Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Használt már valaki ovulációs tesztet jóstesztként, mikortól, és mennyire megbízható? fórum

Használt már valaki ovulációs tesztet jóstesztként, mikortól, és mennyire megbízható? (tudásbázis kérdés)


2009. nov. 6. 17:21
Nekem is a kislányomnál be vált. Most viszont nem 6 erős csíkos tesztem volt a 25. napig,a 27.-re meg megjött.Kicsit szomorú voltam,és úgy döntöttem, hogy többet nem tesztelgetek csak ha már késik.Sok sikert a szüléshez, szorítok!
2009. nov. 1. 23:12

én hazsnáltam babatervezéshez és jósként is. mindkettő nagyon bevált, mindjárt szülök:)


fölösleges ide leirnom, az adatlapomat ha érdekli valakit meg tudjátok néznia hozzászólt témáknál látni lehet hoyg vn több ilyen téma is, ott mindent elmeséltem már jópár sorstársnak:)


sok sikert hozzá!

10. simple
2009. nov. 1. 12:41
Én is vettem már, a napokban kellett volna ovulálnom, de ez a rohadt teszt nem mutatott ki semmit. Mármint csak a control csík jelent meg.
9. zorcsa08 (válaszként erre: 8. - Dia1)
2009. nov. 1. 07:09
Diát kérdezném, ha még benézel ide,hogy állsz a teszteléssel?Nekem se jött be.Pedig 5 + erőscsíkos ovu tesztem volt,meg 1 bemagyarázósan + terhességi tesztem,és mégis megjött,de valahogy másabb is volt a mensim, mint szokott.Sajnálom, már beleéltem magam.Biztos voltam benne, mert a kislányomnál bejött.
8. Dia1
2009. okt. 22. 18:24

Sziasztok!


én pont a múlt hónapban használtam először jósnak az ovu tesztet. Sajnos már csak darab volt itthon de mondom kipróbálom. A 26. napon két egyformán erős csíkom volt a 28. napon negatív terhességi teszt majd a 29. napon megjött. Szóval nekem sajnos nem vált be mint jós teszt.

7. simple (válaszként erre: 6. - Zorcsa08)
2009. okt. 19. 09:34
Köszönöm!
2009. okt. 19. 07:38
Van több fajta is. Mikroszkóp ahol nyálból vizsgálsz,tesztcsík, ami gyakorlatilag olyan mint a terhességi tesztek.Utóbbit ötössével árulják,ezt szokták korai terhességnél is alkalmazni(jóstesztként),amikor még a terhességi teszt nem mutat semmit.Lásd:Babát Tervezők Otthona.Azon belül is a ciklusnál.
2009. okt. 18. 23:42
Megkérdezhetem, hogy működik egy ilyen ovulációs teszt?
2009. okt. 18. 16:21
Hány napos ciklusnál, és hány napig volt + az ovulációs teszted?Én a kislányomról is így szereztem tudomást mikor még a terhességi teszt nem mutatott semmit.Csak akkor a 25. napon, most meg a 21. napon kezdtem a tesztelést,és ezért vagyok bizonytalan.Amúgy nagyon köszi!!
2009. okt. 18. 08:04

Én nem jósként, hanem segítségként használtam :)))

Meddőségi központba jártunk, figyelték a peteérésemet - az UH mutatta, itthon jelzett a teszt - 2 hete volt 7 éves a lányom, aki a 21. napon fogant.

2009. okt. 18. 07:11
Sziasztok!Van egy 15 hónapos kislányom,és szeretnénk egy kistestvért is.Két hónapja próbálkozunk még csak,de most hasonló dolgokat éreztem mint amikor Zorkával teherbe estem.Ezért jósteszteltem,de elég korán,már a ciklus21. napjától.Mind erős 2 csíkos volt, kivéve a mait,ami halvány 2 csíkos(25. nap).Mindig 28 naposak a ciklusaim.Zorka a 13.14. napon fogant.Még csak szerdán kéne megjönnie,de már olyan kíváncsi vagyok.
2009. okt. 18. 06:46
Használt már valaki ovulációs tesztet jóstesztként, mikortól, és mennyire megbízható?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook