kézfejemen is.


[link]

4244. Jajnalka
2018. máj. 1. 21:36

Na, lehet megtaláltam a feltöltés módját.

Ez lett tegnap reggel, délelőttre. Mindkét felkarom külső részén, szinte mindkettőn ugyanott.


[link]

4243. Jajnalka
2018. máj. 1. 21:18
Szia. Hogy lehet fotót feltenni?
4242. lalaland (válaszként erre: 4227. - Jajnalka)
2018. máj. 1. 19:44
Szia! Nem tudnál közeli fotót felrakni a csípésekről? Én fotóról is megmondom, ha poloska...
4241. Tormás30 (válaszként erre: 4240. - Jajnalka)
2018. máj. 1. 18:41
Nekem nagyon sokáig fantom viszketésem volt sőt időnként még most is érzem hogy viszket a régi csípés helye...
4240. Jajnalka
2018. máj. 1. 17:27
Igen,én is ezt gondolom,hogy soknak,akkor meg már kellene találnom valamit,mint a szálláson. Kíváncsian várom a holnapi bőrgyógyászatot,mert ez már rejtély...amúgy a pszichés dolgot ketten is mondták egymástól függetlenül...de ha erről lenne szó,akkor elmében elég erős lehetek :) ez máe Uri Gelleres lenne :)
4239. Tormás30 (válaszként erre: 4238. - Jajnalka)
2018. máj. 1. 17:14
Ennyi csípés nyommal amit leírsz rengeteg bogárnak kellene nálad lennie kb mint a szálláson szóval én szerintem ez vagy az akkori csípések most jönnek ki vagy allergia vagy pszihésen van.
4238. Jajnalka
2018. máj. 1. 16:25
Ma még azért az ajánlott matracos ragasztós témát kipróbálom,biztos,ami biztos. Mert már annyi kiütés van rajtam,hogy az újabb csípéseket,ha lennének,akkor se tudnám beazonosítani
4237. Jajnalka
2018. máj. 1. 16:23
Proféta szóljon belőled. Bár ma találkoztam egy ismerőssel,szerinte lehet,hogy egy hét múlva lett a csípésektől ez,de én ezt nem akarom elhinni. Azóta is jönnek ki rajtam újabb puklik,derék,láb. Igaz,valóban olyanok,mintha csípések lennének. Az biztos,hogy innentől olyan óvintézkedéssel jövök,megyek,hogy minimálisra csökkentsem az esélyét is,hogy hazahozzam. Őszinte együttérzésem azoknak,akiknek ezzel gondjuk van,mert ez valami brutális pszichés teher a kellemetlenségeken felül.
4236. Tormás30 (válaszként erre: 4235. - Jajnalka)
2018. máj. 1. 16:19
Szerintem nem poloska lesz!
4235. Jajnalka
2018. máj. 1. 11:01
Amúgy igen,viszketnek. Égni nem mondanám,hogy égnek. A meleg vízzel sem volt különösebb bajom,bár érezhető volt,hogy jobban irritál a meleg.
4234. Jajnalka
2018. máj. 1. 10:59
Köszönöm a válaszokat. Tegnap a lányom vállalta,hogy a helyemen alszik,hogy megnézzük rajta lesz e valami. Imádják a szúnyogok is még fel is dagad tőle. Nem volt rajta semmi,és jeleket sem találtam. Viszont nekem a kiütések felkúsztak már az arcomra is. A karjaimon is egyre több van és már a kézfejemen és az egyik lábfejemen is megjelentek apró pöttyök. Ügyeletre mentem,említettem az ágyi poloskás sztorit az apartmanban,egyáltalán nem vették számításba a poloska csípés lehetőségét. Kérdezték,hogy nem e az ottani mosószerre lehetek allergiás,de mondtsm,hogy soha nem volt ilyen gondom. Ráadásul közel egy héttel később jön ki az allergiás reakció? Még mindig gondoltam a múlt hét hétfői rengeteg támadásra,de hát nem hinném,hogy azok is egy hét után jönnének így elő... az otthoni poloskával is kétségeim vannak,egyrészt a lány miatt,másrészt,hogy semmi jel és előtte meg felfaltak és semmi? Mindenesetre a doki holnapra beutalt sos bőrgyógyászhoz és szerinte valami bőrfertőzés és lehet a szálláson szedtem össze....bár azt sem értem akkor sem,hogy miért nem akkor rögtön? Mindenesetre figyelek tovább is a vérszívót illetően.
4233. Adani_
2018. máj. 1. 10:45
ok cég kínál felderítő szolgáltatást is. Agro Hydro, Abatox pl. biztosan. Kihívod őket és ők több órán át kutatva keresik a nyomait ha van megtalálják, ha azt mondják nincs megnyugodhatsz.
4232. Adani_
2018. máj. 1. 07:47
Esetleg a ragasztós csapdát bevetheted, az ágy lábaira kétoldalú ragasztó, az ágyba biztos menni fognak ha még nincsenek ott és ha elhúzod a faltól akkor a lábakon akar felmászni, jó eséllyel nincs még sok és az mind a legrövidebb úton megy és beleragad a kétoldalú ragasztóba. De ha 1 héten belül nem látsz se élőt se nyomokat tuti nincs, nem olyan okosak azért, ha ott van akkor nem fog éhezni hetekig. Másik tuti módszer lehet, szoba közepére matrac, alvás csak azon és szintén padlóra kétoldalú ragasztó csapda. Oda kell mennie ha meg akar csípni, és bár képes plafonról is leesni, de akkor sem tud kimászni a ragasztócsapdán, ott be fog ragadni vagy ott lesz a takarón vagy máshol megbújva
4231. Tormás30 (válaszként erre: 4229. - Jajnalka)
2018. ápr. 30. 22:41
De mivel a szálláson nem jött elő a csípések helye pedig a leírtak alapján rengeteg bogár csíphetett meg ezért szerintem nem az lesz. Figyeld a jeleket levedlett bőr ürülék nyom.
❮❮ ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook