Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ágyi poloska kiirtása - tapasztalatok fórum

Ágyi poloska kiirtása - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
2019. dec. 24. 19:14

Hipó!!!!!!!!!



Hipóóóóóóóóóó

4919. Robcsi76 (válaszként erre: 4917. - FrozenNaisha)
2019. dec. 24. 19:12

Ugyan már etetni kell a trollt is nemcsak a poloskát!

Az ilyeneket tudom kezelni csak egy szabály van nem kell lesüllyedni a szintjükre innentől kezdve ignorálom.

Viszont, ha a munkahelyről vitted haza vagy csipkedtek meg, akkor értesítsd a főnököd, hogy ez a helyzet és intézkedjen vagy jelented az ÁNTSZ-nek.

Ha a melóhelyen csipkedtek meg talán nem vitted még haza, ha megkapják a kajájukat nem nagyon vándorolnak kivéve, ha elérik azt az egyedszámot, ami már őket is zavarja. Táplálkozás után nem sziesztáznak az emberen, hanem egyből pucolnak a megszokott helyükre.

4918. Robcsi76 (válaszként erre: 4912. - FrozenNaisha)
2019. dec. 24. 19:04

Nem nem igénytelenek a kollégáid úgy, ahogyan te sem vagy az. A poloska olyan, mint a szúnyog kell neki a vér az élethez. Lehet patyolat tiszta a lakásod, ha bemegy, akkor sajnos elszaporodik. 5 csillagos szállodákban is van. Sokszor onnan is hazaviszi az ember. Kórházakban is még magánkórházban is volt. Bálás ruhás boltokban, majdnem 70%-ban megtalálható.

Ha szakit hívsz és nem tájékoztat normálisan csak, akkor keress másikat, persze ha van lehetőséged rá. Egy irtás nem csak annyiból áll, hogy bemegy azt lepermetez mindent. Korrektül el kell neki mondania, mit kell tenned mielőtt megy és mit kell tenni a két irtás közt. Egy irtás nem elég a peték miatt kell a kettő, ha már ezekről nem tájékoztat, akkor ne is irtass vele.

4917. FrozenNaisha (válaszként erre: 4916. - Robcsi76)
2019. dec. 24. 19:02
Engedd el. Őt minősíti. Onnan nem tudom komolyra venni az embert mikor nekiáll személyeskedni. :-)
4916. Robcsi76 (válaszként erre: 4911. - Lacitapasztalata)
2019. dec. 24. 18:55
Akkor szerintem maradj csöndben, hogy hű maradj a hozzászólásodhoz!!! :) Mert megoldást azt nem tudsz produkálni úgy olvasom a 4 napos regisztrációddal. Bár sejtem ki van a nick mögött, mert nagyon átlátszó vagy.
2019. dec. 24. 18:50

Utolsó hozzászólás :


Az Anyák megmentője :Semmelweis Ignác


Hipo :)


[link]


FOKOZOTT ÓVATOSSÁGGAL HASZNÁLJÁTOK!!!!

4914. FrozenNaisha (válaszként erre: 4908. - Robcsi76)
2019. dec. 24. 18:43
Ja még kimaradt, hogy nem álltam, 2 órám volt 2 vonat között azt ott töltöttem el. (Gyanútlanul ha tudom közelébe nem megyek a helynek! Nagyon ódzkodom tőle, ha valahol felmerül pletyka szinten én oda be nem megyek szinten. Hát ezt pont benéztem mert nem tudtam)
4913. FrozenNaisha (válaszként erre: 4907. - Lacitapasztalata)
2019. dec. 24. 18:43

hát az a baj hogy én buta idióta bezuhantam az ágyba a táska meg az ajtóban. Kétlem hogy még benne lenne ha van potyautas. :(


Az már sajnos a szobában, az ágyban a parkettában akárhol lehet....

4912. FrozenNaisha (válaszként erre: 4908. - Robcsi76)
2019. dec. 24. 18:41

Ott nem friss a fertőzés. Ennyit mondok. Szarnak rá, az ottani kollégák igénytelenek ezek szerint. (Tisztelet a kivételnek). Na jó. Mivel már ma is egyre több csípés jelenik meg, szerintem ünnepek után hívom az írtót én nem kockáztatok én nem akarok bazi nagy fertőzöttséget, kivágott bútorokat, újra tapétázni parkettázni a kecót (főleg hogy nem is az enyém) kihívom őket míg kicsi a fertőzöttség. Biztos, ami biztos alapon. Hátha most megúszom 1 v 2 írtással mint két hónap múlva 10 írtással. (Nem vagyok szaki utáló, én nem értek hozzá így neki kontárkodni sem szeretnék, hiszen azzal lehet azt érem el, hogy még rezisztensebb lesz.


:(


Sajnos ott nem írtják, nem foglalkoznak ezzel, ahonnan hoztam (ha hoztam). :( De kiverem a palávert az is biztos! Mert ilyen munkakörülmények mellett dolgozni felháborító! Mert még ha vonatról hoztam volna, nem nem onnan....

2019. dec. 24. 18:40

EZ BIOLÓGIA ÉS BIOKÉMIA!!!

A hülyék ne szóljanak már bele!

4910. lacitapasztalata (válaszként erre: 4908. - Robcsi76)
2019. dec. 24. 18:37

MAGÍNT AZ IRTÁSOS SZAKIKAT HIRDETED!!!!!!


Van élő példányom!

Nimfa is!

Viszek neked!



Buták vagytok "szakik is " mint a segg !!!!!!


Ez Biológia és Biokémia!!!!

4909. Robcsi76 (válaszként erre: 4907. - Lacitapasztalata)
2019. dec. 24. 18:31
Ha még talál a táskában poloskát /ha volt egyáltalán benne/ egy éjszaka után, akkor nagyon meglepődnék...
4908. Robcsi76 (válaszként erre: 4905. - FrozenNaisha)
2019. dec. 24. 18:24

Szia!

Én kicsi esélyt látok arra, hogy világosban mozgó vagy kávézó emberre felmenjenek és megcsípjék. Ott már akkora fertőződöttségnek kellene lennie, hogy mindenhol azt látnád. Nagyon bujkálnak, amint felkapcsolod a villanyt azonnal kotródik fedezékbe. Szűk ruha alá nem szeret bemenni és ruhán keresztül nem tud táplálkozni. A fenéken, ezért elég ritka, ha csak nem meztelenül alszol és a 20-25 csípést is soknak találom hacsak nem 5-6-ot vittél haza. Viszont a ruhádban, táskádban hazavihetted sajnos. Ha a csípések duplán vannak egymástól 4-6mm-re, akkor sajnos jó eséllyel poloska.Ha most kb. 1 hétig nem lesz csípésed, akkor annyiban van szerencséd, hogy csak egyet vittél haza. Kb. hetente egyszer táplálkozik így ezért nem lesz több, ha netalán nőstényt vittél haza, amire sajnos nagyobb az esélyed és tud petézni, akkor kb. 2-3 hét múlva várható több apró csípés. Sajnos egy hónap alatt szépen ki tud alakulni egy 30 egyedből álló kis kolónia ezután havonta több százzal tud gyarapodni.


Mivel itt mindenki rühelli az irtókat /tisztelet a kivételnek meg magamnak/ én tartózkodom, hogy hívj szakit hozzá. Az előző pár mondatomból, majd eldöntöd. Próbálkozhatsz házilag kiirtani volt akinek sikerült volt akinek nem. Az is tévhit, hogy itt szakik fórumoznának, mert senki nem hirdeti magát /esetleg privátban/, így nem is lenne érdeke nekik. Főleg, hogy a fórum nem régióhoz kötött. Inkább sokan csalódtak az irtók hatékonytalanságában, ami tényleg lehet az irtó nemtörődömsége vagy az ügyfél hibája is vagy egyszerűen kapja a lakás az utánpótlást a szomszédoktól vagy máshonnan.

4907. lacitapasztalata (válaszként erre: 4905. - FrozenNaisha)
2019. dec. 24. 18:18

A Szia!


Még nem tudom miért ezek tényleg táskában utaznak.

Jó tanács!!!! táska be a zuhanytálcába, vagy fürdőkádba és a dugót dugd be és jöhet a forró zuhany

és látni fogod a többi nem kívánt utazót is......

4906. lacitapasztalata (válaszként erre: 4905. - FrozenNaisha)
2019. dec. 24. 18:11

Szia !


Szoba paraméterek ?


Ne csinálj semmit , megtalálták a gazdatestet, NYUGI...


A közeledben maradnak, az ágyban.


És a szentestét sem hagyják ki a bogarak vérszívás nélkül.


A boltok bezártak....



Segítek!

4905. FrozenNaisha (válaszként erre: 4899. - Lacitapasztalata)
2019. dec. 24. 16:24

Hát az volt a történet, hogy felmentünk kávézni kolléganővel az egyik vezényletre. S délután mondta hogy ja amúgy teli van ágyi poloskával. Mondom de jó. Mondhattad volna előbb is fóbiám van ezektől tuti fel nem mentem volna!


Tegnap hajnalra kijöttek a csípések. A hátsómon foltban vagy 15-20 db meg olyan 5 a lábszáramon.


Nem tudom mi az esély arra hogy hazavittem. A ruha ma lett kimosva. Még a táskával félek hogy taxiztam őket.


Honnan lehet korán felismerni? Mert 1-2 bogárnál nem tudom mennyire lehet elkapni őket. :(


most írtózatosan félek, hogy hazavittem s otthon rovarok lettek a lakótársaim.

4904. FrozenNaisha (válaszként erre: 4900. - Lacitapasztalata)
2019. dec. 24. 16:08

Semmivel nem kentem be magam :/

A hátsóm meg a lábszáramon vannak csípések.

De nem tudom hazavittem-e.

2019. dec. 24. 15:44

Békés Karácsonyt Mindenkinek!


Tömjén és Mirha ...

4902. Robcsi76 (válaszként erre: 4901. - Lacitapasztalata)
2019. dec. 24. 15:32

Szia!

Bocsánat azt hittem, hogy nem sikerült kiirtani őket, de ezek szerint már csak akváriumban tárolod a kísérletek miatt.

4901. lacitapasztalata (válaszként erre: 4896. - Robcsi76)
2019. dec. 24. 15:09

Szia!


A kolónia kézben van tartva!

Ha az egyetlen pete hím amit tovább viszek

, nem szaporodik tovább és nem füttyent : Hol vagytok csajok.

Nem hímnősek!!!

4900. lacitapasztalata (válaszként erre: 4897. - FrozenNaisha)
2019. dec. 24. 14:28

Szia !


A Párom most mondta, ha valami krémmel ( testápolóval bekented a kezeidet lábaidat, de a hátsódat nem, akkor odamegy, mennek.

4899. lacitapasztalata (válaszként erre: 4897. - FrozenNaisha)
2019. dec. 24. 14:21

Szia!


Remélhetőleg nem az ágyi poloska lesz a bűnös,

de nem is bolha, azt hamar megérzi az ember.

Főleg az alkarokat és a lábszárakat szeretik. ( az van a legközelebb )

Senkit se akarok megbántani, de nem zsír szívók.


Linkelek fotókat:


[link]


Ha hasonló --- sajnos az lesz.

4898. PanniBp. (válaszként erre: 4892. - Lacitapasztalata)
2019. dec. 24. 10:35
Szia! Nálunk más a helyzet: legtöbbször kisvárta felébredünk a szúrkálás után. Csodálatos éjszaka, amikor csupán reggel látom/látjuk a csípéseket, kis pöttyöket, egymás mellett, alatt.
2019. dec. 24. 08:07

Sziasztok!


Eljött a nap amitől rettegtem. Sok csípéssel a hátsó felemen ébredtem. Nem tudom hazahoztam e vagy csak a munkahelyen csípett meg (vasút.... )

Szolnokon tud valaki normális írtót?

Illetve honnan tudom hogy hazavittem-e.


Köszönöm!

4896. Robcsi76 (válaszként erre: 4895. - Lacitapasztalata)
2019. dec. 23. 20:59

Van más megoldás is. Költözz el és vadonatúj ruhák, bútorok, eszközök. De, ha egyetlen petét továbbviszel, akkor ugyanott vagy sajnos. Sajnos itt a fórumban volt ilyen tag, aki így járt. Magánháznál jobb a helyzet, nincs közvetlen összeköttetés a szomszédokkal.

Kíváncsian várom, hogy mit fejlesztesz ki, addig is sajnos csak egy kolóniát gyarapítasz a szomszédaid bánatára :(

2019. dec. 23. 18:56

olvass !!!! olvasd el a topik létrehozó hozzá szólásait,

Nekem ez jött le: RENDELD MEG AZ IRTÓ SZAKIT....


NEEEEEEEM!!!!!!!!

2019. dec. 23. 18:53
Ezt a forum - ot is az irtó szakik hozták létre----ez megint nagy gáz és elszomorító
2019. dec. 23. 18:33

Ó- elfelejtettem megkérdezni!


Van valakinek tapasztalata arról, hogy a dohányzó embert nem szereti ?


Köszönöm a válaszokat.

2019. dec. 23. 18:30

Sziasztok!


Ágyi poloska- úgy vesz vért mint a legjobb ápolónő-

Érzéstelenít- szúr-leveszi a vért-- másnap veszed csak észre hogy .....


Nagy túlélők az TUTTI !

4891. lacitapasztalata (válaszként erre: 4890. - PanniBp.)
2019. dec. 23. 18:21

Szia!


Befőttes üveges kísérleteket folytatom , 3 infra kamerával fel is akarom venni az éjszakai életüket.

lesz megoldás.....

Utána jöhet a TV !

❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook