Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ágyi poloska kiirtása - tapasztalatok fórum

Ágyi poloska kiirtása - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯
4710. PanniBp. (válaszként erre: 4707. - Melcsi3)
2019. szept. 2. 18:04
Melcsi, Pesten 2 írtás került 30 ezer forintba. Gondolom itt is akad drágább. Szia. P.
4709. PanniBp. (válaszként erre: 4706. - Robcsi76)
2019. szept. 2. 18:03
Ismét "Szia"! A flakont oldja fel az írtó, majd fújja be vele az érintett területet? Privátin meg lehet csinálni az írtást? Köszönöm válaszodat.
4708. PanniBp. (válaszként erre: 4706. - Robcsi76)
2019. szept. 2. 17:59
Szia Robcsi! Sajnos nem mindegyik írtó mondja el pontosan mit kell csinálni. Elnagyolta a dolgot, az is, aki nálunk járt. Az egyik lakásban ezt mondta, a másikban azt, ez persze elnagyzolása a témának. A lényeg viszont igaz: tudatosan(?) felületesen tájékozat némelyik. Nyiss ablakot, zárj ablakot, ne gyere be 3 óra hosszát, ott lehetsz, csupán a kutyust, cicát zárd ki. Zsákolj, nem kell zsákolni, csupán az ágy körül lesz írtás, mindegyik lakás más és más. Ennyi. Köszönöm. Szia!
4707. Melcsi3 (válaszként erre: 4706. - Robcsi76)
2019. szept. 2. 06:17

Szia Robcsi

Na de 30 ezer 1 írtás ! ????Ami eléggé megterheli a családi kasszát, és hiába tartok be minden utasítást , mégegyszer 30 ezret két hét múlva előkapni?? Hidd el megtudtuk volna tenni , csak nem akartuk !! Mert

Irreális lehúzás pofátlanság. Kerestünk másik írtót .. szintén 30 ezer lett volna

És kérdezem , hogy aki nem tud ennyi pénzt kifizetni , az mit csináljon??


Lassan a poloska irtást is a Balatoni 2 hónapos szezonból gazdagodunk

meg című műsorhoz tudom hasonlítani. Minnél többet fizess egy alkalomra , aztán csodálkoznak , hogy inkább a Horvát tengerpartra utazik tömegével a Magyar ember ,

A poloska írtásnál pediig házi megoldást keres.

Udv

Melcsi

4706. Robcsi76 (válaszként erre: 4703. - Melcsi3)
2019. szept. 1. 20:50

Dehogy vádollak meg! Kicsit gondolkozz már. :) Szerinted egy irtónak az az érdeke, hogy lehúzzon? Az érdeke az, hogy meg legyél elégedve vele és másnak is ajánld vagy ha visszafertőződsz, akkor megint őt hívd, mert ugye arról ő nem tehet, hogy megint előjönnek. Az, hogy sokan sokallják a második vagy harmadik irtást és nem hívják vissza az irtót az ne csodálkozzon, hogy nem tapasztal javulást. Természetesen 3 irtás utáni észlelések az már a kókler kategória vagy hatalmas fertőzöttség és utánpótlás. Nekem pár éve volt és kétszeres irtás után azóta is poloskamentes a lakás. Nem írom le még egyszer nagyon kemény betartani azokat a pontokat, ami a teljes tisztuláshoz vezet. Aki nálam irtott azt mondja 10-ből, ha kettő szól 2 hét múlva, hogy menjen. Egyszerűen nem értik az életciklusukat és a szabályokat, hogy mit hogyan kellene csinálni, hogy eltűnjenek a dögök az életükből. Most a legjobb EU-s engedéllyel rendelkező szer talán ez: [link]

Természetesen gázmesteri papírral vehető meg.

4705. horakulum (válaszként erre: 4703. - Melcsi3)
2019. szept. 1. 12:01
Én egyetértek Veled,h.nagyon "felhigult"a szakma, igy ha van is pár lelkiismeretes, korrekt ceg, azok hiaba próbálkoznak, a nagy többség es persze az EU engedélyezett szerek minősítik a szakmát.
4704. PanniBp. (válaszként erre: 4703. - Melcsi3)
2019. szept. 1. 10:08
Nagyon köszönöm fáradtságodat. Üdvözlet, Panni
4703. Melcsi3
2019. aug. 31. 20:17

Azon gondolkodom, hogy 3-4-5 írtásokat fizetnek ki emberek , és nincs hatás.. ráadásul családi házban , ahol elvileg nincs külsö utánpótlás..

Számomra ez azt jelenti , hogy igen is rengeteg kókler vagy nem kókler cég is a pénzre megy.

Hivatkozhat bárki itt arra , hogy EU szabványosak az irto szerek , persze hogy azok... persze ,hogy szabályoznak ... hisz Pénz beszél...


Megvádolhat Robcsi is , hogy összeesküvés elméleteket gyártok.

Nem!!! De igenis ma már egy önnálló üzletág a poloska írtás , rengeteg céggel aki ebből akar MEGÉLNI, márpedig élni kell , és minnél többször irtanak 1 ügyfélnél annál több a bevét.


Én pedig a saját tapasztalatainkból próbálok segíteni másoknak, mert az a pokol amin keresztül mentünk tavasszal , mindennél rosszabb, és senkinek nem kívánom!!

Melcsi

4702. Melcsi3 (válaszként erre: 4700. - PanniBp.)
2019. aug. 31. 19:53

Szia Panni

Nálunk sem volt pete , a bogarak a nagyon szűk résekbe összeillesztéseknél levő résekbe bújtak, ahogy Horakulum is írta a hasa és a háta szinte nekipréselve a hézag alsó és felső részéhez.

Volt olyan éjszakánk amikor előszőr láttam a dögöket , hogy kèssel szúrkáltam agyon mert már a papucs talppal nem fèrtem hozzà , hogy agyon verjem ..

innen jött párom ötlete , hogy még a legszükebb rèsen is átfolyik a fèktisztító , ràadàsul azonnal meg is döglik töle.

4701. kocospicur (válaszként erre: 4697. - Melcsi3)
2019. aug. 31. 16:22
Nagyon köszi hogy leírtad! Remélem sikerül kiirtani őket. Szerencsére már nem látunk, de a csípések még elő jönnek, úgy hogy biztos akad néhány. Csak abban reménykedem hogy a tapáta alatt ne legyen, mert akkor szedhetem azt is.
4700. PanniBp. (válaszként erre: 4697. - Melcsi3)
2019. aug. 31. 11:19
Szia Melcsi! A hagyományos (nem IKEA) ágyat nehezebb "szétszedni". A másik, fontos elmondanom: nem látom a petéket, illetve a bogarat napközben, főleg nem csoportban. Anno láttam bizony, tavaly autusztus tájban. Szerintem onnan hoztam át, hozzánk. A lényeg, mit kell nézni... Bocs. a bugyuta kérdésekért. Ma éjjel is szambáztak a paplanon, párnán, előtte megvolt a fura, erős injekció-szerű érzés. Emiatt is kapcsoltunk villanyt, s mint fenn jelentem, ismét volt. Szia!
4699. PanniBp. (válaszként erre: 4697. - Melcsi3)
2019. aug. 31. 11:15
Szia, köszönöjük.
4698. PanniBp. (válaszként erre: 4696. - Tormás30)
2019. aug. 31. 11:15
Meg tudnád mondani a válasz sorszámát, könnyebb lenne. Köszönet.
4697. Melcsi3 (válaszként erre: 4695. - Kocospicur)
2019. aug. 31. 11:02

Szia

Mi a Würth Magnum fektisztitot használtuk

Ágyat szétszedtük ( ikea fa keret)

minden résbe lassan és alaposan fujtuk.

Ablakok legyenek nyitva , de huzat a fújás idején ne legyen!!!

Legyetek résen , mert lesz olyan , hogy amelyik nem kap telibe az anyagból , próbál majd menekülni, igaz nem gyorsan..mert kába lesz , akkor rögtön fújjatok közvetlen rá, azonnal megfog dögleni.

Mi még a laminált szegőt is leszedtük , és oda is befújtunk.

Az anyag illékony , így hamar eltűnik, nem hagy nyomot és szagot sem.

Ha kesz vagytok min 3 ora szellőztetés, ekkor már huzat is lehet.

Óvatosan magatokra vigyázva alkalmazzátok!!

Üdv

Melcs

4696. Tormás30 (válaszként erre: 4695. - Kocospicur)
2019. aug. 31. 10:11
Olvass vissza itt. Van itt olyan aki használta.
2019. aug. 31. 09:50
Tegnap olvasgattam a témában, ha már aludni nem merek tőlük, és a féktisztítós módszer bevált valakinek? Esetleg márkát tudtok ajánlani és hogy hogyan kell alkalmazni?
4694. horakulum (válaszként erre: 4693. - Horakulum)
2019. aug. 29. 22:52
Bocs. Sok az elírás, rem igy is érthető.
4693. horakulum (válaszként erre: 4690. - Linda39)
2019. aug. 29. 22:52

Miert nem garanciális a 4.irtás,ha a 3. garanciális sem hozta meg a várt eredményt?! Na, ezt kérdezd meg mar tőlük legy szives, jo?


Házilag nem fog menni...azaz végülis ez igy nem igaz...volt mar ra példa. De marha nagy szerencse is kell hozza. Elarulhatnsk a szer hatóanyagát amivel irtották,m.akkor tobbet azzal nem próbálkoztok es olyan ceget sem hivtok, aki ha hajlandó elárulni, azzal dolgozik. Mert rezisztrnsek már rá. Vagy nem a megfelelő hígításban használják a cuccot, esetleg túl híg nerget jevernek ki. Tenyleg. Volt szaga a szerbek?

4692. Melcsi3 (válaszként erre: 4691. - Linda39)
2019. aug. 29. 19:04
Hát akkor kitartó írtás, előbb utóbb megdöglenek.
4691. Linda39 (válaszként erre: 4687. - Melcsi3)
2019. aug. 29. 16:00
Szia nem hiszem mi kertes házba lakunk.
4690. Linda39 (válaszként erre: 4689. - Horakulum)
2019. aug. 29. 15:59
Szia felnött példány is és kicsik is vannak illetve találtunk peréket is . A céget fel hivtam és közölték hogy ujjab irtás kell .Ugyhogy ugy döntöttünk meg próbáljuk házilag ki írtani öket
4689. horakulum (válaszként erre: 4686. - Linda39)
2019. aug. 28. 17:16

Ha csalomereg us van a cuccban es meg van elő,a.par napra ra meg sztem előjöhetnek, de leirasod alapján a helyzet valoban nem tul ígéretes. Hivd a céget első körben. Mondják meg ők,h.mi van ilyenkor...


Vagy mindenkinel 3-szor irtanak eredménytelenül? Mé akkor ők jól járnak az biztos.


Felnőtt példányok vagy babak jelentek meg megint?

4688. horakulum (válaszként erre: 4685. - Kocospicur)
2019. aug. 28. 17:12
Szerintem, igen. Viszketnenek, de mindannyian egyediek vagyunk. Ha vki a csipesuket sem érzi,a.lehet neki viszketni sem viszket...
4687. Melcsi3 (válaszként erre: 4686. - Linda39)
2019. aug. 28. 15:56

Szia

Nem megy valamelyik szomszédtól az utánpótlás?

Mindent leszilóztatok?

4686. Linda39
2019. aug. 28. 06:03
Sziasztok mi 3 írtáson vagyunk túl,de megint meg jelentek pár nappal a 3.írtás után. ELEGEM VAN Az ágyat is ki dobtuk már mindent ki mostam 60C fokon. 😔😞😓 valakinek valami ötlet mit próbáljak még ki esetleg házilag valami .
2019. aug. 27. 21:11
Igen anyukámmal élek, ő a másik szobában alszik, rajta találtunk. Bőrgyógyász azt mondta hogy vagy poloska vagy pók, de ha poloska csipés lenne nagyon viszketne, de neki egyáltalán nem. Ezért furcsálom hogy rajtam meg semmi és az én szobámban vannak. Tudom, benne van hogy átmehetnek, de a csipései akkor viszketnének nem?
4684. horakulum (válaszként erre: 4680. - Noxika2)
2019. aug. 27. 18:24
Amúgy az autóra már én is gondoltam... 😉
4683. horakulum (válaszként erre: 4680. - Noxika2)
2019. aug. 27. 18:23
Szerintem csak nagy fertőzöttseg estében petéznek párnára...ez olyan nonszensz lenne...hisz a fényt nem szereti, a lapos helyeket kedveli, ahol hasa háta felület által védett, ode petezik us. Muert tenne uezt egy mozgatott párnán? 😱 Hat ha vki Sosem mossa ki, vagy húz ágynemű huzatot, akkor el tom képzelni.
4682. horakulum (válaszként erre: 4681. - Kocospicur)
2019. aug. 27. 18:17

El veled még vki?


Azt mondják, nem mindenki észleli a csípés következményeit -ugye magát a csípést nem érzed,m.elerzestelenit a dög - es ugye nem mindenki reagál vehemensen rá. Anno hármunk közül csak engem csiptek...Évekkel később mashol lakva már a Férjem is jo volt nekik. Én szinte elképzelhetetlennek tartom,h.vki ne tapasztalja a csípéseket úgy,h.kizben csípik. Apró pontszerű piroskas pontok a bőröd azon részén, ahol alvaskor nem fedi ruha? Főleg végtagok...


Veled együtt elon?

2019. aug. 27. 17:40

Sziasztok ma találtam a fórumra, és lenne pár kérdésem.

Nemrég találtunk ágyi poloskát a szobámban, a falon vettem észre őket, és egyáltalán nincsenek rajtam csípések, vajon miért? Illetve a csípésük minden esetben viszket?

❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook